پایه نور

سه پایه گودکس Godox SA5045 Heavy-Duty Steel Roller Stand 450cm
قیمت اصلی 20,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 18,470,000 تومان است.
کد محصول: 38721
سه پایه گودکس Godox SA5015 Heavy-Duty Steel Roller Stand 168cm
قیمت اصلی 15,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 14,000,000 تومان است.
کد محصول: 36447
پایه نور گودکس C-Stand with arm kit 270-CS
قیمت اصلی 12,490,000 تومان بود.قیمت فعلی 10,800,000 تومان است.
کد محصول: 36572
سه پایه نور MiLook 807A
700,000 تومان
کد محصول: 98697
پایه اتصال گودکس مدل godox TC-QS
تماس بگیرید = بهترین قیمت
کد محصول: 46427
پایه نور گودکس 90F
تماس بگیرید = بهترین قیمت
کد محصول: 63694
پایه نور گودکس 380F
تماس بگیرید = بهترین قیمت
کد محصول: 83967
پایه نور گودکس Wheeled 240-FS
تماس بگیرید = بهترین قیمت
کد محصول: 34161

راهنمای خرید پایه نور

پایه های نور عکاسی از ترتیبات نورپردازی سفارشی پشتیبانی می کنند که به پروژه های فیلم و عکاسی جان می بخشد. برای پشتیبانی از تجهیزات نورپردازی سنگین و گران قیمت به ابزارها و لوازم جانبی مختلفی نیاز است. با این لوازم جانبی حرفه ای که امکانات بی حد و حصری را برای کارهایی که دوربین شما می تواند انجام دهد، به تخیل خود اجازه دهید اوج بگیرد.

انواع استند لایت استودیو

انتخاب بهترین پایه ها و دستگیره ها برای طرح نورپردازی شما به منابع نور و اصلاح کننده های تولید شما بستگی دارد. بیشتر پایه های سبک به یکی از دو دسته تقسیم می شوند: پایه های C یا پایه های سبک.

پایه های سبک وزن مقرون به صرفه ترین گزینه هستند. مدل‌های دارای بالشتک هوای داخلی در صورت سقوط تصادفی پایه، آسیب را به حداقل می‌رسانند. برای پشتیبانی بیشتر، مدل‌هایی با ردپایی وسیع انتخاب کنید، زیرا پاها محکم‌تر هستند.

پایه های سنگین C به بودجه بیشتری نیاز دارند، اما بر خلاف پایه های سبک وزن، سازه های ایمن برای پایداری نیازی به کیسه های وزن ندارند. با این حال، پایه‌های C با بالشتک‌های هوا ساخته نمی‌شوند، بنابراین باید مراقب محل قرار دادن آن‌ها باشید. پایه های C به دلیل دوام آنها معمولاً در فیلم استفاده می شوند. طرح‌های انعطاف‌پذیر به شما امکان می‌دهند پیوست‌هایی مانند تجهیزات بوم را اضافه کنید، و به شما امکان می‌دهد آرایش خود را با استفاده از بازتابنده‌ها، پرچم‌ها و سایر اصلاح‌کننده‌ها بر روی یک پایه سفارشی کنید.

انتخاب لوازم جانبی نورپردازی مناسب

به غیر از پایه های نور دوربین، می توانید با ابزارهای تکمیلی، مانند تیرهای تقویت کننده پایه نور، گیره ها، آداپتورهای بیرونی، یا آداپتورهای بلوک آستین، دسترسی خود را برای تنظیم صحنه پیچیده گسترش دهید. جفت کردن تجهیزات و لوازم جانبی مناسب یک عنصر حرفه ای به تولید شما می افزاید. به عنوان مثال، پایه های چراغ بازوی بوم آزادی تنظیم ارتفاع، زاویه، موقعیت افقی و چرخش جانبی بوم را ارائه می دهند. کمی کج کردن چند درجه ای تجهیزات جلوه های چشمگیری ایجاد می کند و هرگز نیازی به ایجاد اختلال در عکسبرداری خود نخواهید داشت.

روشنایی ایمن و پشتیبانی

بدون توجه به محل برگزاری، ترتیبات نورپردازی استودیو تئاتر را با سیستم های خرپایی ایجاد کنید. تکیه‌گاه‌های سفارشی را طراحی کنید که می‌توانید آن‌ها را آویزان کنید، پرواز کنید یا روی زمین ثابت کنید و وسایل روشنایی خود را در هر کجا که می‌خواهید قرار دهید. وسایل LED یا خودکار را درست بالای جمعیت آویزان کنید. از چوب‌ها یا بخش‌های خرپا برای قرار دادن ایمن ویدیو، صدا و سایر تجهیزات صحنه‌سازی در مکان‌هایی که غیرممکن بود استفاده کنید. خرپاهای روشنایی که از آلومینیوم یا فولاد محکم ساخته شده اند، در طرح های متنوعی برای نمایش های داخلی یا خارجی مناسب هستند.

هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید ایجاد کنید در صورت داشتن ابزار مناسب برای کار وجود ندارد. لوازم جانبی پشتیبانی از نور مانند فنجان های مکنده برای تجهیزات نورپردازی، وسایل را روی پایه ها محکم می کنند و به اندازه کافی قوی هستند که دوربین ها را به قایق ها و اتومبیل ها متصل کنند. نماهای اکشن زنده را در هر کجای دنیا تماشا کنید. فقط یادت باشه اول ایمنی

مهم نیست شما بدنیال چه کالایی هستید، در فروشگاه دیجی سنتر ما سعی میکنیم تمام کالا ها را برای شما موجود کنیم، اگر کالای مورد نظر شما در لیست وجود ندارد لطفا با شماه 02188451003 تماس بگیرید.