در حال نمایش 12 نتیجه

دوربین تایم لپس

دوربین تایم لپس Brinno BBT2000 Time-Lapse Camera
تماس بگیرید = بهترین قیمت
کد محصول: 96527
گیره دوربین تایم لپس برینو ABH100
تماس بگیرید = بهترین قیمت
کد محصول: 88555
کیس دوربین تایم لپس برینو ATH2000
تماس بگیرید = بهترین قیمت
کد محصول: 69664
دوربین تایم لپس برینو BCC200
تماس بگیرید = بهترین قیمت
کد محصول: 45168
دوربین تایم لپس برینو TLC2000
تماس بگیرید = بهترین قیمت
کد محصول: 91252
دوربین تایم لپس برینو BCC2000
تماس بگیرید = بهترین قیمت
کد محصول: 76127

تصویربرداری تایم لپس چیست

تصویربرداری تایم لپس تکنیکی است که در آن فرکانس ثبت فریم های فیلم (نرخ فریم) بسیار کمتر از فرکانس مورد استفاده برای مشاهده سکانس است. وقتی با سرعت معمولی بازی می‌شود، به نظر می‌رسد زمان سریع‌تر حرکت می‌کند و در نتیجه می‌گذرد . برای مثال، تصویری از یک صحنه ممکن است با سرعت 1 فریم در ثانیه گرفته شود اما سپس با سرعت 30 فریم در ثانیه پخش شود. نتیجه افزایش ظاهری 30 برابر سرعت است. به طور مشابه، فیلم را می‌توان با سرعت بسیار پایین‌تری نسبت به زمانی که فیلم گرفته شده پخش کرد، که در غیر این صورت سرعت یک عمل سریع را کاهش می‌دهد، مانند حرکت آهسته یا عکاسی با سرعت بالا .

فرآیندهایی که معمولاً برای چشم انسان ظریف و آهسته به نظر می رسند، مانند حرکت خورشید و ستارگان در آسمان یا رشد یک گیاه، بسیار واضح می شوند. تایم لپس نسخه افراطی از تکنیک فیلمبرداری زیر کرانک است. انیمیشن استاپ موشن یک تکنیک قابل مقایسه است. سوژه ای که واقعاً حرکت نمی کند، مانند عروسک، می تواند بارها و بارها به صورت دستی با فاصله کمی جابجا شده و از آن عکس بگیرید. سپس، عکس‌ها را می‌توان به صورت فیلم با سرعتی پخش کرد که به نظر می‌رسد سوژه در حال حرکت است.

بهترین دوربین های تایم لپس در سال 2022 برای ساخت و ساز، رویدادها یا سرعت بخشیدن به طبیعت

راهنمای خرید دوربین تایم لپس

بهترین دوربین‌های تایم لپس فیلم‌های کوچکی ایجاد می‌کنند که زمان را متراکم می‌کند - روزها را به ثانیه‌های ویدیویی جذاب تبدیل می‌کند.

سرمایه گذاری روی دوربین تایم لپس یک راه عالی برای ثبت چند ساعت، روز، هفته یا ماه در یک کلیپ کوتاه است. ما بهترین دوربین‌های تایم لپس را در اطراف جمع‌آوری کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم مدل مناسبی را برای خود پیدا کنید، چه بخواهید یک دوچرخه‌سواری را مستند کنید، از باز شدن یک گل کمیاب عکس بگیرید یا از ساخت یک ساختمان جدید ضبط کنید. موضوع هر چه که باشد، محبوبیت روزافزون تایم لپس غیرقابل بحث است و مخاطبان شما به سرعت جذب خواهند شد.

اکثر دوربین‌ها دارای نوعی عملکرد تایم لپس هستند که به شما امکان می‌دهد حداقل یک تایمر فاصله تنظیم کنید تا مجموعه‌ای از عکس‌ها را بگیرید که بعداً می‌توانید آنها را در فرم ویدیو ترکیب کنید. در واقع، بسیاری از تلفن‌ها قابلیت تولید تایم لپس را دارند - آیفون‌ها عملکرد تایم لپس بسیار مفیدی در اپلیکیشن دوربین اصلی دارند، بنابراین به راحتی می‌توان این شکل از خلاقیت را چشید.

به زودی متوجه خواهید شد که رها کردن دوربین اصلی خود (چه رسد به تلفنتان) برای گرفتن عکس برای مدت زمان طولانی ایده آل نیست. برخی از جالب‌ترین ویدیوهای تایم لپس در طول هفته‌ها یا حتی ماه‌ها ضبط می‌شوند - و اتصال فناوری اصلی شما برای این مدت زمان عملی نخواهد بود.

به همین دلیل است که خرید یکی از بهترین دوربین های تایم لپس می تواند بسیار مفید باشد. این دوربین‌ها به گونه‌ای ساخته شده‌اند که عمر طولانی‌تری نسبت به دوربین‌های سنتی دارند (اگرچه ممکن است مجبور باشید به جای آن به باتری‌های قدیمی اعتماد کنید). آنها همچنین معمولاً ضد آب و نصب و نصب را جدی می گیرند. به علاوه، بسیاری از بهترین دوربین‌های تایم لپس به‌طور خودکار مجموعه عکس‌های شما را مستقیماً در یک کلیپ ویدیویی برای شما پردازش می‌کنند. این مانع از این می شود که مجبور نشوید خودتان با نرم افزار timelapse اختصاصی سر و کله بزنید.

بهترین دوربین های تایم لپس

  • 1. GoPro Hero10 Black
  • 2. DJI Action 2
  • 3. Brinno Empower TLC2020
  • 4. Brinno TLC200 Pro
  • 5. Technaxx TX-164
  • 6. Moultrie Wingscapes TimelapseCam Pro
  • 7. aTLi EON
  • 8. Brinno TLC130
  • 9. Afidus ATL-200 HD
  • 10. Enlaps Tikee 3 Pro