اخبار موبایل

مشکل در لوگوی یک اپل آیفون خبر ساز شد

Apple iPhone 11 Pro Logo Problem

یک اپل آیفون 11 پرو که لوگوی آن مشکل چاپی داشت، 2700 دلار فروخته شد!

اخباری در مورد یک آیفون 11 پرو با آرم مشکل دار توسط حساب کاربری توییتر Internal Archive منتشر شده، این دستگاه با این ایراد طراحی به قیمت 2700 دلار فروخته شده است! اگرچه شواهدی از صحت این ادعا وجود ندارد، اما گفته می شود در صورت درست بودن، این اتفاق از هر 100 میلیون 1 بار می افتد.

شما برای آیفونی که دارای نقص در طراحی باشد، چقدر پرداخت می کنید؟ به نظر می رسد خریدار توافق کرده است که حدود 3 برابر قیمت واقعی iPhone 11 Pro، آن هم با یک آرم کج را بخرد.

این حساب کاربری توییتر معتبر که قبلا عکس هایی از نمونه های اولیه بسیاری از محصولات را به اشتراک گذاشته است و تعداد فالوورهایش کم است، این بار مدعی است، آیفون 11 پرو که عکس هایش را در پایین خواهید دید، دقیقاً به قیمت 2700 دلار فروخته شده است.

گوشی موبایل مورد نظر با آرمی که در مرکز نمی باشد به این شکل است

Apple iPhone 11 Pro Logo Problem

حالا دقیقاً چه چیزی این آیفون 11 پرو را نسبت به یک مدل استاندارد “با ارزش تر” می کند؟ همانطور که متوجه شده اید، آرم اپل در پشت گوشی موبایل در سمت راست و کمی در خلاف جهت عقربه های ساعت قرار گرفته است.

مطلب پیشنهادی:  One UI 6.1 این هفته برای پرچمداران سامسونگ 2023 عرضه می‌شود

نگاه دقیق تر به این مشکل چاپی

Apple iPhone 11 Pro Logo Problem

گوشی موبایل اپل آیفون 11 پرو مورد نظر در کارکرد هیچ مشکلی ندارد که در استفاده از آن تأثیر بگذارد، اما به دلیل وجود همین ایراد، خریداری به قیمتی 3 برابر حالت عادی پیدا شده است!

Internal Archive میگوید که یک درصد احتمال وقوع چنین اشتباهی وجود دارد. البته شواهد کافی برای اثبات قطعی وجود ندارد. آیا این یک عکس واقعی است یا فتوشاپ؟ بنابراین سخت است در مورد این احتمال صحبت کنیم که اپل در هنگام تولید چنین اشتباهی کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *