اخبار موبایل

اپل آیفون 12 لاکچری به دست Caviar آماده شد

اپل آیفون 12 لاکچر

باز هم Caviar باز هم لاکچری، اپل آیفون 12 لاکچری به ارزش ثروت

مدل های جدید اضافه شده با نام iPhone 12 Pro Warrior نمادهای بسیاری از فرهنگ ها، به ویژه چین باستان را با سنگ های لوکس طراحی کرده و تراشیده اند و بسیار گران قیمت هستند.

Caviar، نام شناخته شده تلفن های لوکس و برخی لوازم الکترونیکی حتی پوشاک، این بار با یک مدل جدید آیفون اینجا است. با پوشاندن مدل آیفون 12 پرو با طلا، Caviar سری بسیار گرانی از این مدل گوشی را تهیه کرده.

اپل آیفون 12 لاکچری
اپل آیفون 12 لاکچری

اپل آیفون 12 پرو لاکچری با تم جنگجو

کارهای جدید Caviar تحت مجموعه آیفون 12 پرو جنگجو عرضه شده است. این شرکت سال گذشته اولین سری جنگجو را عرضه کرد که از دوران وایکینگ ها، شوالیه ها، سامورایی ها و دوران روم باستان الهام گرفته شده بود. این بار سری جدید لوکس، حاوی آثاری از تمدن های چین باستان، تولتک، هند، سرخپوستان آمریکا و زولو الهام گرفته که قیمت آنها را تا 47000 دلار افزایش می یابد.

اپل آیفون 12 لاکچری
اپل آیفون 12 لاکچری

یکی از گرانترین مدل سری، نسخه مائو است. این تلفن از نیزه مائو که در زمان خاندان هان قدیم موجود بوده است الهام گرفته است و دارای سنگهای با روکش طلای 24 عیار و یاقوت است. همچنین گردنبندی با الهام از چاقوی باستانی Ge در جعبه گنجانده شده است.

Caviar iPhone 12

در حال حاضر قیمت iPhone 12 Pro Mao Edition از 3626 دلار شروع می شود، در حالی که iPhone 12 Pro Max Mao Edition با قیمت 43800 دلار به فروش می رسد.

مطلب پیشنهادی:  دانلود مستقیم اپلیکیشن از اینترنت برای کاربران آیفون و آیپد در اروپا!
Caviar iPhone 12

علاوه بر این، مدل آپوکالیپتو که مبتنی بر فرهنگ تولتک در مکزیک است، قیمت 34600 دلار دارد، در حالی که مدل جنگجوی راجان، که بازتابی از دوره کهن هند است، قیمتش 33180 دلار می باشد. شما می توانید مدل ذوالفقار را هم که قیمت 29770 دلاری دارد را در این سری پیدا کنید.

ویدئو رسمی معرفی سری جنگجو از Caviar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *