نمایش 1–12 از 22 نتیجه

دوربین عکاسی فوجی

دوربین بدون آینه فوجی X-T200 15-45mm silver
تماس بگیرید = بهترین قیمت
کد محصول: 56194
دوربین بدون آینه فوجی FUJIFILM X-T200 15-45mm
تماس بگیرید = بهترین قیمت
کد محصول: 52742

استفاده از دوربین های فوجی فیلم سری X

دوربین های فوجی فیلم X فناوری پیشرفته را با سبک سنتی ترکیب می کنند. این مجموعه متشکل از دوربین های سطح بالا است که عکاسان حرفه ای و علاقه مندان مشتاق را هدف قرار می دهند. سری X با یک فرمت لنز معمولی، اندازه حسگر یا فناوری مشخص نمی شود. بلکه بر کنترل مورد نیاز کاربر تاکید دارد.

دوربین های سری X فوجی فیلم طیف وسیعی از گزینه ها را برای انواع عکاسی ارائه می دهند.

دوربین بدون آینه چیست؟

برخلاف دوربین‌های سنتی، دوربین‌های بدون آینه از سیستم پیچیده آینه‌ای بازتابی برخوردار نیستند و طیف وسیعی از لنزها را پشتیبانی میکنند. یعنی می توانید از لنزهای مختلف سری X فوجی فیلم در این دوربین ها استفاده کنید.

این دوربین های فوجی فیلم بدنه باریک تری نیز دارند زیرا از آینه های مکانیکی برای جابجایی صحنه ها بین منظره یاب اپتیکال و حسگرهای تصویر استفاده نمی کنند. آنها معمولا منظره یاب الکترونیکی را ارائه می دهند که به کاربران امکان می دهد پیش نمایشی از تصاویر را روی صفحه مشاهده کنند. حتی بهتر از آن، دوربین های دیجیتال فوجی فیلم دارای سنسورهای کنتراست داخلی و تشخیص فاز برای فوکوس خودکار سریع هستند. آنها همچنین با چاپگرهای فرعی Fujifilm dye سازگار هستند تا به شما کمک کنند عکس های خود را به راحتی چاپ کنید.

دوربین های بدون آینه چه تفاوتی با دوربین های DSLR دارند؟

با DSLR، نور وارد لنز می شود و به آینه بازتابی در مقابل سنسور برخورد می کند. سپس به یک پنتاپریسم منعکس می شود که آن را به منظره یاب نوری منتقل می کند. دوربین های بدون آینه سری X این سیستم آینه مکانیکی را ندارند. این به آنها توانایی گرفتن بیش از 20 عکس در ثانیه را می دهد. دوربین های DSLR فقط می توانند 14 تصویر در ثانیه را مدیریت کنند. اگر از گرفتن عکس در حالت پشت سر هم لذت می برید، دوربین بدون آینه بهتر به شما خدمات می دهد.

چرا دوربین های بدون آینه فوجی فیلم بهتر هستند؟

عدم وجود مکانیسم‌های آینه و فوکوس خودکار، دوربین‌های X را سبک‌تر و فشرده‌تر از دوربین‌های سنتی می‌کند، به همین دلیل است که آنها به ویژه برای عکاسان مسافرتی مؤثر هستند. این دوربین ها کمک می کنند تا کیف های حمل دوربین را سبک نگه دارند و برای عکاسی در حین حرکت راحت تر باشند. علاوه بر این، با قطعات متحرک کمتر، این دوربین های فوجی بسیار بی صداتر هستند. این یک مزیت بزرگ برای عکاسان حرفه ای مانند عکاسان عروسی و حیات وحش است که می خواهند عکس هایی آرام و بدون مزاحمت بگیرند.

رزولوشن ویدیوی بالا در همه دوربین های سری X بدون در نظر گرفتن قیمت استاندارد است. اگر به دنبال عکس‌های فوری هستید، بهتر است دوربین Instax Fujifilm را همیشه در کیف خود نگه دارید.

دوربین های سری X فوجی فیلم با در نظر گرفتن انواع مختلفی از عکاسان ساخته شده اند. شما میتوانید بین مدل های موجود در فروشگاه دیجی سنتر دوربین مد نظر خودتان را انتخاب کنید، همچنین میتوانید برای مشاوره خرید با کارشناسان دیجی سنتر با شماره 02188451003 تماس بگیرید.