نمایش 1–12 از 32 نتیجه

کارت حافظه SD

خرید کارت حافظه، کارت SD و کارت Micro SD

اگر دوربین، گوشی هوشمند یا تبلت دارید، احتمالاً به کارت حافظه نیاز دارید. آنها یک راه آسان برای گسترش فضای ذخیره سازی دستگاه های تلفن همراه ارائه می دهند. جفت شدن با دستگاه های پشتیبان مناسب کارت حافظه، برای پشتیبان گیری یا انتقال فایل ها نیز مفید هستند. کارت‌های ذخیره‌سازی ویژگی‌های بسیاری را ارائه می‌کنند، اما سه نکته مهم که هنگام خرید کارت باید در نظر گرفته شود اندازه فیزیکی، سرعت و ظرفیت آن‌ها است.

اندازه کارت حافظه

اکثر کارت ها بر اساس اندازه فیزیکی خود به دو گروه اصلی تقسیم می شوند: کارت های SD استاندارد و microSD. کارت‌های SD شکل بزرگ‌تری دارند، در حالی که کارت‌های microSD ساختار کوچک‌تری دارند. هر دو اندازه با گوشی های هوشمند، دوربین ها، تبلت ها و طیف وسیعی از دستگاه های تلفن همراه دیگر کار می کنند. برای به دست آوردن تناسب مناسب، مهم است که ابتدا دستگاه خود را از نظر سازگاری بررسی کنید.

ظرفیت کارت حافظه

حداکثر ظرفیت ذخیره سازی برای کارت های حافظه با سرعت باورنکردنی در حال بهبود است. تصمیم گیری برای دریافت بستگی به بودجه، دستگاه و نیازهای ذخیره سازی شما دارد. اگر نیازی به ذخیره‌سازی زیاد روی دوربین خود ندارید و نمی‌خواهید زیاد هزینه کنید، کارت microSD 16، 32 یا 64 گیگابایتی انتخاب خوبی است. با این حال، اگر قصد دارید با یک کارت خوان قابل حمل، انتقال مکرر انجام دهید، ممکن است بخواهید چندین کارت با اندازه متوسط ​​را در نظر بگیرید. به جای اینکه همه آنها را روی یک کارت حافظه SD قرار دهید، ذخیره و سازماندهی فایل های شما را آسان تر می کند.

انتخاب سرعت کارت حافظه

همه کارت ها یکسان نیستند سازندگان آنها را با کلاس های سرعت مختلف طراحی می کنند که بر سرعت ذخیره و بازیابی اطلاعات تأثیر می گذارد. کارت های حافظه کلاس 2، کلاس 4، کلاس 6 و کلاس 10 را خواهید یافت. هرچه این عدد بیشتر باشد سرعت آن بیشتر می شود. به عنوان یک قاعده، کارشناسان دیجیتال توصیه می کنند که خریداران اگر قصد دارند با فایل های با وضوح بالا یا ویدیوهای 4K کار کنند، سریع ترین کارت ها را خریداری کنند.

یک راه آسان برای تشخیص اینکه آیا کارت برای نیازهای شما مناسب است یا خیر، بررسی کلاس سرعت آن است. کارت های کلاس 2 برای ضبط SD و پخش ویدیو مناسب هستند. اگر قصد دارید ویدیوهای 720p یا 1080p ضبط یا پخش کنید، کارت کلاس 4 یا کلاس 6 عملکرد مورد نظر شما را ارائه می دهد. برای ویدیوهای 4K، کارت‌های SD کلاس 10 معمولاً مناسب هستند.

کلاس فوق العاده پر سرعت و سرعت فیلمبرداری

کارت‌های حافظه SDXC و SDHC با سرعت فوق‌العاده یا UHS ارائه می‌شوند که سرعت نوشتن سریع‌تری را ممکن می‌سازد، از 10 مگابایت در ثانیه تا حداکثر 350 مگابایت در ثانیه. این باعث می شود آنها برای عکس های پیوسته و با کیفیت بالا عالی باشند. همچنین کارت‌های SD را خواهید دید که برای ضبط‌های سه بعدی و ویدیوهای 8K بهینه شده‌اند.

گزینه های ذخیره سازی دیجیتال خود را با کارت مناسب گسترش دهید. دیجی سنتر مجموعه گسترده ای از کارت حافظه های ذخیره سازی و کارت حافظه و لوازم جانبی پشتیبان را ارائه می دهد.