با توجه به تعطیلی تیپاکس و پست ارسال سفارشات از ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ لغایت ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ امکانپذیر نمیباشد و ارسال ها پس از تاریخ ذکر شده انجام میشود.

سیگما لنز 16-28 میلی‌متری F2.8 را برای مانت‌های L و E معرفی کرد.

سیگما لنز 16-28 میلی متری F2.8 DG DN | C، یک زوم زاویه باز سریع برای فول فریم که بخشی از محدوده «معاصر» مقرون به صرفه‌تر این شرکت را تشکیل می‌دهد را معرفی کرد.

این لنز یک طراحی جدید برای دوربین های بدون آینه است و برای پایه های L و E در دسترس خواهد بود. از موتور پله ای و طراحی فوکوس داخلی برای فوکوس سریع و بی صدا استفاده می کند. این به گونه ای طراحی شده است که هم برای عکس ها و هم برای فیلمبرداری به خوبی کار می کند.

این طراحی نسبتا کوچک و سبک برای زوم زاویه باز است: این لنز دارای ابعاد 101 میلی متر (4.0 اینچ) طول و 77 میلی متر (3.0 اینچ) قطر و وزن 450 گرم (15.9 اونس). این، همراه با طراحی زوم داخلی آن، به این معنی است که تعادل آن برای استفاده در گیمبال آسان است. این لنز دارای یک فیلتر جلویی 72 میلی متری است که امکان استفاده آسان از پلاریزه کننده های دایره ای و فیلترهای ND را فراهم می کند.

در این لنز از 16 عنصر در 11 گروه، با 5 عنصر FLD (شبیه فلوریت) و 4 عنصر عدسی کروی تشکیل شده است. این لنز می‌تواند تا 25 سانتی‌متر (9.9 اینچ) فوکوس کند، و حداکثر نسبت بازتولید 1:5.6 را ارائه می‌کند. دارای 9 تیغه با دیافراگم گرد است که به لنز کمک می‌کند تا زمانی که پایین می‌روید، بوکه دایره‌ای را ارائه دهد.

اگرچه این لنز در حسگرهای فول فریم بسیار منطقی است، اما می‌توان از آن به عنوان معادل 24-42 میلی‌متری F4.2 در بدنه‌های APS-C نیز استفاده کرد. سیگما تاکید می کند که در ارتباط با 28-70 میلی متر F2.8 DG DN موجود این شرکت به خوبی کار می کند | C برای عکاسی فول فریم با پوشش تله فوتو فوق عریض تا کوتاه در دو لنز با دیافراگم باز که مجموعاً 920 گرم (2 پوند) وزن دارند.

Sigma 16-28mm DG DN | C از اواخر ژوئن برای L و E-mounts با قیمت پیشنهادی 899 دلار در دسترس خواهد بود.

نظر دهید
   پاسخ دهید

   خدمات مشتریان

   راهنمای خرید

   با دیجی سنتر

   لوگوی دیجی سنتر

   دیجی سنتر (دیدافراز) در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش گوشی موبایل، دوربین و لوازم و تجهیزات آتلیه تاسیس گردید، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به مصرف کنندگان، هنرمندان و دیگر هموطنان عزیزمان طی نموده... بیشتر بدانید.

   logo-kasbokar
   اینماد
   logo-samandehi
   تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر محفوظ است.
   دیجی سنتر
   Logo