نمایش 1–12 از 25 نتیجه

هواوی

خرید گوشی موبایل هواوی

گوشی های موبایل هواوی به دلیل قیمت بسیار مناسب و کیفیت قابل قبولی که از ابتدا داشته اند گزینه ی خرید بسیاری از هموطنان عزیزمان بوده است. مخصوصا که از مرداد ماه سال 99 هواوی با گارانتی اصل در ایران عرضه میشود و با توجه به تحریم ها و محدودیت ها این یک آیتم بسیار مثبت برای هواوی محسوب میشود.

تاریخچه هواوی

هواوی یک شرکت چند ملیتی در چین است. تا قبل از سال 2012 هواوی بزرگترین ارائه دهنده سرویس های ارتباطی بود. هواوی در کشورهای آمریکا، هند، ترکیهف روسیه آلمان و چین بیش از 20 موسسه تحقیق و توسعه دارد. هواوی برای اولین بار در سال 2018 گوشی با 3 دوربین به نام p20 pro را به بازار عرضه کرد. امروزه 50 شرکت اپراتور مخابراتی داریم که جالبه بدانید 45 شرکت از تجهیزات هواوی استفاده میکنند یعنی 140 کشور که ایران هم جزء این 140 کشور است و علارغم تحریم ها هواوی خدماتش را از ایران نگرفته و این موضوع باعث تحریم هواوی توسط دولت ترامپ شد که البته تاثیری در همکاری هواوی با ایران نداشته است.

قیمت گوشی های هواوی

هواوی در بازار ایران جایگاه خود را دارد زیرا در ایران هم سرویس های ارتباطی و هم تلفن همراه هواوی طرفداران خود را دارد به طور مثال شرکت مبین نت و ایرانسل که ارائه دهنده اینترنت وایمکس هستند مودم های خود را ار هواوی تهیه میکنند و آنتن های BTS از هواوی خریداری میشود. همچنین از سال 1399 محصولات هواوی در ایران با گارانتی هواوی به فروش میرسند که این نکته بسیار حائز اهمیت است. کیفیت خوب، قیمت مناسب، گارانتی اصلی و مقابله با تحریم ها از اصلی ترین دلایل محبوبیت این محصول در ایران میباشد.