چتر و لوازم جانبی

چتر گودکس Godox UB-165S Umbrella
قیمت اصلی 3,887,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,240,000 تومان است.
کد محصول: 97435
چتر گودکس Godox silver parabolic reflector UB-105S umbrella
قیمت اصلی 2,190,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,989,000 تومان است.
کد محصول: 36476
چتر دیفیوزر گودکس Godox Umbrella diffiuser 101 cm
قیمت اصلی 1,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 900,000 تومان است.
کد محصول: 61272
چتر دیفیوزر گودکس 84سانتی متر
تماس بگیرید = بهترین قیمت
کد محصول: 69394
چتر گودکس داخل سفید 101 سانتی متر
تماس بگیرید = بهترین قیمت
کد محصول: 66319

خرید چتر و لوازم جانبی

چترهای نورپردازی روشی زیبا برای بهینه سازی دامنه و شدت نور طبیعی یا مصنوعی در یک صحنه ارائه می دهند. آنها به عنوان ابزارهای شکل دهنده نور برای نرم کردن، کاهش و گسترش پرتاب نور برای گرفتن عکس های مناسب عمل می کنند. برای نورپردازی متمرکزتر، از چترهای سهموی استفاده کنید که نور را با ریزش کمتر ارائه می کنند. چترهای بادوام، ارزان و آسان برای استفاده برای عکاسان در تمام سطوح مفید هستند.

طیف وسیعی از لوازم جانبی چتر برای افزایش و گسترش استفاده شما از این ابزارهای عکاسی ضروری در دسترس است، از جمله فلاش و لوازم جانبی نصب چتر که چترهای شما را به طور ایمن در موقعیت بهینه ثابت می کنند. دیفیوزرهای چتری کیفیت بازتابی و انتشار واحدها را تنظیم می کنند و راه حل های روشنایی ایده آل ایجاد می کنند.

لوازم جانبی مانت فلاش و چتر

هنگام انتخاب پایه های چتر، گزینه های مختلفی دارید. اکثر آنها با ناودانی، درج‌های نخی، براکت‌ها و کفش‌های داغ برای چسباندن چترها و سایر موارد مانند بارق و وسایل روشنایی مجهز شده‌اند. یک آداپتور چرخان به شما امکان می دهد نور، فلاش و چتر را روی یک اتصال منظم قرار دهید. می توانید مدل هایی با دسته های شیب دار و چرخان برای موقعیت یابی دقیق پیدا کنید. این آداپتورهای آلومینیومی سبک وزن و بادوام روشی فشرده و انعطاف‌پذیر برای بهینه‌سازی تنظیم نور در استودیو یا زمین ارائه می‌دهند. سایر گزینه های همه کاره عبارتند از آداپتورهای پایه با سرهای دستگیره که بریدگی هایی با اندازه های مختلف برای قرار دادن لوازم جانبی با قطرهای مختلف در خود جای می دهند.

چتر دیفیوزر

اینها روی سمت باز چترهای شما می لغزند و کار می کنند تا انتشار بیشتری به نور اضافه کنند و خروجی را 1 تا 1.5 توقف کاهش دهند. می توانید مدل هایی را پیدا کنید که با چترهای متوسط ​​کم عمق و عمیق کار می کنند. مواد سفید، مقاوم در برابر حرارت و شفاف آنها جلوه ای از جعبه نرم ایجاد می کند. دیفیوزرها مشابه پانل های پشتی چتری هستند که نور منعکس شده ناخواسته را کاهش می دهند. آنها معمولاً در داخل سفید با نمای بیرونی مشکی هستند و در چندین اندازه موجود هستند. آنها با نوارهای الاستیک وصل شده اند و دارای بند کشی برای بسته شدن هستند و چترهای شفاف شما را به جعبه های نرم تبدیل می کنند.

سایر لوازم جانبی چتر

سایر لوازم جانبی محبوب چتر عبارتند از شبکه های چتر که بر روی اصلاح کننده های نور مانند بازتابنده های سهموی قرار می گیرند. این دیسک های فلزی یا پلاستیکی نور را در جهات خاصی متمرکز می کنند. از آنها با سافت باکس، ظروف زیبایی و نور پس زمینه استفاده کنید و آنها را روی هم قرار دهید تا جلوه آنها را افزایش دهید. شبکه های روشنایی عموماً مختص مدل هستند، اگرچه می توانید اقلام عمومی را پیدا کنید.

شما میتوانید انواع چترها و لوازم جانبی نورپردازی، و دیگر لوازم جانبی مانند براکت های چتر، دیفیوزر، گرید شبکه‌ای چتر، انواع مانت ها و دیگر لوازم جانبی را از فروشگاه دیجی سنتر تهیه کنید.