نمایش 1–12 از 35 نتیجه

دوربین فیلمبرداری

خرید دوربین فیلمبرداری

راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری

لحظات مهم و به یاد ماندنی زندگی را با جزئیات غنی و صدای کامل با خرید دوربین فیلمبرداری از دیجی سنتر ثبت کنید. از میان مجموعه‌ای عالی از دوربین‌های فیلمبرداری برای فروش، سبک‌تر، کوچک‌تر و همه‌کاره‌تر از همیشه انتخاب کنید. فرقی نمی‌کند شما یک علاقه مند به ورزش‌های حرفه ای هستید و می‌خواهید تمام ماجراجویی‌های خود را ثبت کنید، یا می‌خواهید ستاره ویدیوی وایرال بعدی شوید، یا باید اجرای زنده و رویدادهای ورزشی را پوشش بدین، ما بهترین دوربین فیلمبرداری را برای شما داریم.

انواع دوربین فیلمبرداری

دوربین های فیلمبرداری را می توان به دو گروه اصلی تقسیم کرد: دوربین های اکشن و دوربین های فیلمبرداری خانگی یا حرفه ای. برای اینکه تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است، محل فیلمبرداری ,و انتظارات خود را در نظر بگیرید. اگر دائما در حال حرکت هستید یا از آخرین تعطیلات ماجراجویی خود عکس می گیرید، یک دوربین اکشن، ضد آب و با کاربری آسان می خواهید. اگر واقعاً به تصویربرداری اکشن علاقه دارید، یکی را با ویژگی های کنترل از راه دور انتخاب کنید. با این حال، اگر تمایل به فیلم برداری از رویدادهای ورزشی یا کنسرت های مدرسه دارید، باید مطمئن شوید که قابلیت زوم موجود در دوربین های فیلمبرداری خانگی را دارید.

لوازم جانبی دوربین فیلمبرداری

بهترین قیمت ها را در دیجی سنتر پیدا کنید و بیشترین بهره را از پول خود ببرید. بعلاوه، میتوانید لوازم جانبی دوربین فیلم‌برداری را اضافه کنید که فیلمبرداری آسان‌تر و لذت‌بخش‌تری داشته باشید. مونوپادها و سه پایه‌ها، باتری‌های اضافی تهیه کنید - تا هرگز لحظه‌ای را از دست ندهید - همچنین میتوانید انواع مانت و پایه‌های مختلف دوربین اکشن که به شما امکان می‌دهند دوربین فیلمبرداری خود را در هر کجا که نیاز دارید قرار دهید تهیه کنید.

چرا یک دوربین فیلمبرداری را به جای تلفن یا تبلت انتخاب کنید؟

دوربین‌های ویدیویی دیجیتال کیفیت و صدای بهتری دارند، به علاوه دارای فوکوس خودکار و عمر باتری طولانی‌تر هستند.

  • کیفیت ویدیوی بهتر: فیلم‌برداری از تلفن شما می‌تواند در یک صفحه کوچک عالی به نظر برسد. اما توجه داشته باشید که همان فیلم ممکن است در یک صفحه نمایش بزرگتر ضعیف به نظر برسد. اینجاست که یک دوربین فیلمبرداری HD وارد می شود. آنها برای فیلمبرداری بزرگتر و با کیفیت بالا برای نمایشگرهای بزرگتر طراحی شده اند.
  • صدای بهتر: بسیاری از دوربین های فیلمبرداری دیجیتال دارای یک میکروفون داخلی یا قابل اتصال برای ضبط صدای دیجیتال برتر هستند.
  • فوکوس خودکار: فوکوس خودکار در بسیاری از تلفن های هوشمند برای عکاسی ثابت طراحی شده است. فوکوس خودکار دوربین فیلمبرداری به طور خاص برای حرکت طراحی شده است.
  • عمر باتری بیشتر: هرگز نمی خواهید آن عکس یک بار در زندگی را از دست بدهید زیرا باتری شما در لحظه نامناسبی تمام شده است. دوربین‌های فیلمبرداری با باتری‌های بزرگ‌تر نسبت به گوشی‌های هوشمند، تصویربرداری طولانی‌تری را ارائه می‌کنند.