در حال نمایش 6 نتیجه

دوربین عکاسی پاناسونیک

راهنمای خرید دوربین های پاناسونیک

بهترین دوربین عکاسی پاناسونیک

وقتی در مورد بهترین دوربین های پاناسونیک صحبت می کنیم، در مورد چند نوع مختلف صحبت می کنیم. دوربین های بدون آینه Lumix G هستند که مسلماً معروف ترین آنها هستند. این مدل‌ها کوچک و قابل حمل، با ویژگی‌های ویدیویی 4K پیچیده، محبوبیت زیادی در بین طیف وسیعی از عکاسان و فیلمسازان دارند. در واقع، Lumix GH5 به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین دوربین های ویدئویی مصرف کننده در سال های اخیر معرفی شده است و اخیراً به GH5 Mark II ارتقا یافته است. به علاوه، ما می دانیم که یک Lumix GH6 در اواخر امسال وجود دارد!

دوربین های سری G از حسگرهای Micro Four Thirds استفاده می کنند که کمی کوچکتر از سنسورهای APS-C در دوربین های بدون آینه رقیب هستند. در حالی که این ممکن است یک نقطه ضعف به نظر برسد، آنها آن را با این واقعیت جبران می کنند که می توانند بدنه ها و لنزهای کوچکتر را به نمایش بگذارند و کل سیستم را قابل حمل تر می کنند. به‌علاوه، ویژگی‌های ویژه پاناسونیک - ویژگی‌های ویدیوی 4K نیز وجود دارد. بسیاری از دوربین‌های پاناسونیک به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که در فیلم‌برداری به همان اندازه عکاسی عکس خوب باشند و برخی مانند دوربین فوق‌الذکر Lumix GH5 Mark II، متخصص فیلم‌برداری هستند. لنزهای Micro Four Thirds را می توان با بهترین دوربین های Olympus (و بالعکس) نیز جفت کرد.

دوربین های Lumix نیز به شکل فشرده و با لنزهای ثابت عرضه می شوند. اینها شامل دوربین های مسافرتی با زوم طولانی، دوربین های بریج و دوربین های کامپکت رده بالا برای علاقه مندان می شود. اینها برای کسانی که یک بسته همه کاره را ترجیح می دهند فوق العاده هستند، برخلاف هیاهو و هزینه های تعویض لنز. اگر تازه کار هستید، از اینجا شروع کنید.

برای کاربران حرفه ای و علاقه مند، پاناسونیک با موفقیت وارد دنیای دوربین های بدون آینه فول فریم حرفه ای شده است. مدل‌های Lumix S1 و Lumix S1R و دوربین سینمایی Lumix S1H اخیراً توسط Panasonic Lumix S5 ملحق شده‌اند که مسلماً یکی از بهترین تعادل‌ها بین ویژگی‌ها، عملکرد و قیمت است که تاکنون دیده‌ایم. مطمئناً این دوربین یکی از بهترین دوربین‌های بدون آینه است که می‌توانید در حال حاضر بخرید. این دوربین ها از لنزهای L-mount در اتحاد با لایکا استفاده می کنند.

در قسمت پایین میتوانید لیست بهترین دوربین های پاناسونیک در یک نگاه مشاهده کنید.

بهترین دوربین های پاناسونیک تا سال 2022

  1. Panasonic Lumix G90 / G95
  2. Panasonic Lumix G100
  3. Panasonic Lumix GX80 / 85
  4. Panasonic Lumix GH5 Mark II
  5. Panasonic Lumix GX9
  6. Panasonic Lumix S5
  7. Panasonic Lumix S1R
  8. Panasonic Lumix TZ90 / ZS70
  9. Panasonic Lumix FZ1000
  10. Panasonic Lumix DMC-LX15 / 10