نمایش 1–12 از 25 نتیجه

قاب موبایل

راهنمای خرید قاب موبایل

وقتی صحبت از قاب گوشی موبایل میشه چیزی جز حفظ سلامت گوشی مد نظر نیست امروزه گوشی های موبایل بسیار گران قیمت هستند و به طبع بسیار حساس در اینکه به این دستگاه گران قیمت و حساس در طول زمان استفاده یک شخص ضرباتی هم وارد میشود شکی نیست اصلا جلوگیری از ضربات وارده به گوشی موبایل امکان پذیر نمیباشد. همانطور که میدانید برای روی صفحه گوشی موبایل محافظه صفحه‌هایی طراحی شده است تا از ورود آسیب به آن جلوگیری شود. حال باید به فکر بدنه گوش بود که ممکن است بر اثر ساییدگی، افتادن و یا ضربه دیدن دچار خط‌ و ‌‌خش و یا آسیب‌های جدی تر شوند. در اینجا قاب گوشی منجی شما خواهد بود که با انتخاب و خرید هوشمندانه میتواند عمر تلفن همراه شما را بالا ببرد.

انواع قاب گوشی موبایل

قاب های موبایل انواع مختلفی دارند. اما در دسترس ترین و بیشترین مدل‌های آن قاب‌های سیلیکونی هستند که با کیفیت های مختلف در بازار موجود هستند البته نمیتوان قاب سیلیکونی را یک قاب مناسب برای محافظت از گوشی موبایل دانست چرا که آن قدرتی که برای محافظت از گوشی موبایل لازم است را ندارد. اما با توجه به ارزان قیمت بودن بین کاربران بسیار محبوب است. این قاب ها در رنگبندی بسیار زیاد در بازار موجود است و همین تنوع رنگ و ارزان قیمتی از اصلی ترین مشخصه های آن هاست. اما قاب های سخت تری هم در بازار موجود است که با توجه به بودجه خود میتوانید انتخاب و خرید کنید.

خرید قاب موبایل

عموما کاربران در هنگام خرید قاب گوشی موبایل به زیبایی و فانتزی بودن آن توجه میکنند. مخصوصا بین خانم ها و کودکان و نوجوانند بحث تنوع رنگ و فانتزی بودن آن مطرح است. و در مقابل آقایان بیشتر به قاب های ساده با رنگ های تیره تر گرایش دارند. قاب گوشی موبایل میتواند یک هدیه بسیار مناسب برای دوستان شما باشد هدیه با قیمت پایین و تنوع طرح و رنگ بالا. قاب گوشی شما هر قدر هم از جنس خوبی تهیه شده باشد هم باز شما در طی زمانی که از گوشی استفاده میکنید ناگزیر مجبورید چند مدل قاب تهیه کنید چرا که قاب گوشی ما تمام ضربات وارده را دریافت میکند و زودتر از حد معمول خراب میشود. هر چند در نظر گرفتن بودجه امری مهم قلمداد میشود اما پیشنهاد میکنیم در هنگام خرید قاب گوشی خود را متناسب با ارز گوشی موبایلتان انتخاب کنید در این صورت خرید موفقی خواهید داشت.