اپل واچ سری 8 و قابلیت جدید فوق العاده

اپل واچ سری 8

در حالی که همه منتظر معرفی اپل واچ سری 7 در هفته آینده هستند ، تحلیلگر چینی مینگ چی کو جزئیات مهمی را در مورد ساعت هوشمند بعدی این شرکت به اشتراک گذاشت.

به گفته کو ، اپل واچ سری 8 دارای ویژگی های جدید نظارت بر سلامت خواهد بود. این تحلیلگر باتجربه گفت که پیش بینی می کند این ساعت هوشمند دارای سنسور دمای بدن باشد.

AirPods ویژگی های نظارت بر سلامت را ارائه می دهد

مینگ چی کو اطلاعاتی را در مورد Apple Watch Series 8 و همچنین جزئیاتی مربوط به ایرپاد های بعدی به اشتراک گذاشت. منظور او احتمالاً AirPods Pro بوده است. بله یک اپل واچ و یک هندزفری جدید در راه است.

اپل واچ سری 8
اپل واچ سری 8

به گفته این تحلیلگر ، هدست بی سیم قادر به نظارت بر سلامت کاربر خواهد بود. کو دقیقاً منظور خود را توضیح نداد ، اما قبلاً گزارش شده بود که این دستگاه قادر به اندازه گیری ضربان قلب و مجهز به ویژگی قدم شمار است.

فعلا برای جواب این سوال ها باید کمی صبر کنیم اما اپل همیشه در بخش نظارت بر سلامتی ، دستگاه های موفقی را روانه بازار کرده است. پس این دو تکنولوژی جدید نیز دور از انتظار نیست ، فقط باید صبر کرد و دید.

مطلب پیشنهادی:  بروزرسانی فریمور DJI MAVIC 3 تنظیمات حرفه‌ای، ثبت RAW به لنز تله فوتو، بهبود فوکوس خودکار و موارد دیگری را اضافه میکند.
ناصری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.