اخبار و مقالات, اخبار موبایل

Redmi شارژ سریع 300 واتی را معرفی می کند که باتری گوشی را در 5 دقیقه پر می کند

lazy

ردمی تنها چهار ماه پس از اینکه اولین برندی بود که از آستانه 200 وات عبور کرد، فناوری شارژ سریع 300 واتی را معرفی کرد. زیرمجموعه شیائومی فاش کرد که یک گوشی می تواند از 0 تا 100 درصد در کمتر از 5 دقیقه شارژ شود و بعداً با ویدیویی همراه شد و جزئیات بیشتری در مورد این فناوری منتشر کرد.

این برند از گوشی هوشمند تغییر یافته Redmi Note 12 Discovery با باتری 4100 میلی آمپر ساعتی (نسخه اصلی دارای سلول دوگانه 4300 میلی آمپر ساعتی) در یک محیط کنترل شده استفاده کرد. 2 دقیقه و 11 ثانیه طول کشید تا دستگاه به 50٪ برسد و فقط 5 دقیقه دیگر باتری آن 100٪ بود.

به اندازه کافی جالب توجه است، حتی اگر ویدیو مستقیماً از حساب Weibo Redmi آمده باشد، ادعای 300W بسیار کوتاه است. این گوشی هوشمند برای حدود سه ثانیه به 290 وات می رسد و سپس به سرعت شارژ کمتر (اما هنوز هم بسیار چشمگیر) می رسد – 300 وات حداکثر تئوری است که شارژر و باتری می توانند به آن برسند، اما دستگاه به دلایل ایمنی در حال اتمام است.

به گفته Redmi، آداپتور خود با فناوری Double GaN عرضه می‌شود و «بیش از 50 محافظ ایمنی» دارد، اما همچنان اندازه کوچکی دارد. چیزی که برند شیائومی نگفته این است که چه زمانی شاهد عرضه یک گوشی هوشمند واقعی با این فناوری در بازار آزاد خواهیم بود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *