نمایش 1–12 از 71 نتیجه

لنز سونی

لنز سونی Sony FE 50mm f/1.2 GM
97,750,000 تومان
کد محصول: 43364
لنز سونی FE 135mm f/1.8 GM
92,950,000 تومان
کد محصول: 79581

راهنمای خرید لنز سونی

هنگامی که شما میخواهید لنز برای دوربین خود تهیه کنید، حتما باید یک لنز با بهترین کیفیت و کارایی را نسبت به نیاز خود انتخاب کنید که با دوربین شما سازگاری کامل داشته باشد. ویژگی های کلیدی مانند فوکوس خودکار ، لرزشگیر ، دیافراگم و کنترل آن و به بهترین شکل و با دقت کالیبراسیون یا متمرکز سازی شده باشد تا با ویژگی های دوربین شما مطابقت داشته باشد. دوربین های دیجیتال امروزی این امکان را به ما میدهد که در هر زمانی که لازم میدانیم با خرید یک لنز که نسبت به لنز قبلی کارایی متفاوتی دارد و یا ارتقا یافته لنز قدیمی است، کیفیت کار خود را افزایش داده و تجربه ای لذتبخش از عکاسی داشته باشیم.

انواع لنز سونی

در طول توسعه همه لنزها با برند های مختلف، سونی هم لنزهای خود را در سری های مختلف مرتب کرده  و ارتقا داده است. در حالی که همه دارای اپتیک فوق العاده و برجسته هستند ، سری های مختلف مجموعه ها یا طرح های خاص و همچنین انواع کاربرانی را که مناسب آنها هستند نشان می دهد. این ترتیب بندی عبارت است از:

  • سری G Master
  • سری G
  • سری ZEISS
  • سری استاندارد

سری G Master

لنزهای G Master از برترین های سونی، دارای بالاترین وضوح، صاف ترین بوکه و قوی ترین جزئیات ساختاری است که با بدنه دوربین اصلی آنها مطابقت دارد. لنزهای G Master با گستردگی طیف وسیعی از فاصله های کانونی و تأکید بر سرعت، از پیشرفته ترین فناوری های نوری و فوکوس در دسترس، برای عکاسان   است.

سری G

دومین ردیف سونی در طراحی لنزها، این لنزها در مقایسه با لنزهای G Master برتری نوری دارند و با طراحی های جمع و جورتر و متوسط بسیار سبک تر هستند. لنزهای G با پوشش دادن طیف وسیعی از فاصله های کانونی، و شامل بزرگنمایی و زوم اولیه، ترکیبی ایده آل از سرعت و اندازه برای نیازهای عکاسی با کیفیت بالا است.

سری ZEISS

این لنزها که با همکاری ZEISS ساخته شده اند، در اینجا سونی با طرح های نوری و جزئیات ساخت سازنده افسانه ای اپتیک آلمانی ترکیب می کنند. این لنزها با استفاده از عینک های مخصوص پراکندگی کم و روکش ضد انعکاس T* آنها ، کیفیت مشخصی را در کنار طرح های فیزیکی متمایز و فاصله کانونی ارائه می دهند.

سری استاندارد

خارج از نام مجموعه های تخصصی لنزها، سونی طیف وسیعی از لنزها را تولید می کند که تقریباً با هر نوع نیاز به عکاسی مطابقت دارد، از منظره گرفته تا عکس های پرتره یا حیات وحش، و برای استفاده در مجموعه گسترده ای از انواع دوربین، از بدنه های حرفه ای شاخص تا دوربین های جمع و جور همه و همه میتوانند از انواع مختلف لنز سونی در سبک های مختلف استفاده کنند.

خرید لنز سونی

خرید لنز سونی برای عکاسانی که با دوربین های مختلف سونی کار میکنند قطعا یک دغدغه خواهد بود هر خریدی مستلزم یک تحقیق و پرسجو میباشد تا دقیقا اطمینان حاصل کنیم که خریدی مناسب با نیاز خود خواهیم داشت. لنزهای سونی که معمولاً با عکاسی منظره، خیابان، مستند، معماری، فضای داخلی و عکاسی نجومی مرتبط هستند ، برای عکاسی تایم سریع، عمق میدان وسیع و عکسبرداری اتوماتیک عالی هستند. سونی که شامل فاصله کانونی از 35 میلی متر و بیشتر است، طیف وسیعی از زوایای اولیه و بزرگنمایی را ارائه می دهد.