درباره ما

معرفی شرکت

دیدافراز حامی در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش دوربین دیجیتال توسط آقای سعید فروغی تاسیس گردید ، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت اقتصاد کشور با همراهی مدیران و کارشناسان مجرب ،پیموده است. همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه پیشرفته ترین محصولات روز دنیا به سراسر کشور می باشد.

  1. سایت دیجی سنتر (فروش و پخش کننده گوشی موبایل، دوربین ، لوازم جانبی آن به سراسر ایران و ، کیف های تولید شده در مجموعه ویست)

سایت دیجی سنتر در سال 1388 به عنوان ایجاد مرکز فروش اینترنتی کالاهای دیجیتال و با هدف فراهم نمودن شرایط خرید آسان و حذف ترافیک مراجعه حضوری مشتریان و ایجاد شرایط مطالعه و مقایسه محصولات مشابه و انتخاب مناسب شروع به فعالیت کرده است.

خدمات:

  • فروش اقساطی گوشی موبایل، دوربین ، لوازم جانبی آن به سراسر ایران
  • سامانه استعلام کالای سرقتی
  • مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته ی خرید و رفع مشکلات کاربران

قابل ذکر است که سایت دیجی سنتر از طرف سایت dpreview در سال 2012 به جهت توانایی در ارائه خدمات مورد تقدیر قرار گرفته است.

اهداف پیش رو:

  • ارتقا کیفی ارائه خدمات و محصولات از طریق فضای مجازی و پیشرفت روزافزون به سمت استفاده از تکنولوژی به منظور تسریع و سهولت در انجام امور تجاری .
  • ایده پردازی و ایجاد فضایی متفاوت در فضای مجازی
  • کارآفرینی برای افراد متخصص در زمینه IT

2. کارخانه ویست (اولین و بزرگترین تولیدکننده کیف دوربین ، لپ تاپ و تبلت در ایران)

کارخانه ویست در سال 1393 در شهر کوچکی به نام ویست از توابع اصفهان واقع در 400 کیلومتری شهر تهران به عنوان اولین و بزرگترین کارخانه تولید حرفه ای کیف دوربین، لپ تاپ و تبلت در فضایی به وسعت 800 متر مربع با ظرفیت تولید 182500 در سال با بکارگیری نیروی انسانی به تعداد 50 نفر به منظور کارآفرینی برای اهالی روستا و ممانعت از مهاجرت روستائیان به شهر های بزرگتر و دستیابی به خودکفایی و بی نیازی از واردات وایجاد زمینه ای تازه در صادرات در این زمینه با نام ویست بیست تاسیس شد. که افتخاربزرگی برای میهن عزیزمان، ایران محسوب می شود.

 

 

سبد خرید
close