درباره ما

photo_2016-01-18_01-18-00

معرفی شرکت

دیدافراز حامی در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش دوربین دیجیتال توسط آقای سعید فروغی تاسیس گردید ، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت اقتصاد کشور با همراهی مدیران و کارشناسان ،پیموده است.

همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه پیشرفته ترین محصولات روز دنیا به سراسر کشور می باشد.

  • شعبه مرکزی (فروش و پخش کننده دوربین ، لوازم جانبی آن به سراسر ایران و ، کیف های تولید شده در مجموعه ویست)
  • دیدافراز شعبه بهار (فروش کارت اس دی ، فلش مموری ،رم ریدر و لوازم جانبی تلفن همراه به سراسر ایران)
  • حامی (بزرگترین تعمیرگاه دوربین های عکاسی و تصویربرداری کانن ،نیکون و سونی)
  • کارخانه ویست بیست (اولین و بزرگترین تولیدکننده کیف دوربین ، لپ تاپ و تبلت در ایران)
  • فست فود ویست فود

 دیدافراز (شعبه مرکزی)

شعبه مرکزی دیدافراز واقع در منطقه سیدخندان با برخورداری از موقعیت تجاری اداری منحصر به فرد و همچنین با برخورداری از نمای بسیار مجلل در 5 طبقه در حدود 1000 متر مربع در سال 1393 خریداری و در کمتر از 8 ماه افتتاح گردید و پاسخگوی نیاز مشتریان و مراجعه کنندگان در سراسر ایران می باشد.

دیدافراز شعبه بهار

11

دیدافراز در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش دوربین دیجیتال تاسیس گردید ، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت اقتصاد کشور با همراهی مدیران و کارشناسان فروش ،پیموده است.

تعمیرگاه مرکزی حامی

حامی
حامی

حامی در سال 1386 به منظور جلب اعتماد و کاهش هزینه های خریداران دوربین های (کانن، نیکون، سونی) با حذف کارت گارانتی و ارائه کارت بیمه با شعار ” گارانتی فقط ارائه یک برگ نیست ” فعالیت خود را آغاز کرد.

اهداف پیش رو:

  • ارائه خدمات بیمه محصولات جدید دیدافراز

کارخانه ویست بیست

کارخانه ویست در سال 1393 در شهر کوچکی به نام ویست از توابع اصفهان واقع در 400 کیلومتری شهر تهران به عنوان اولین و بزرگترین کارخانه تولید حرفه ای کیف دوربین، لپ تاپ و تبلت در فضایی به وسعت 800 متر مربع با ظرفیت تولید 182500 در سال با بکارگیری نیروی انسانی به تعداد 50 نفر به منظور کارآفرینی برای اهالی روستا و ممانعت از مهاجرت روستائیان به شهر های بزرگتر و دستیابی به خودکفایی و بی نیازی از واردات وایجاد زمینه ای تازه در صادرات در این زمینه با نام ویست بیست تاسیس شد. که افتخاربزرگی برای میهن عزیزمان، ایران محسوب می شود.

اهداف پیش رو:

  • سال 1394 دستگاه های تزریق قاب ژله ای خریداری شد و به زودی قاب ژله ای گوشی های همراه و تبلت به تولید انبوه خواهد رسید.

سایت دیجی سنتر

دیجی سنتر
دیجی سنتر

سایت دیجی سنتر در سال 1388 به عنوان ایجاد مرکز فروش اینترنتی کالاهای دیجیتال و با هدف فراهم نمودن شرایط خرید آسان و حذف ترافیک مراجعه حضوری مشتریان و ایجاد شرایط مطالعه و مقایسه محصولات مشابه و انتخاب مناسب شروع به فعالیت کرده است.

قابل ذکر است که سایت دیجی سنتر از طرف سایت dpreview در سال 2012 به جهت توانایی در ارائه خدمات مورد تقدیر قرار گرفته است.

اهداف پیش رو:

  • ارتقا کیفی ارائه خدمات و محصولات از طریق فضای مجازی و پیشرفت روزافزون به سمت استفاده از تکنولوژی به منظور تسریع و سهولت در انجام امور تجاری .

 فست فود – ویست فود

ویست فود در سال 1394 در مکانی به وسعت 150 متر با ظرفیت گنجایش 50 میهمان با برخورداری از موقعیت مکانی مناسب و همچنین ارائه کیفیت بالا در محصولات غذایی با هدف ایجاد کمپین عکاسی با توجه به ایجاد دکوراسیون مرتبط با این رشته و ایجاد نمایشگاه عکس در همین فضا برای عکاسان شروع به فعالیت کرده است.