اخبار گوناگون

عینک هوشمند شیائومی معرفی شد

عینک هوشمند شیائومی

بعد از شکست Google Glass نمی توان گفت که پیشرفت خاصی در این گجت صورت گرفته است ، اما برخی از شرکت ها همچنان از این تکنولوژی حمایت می کنند. پس از شرکت هایی مانند اسنپ چت و فیس بوک ، شیائومی نیز عینک هوشمند خود را معرفی کرد.

ویژگی های عینک هوشمند شیائومی

عینک هوشمند شیائومی کاملاً متفاوت تر از محصولات امروزی است و به نظر می رسد که شیائومی با محصول جدید به گوگل یاد می دهد که یک عینک هوشمند به چه شکل باید باشد. در این مدل به جای انعکاس مستقیم روی شیشه عینک ، بازتاب داخلی با فناوری microLED ساخته شده است. پنل 0.13 اینچی microLED می تواند به 2 میلیون نیت روشنایی برسد و در بازتاب نور به شیشه موفق بوده و می تواند تصویری بزرگی را به چشم انتقال دهد.

در این مدل تک رنگ (مونوکروم) به جای صفحه رنگی ترجیح داده شده است. بنابراین ، اطمینان حاصل می شود که نور از ساختارهای پیچیده به بهترین شکل عبور می کند. اعلان ها ، ناوبری ، پیام ها و تماس ها بر روی شیشه منعکس می شوند. همچنین می توانید دستوراتی را هم به عینک بدهید ، مثلا می توانید به وسیله میکروفون و بلندگویی که داخل این گجت هوشمند تعبیه شده است تماس بگیرید. بنابراین ، می توانید عینک را بدون نیاز به برنامه خاصی مدیریت کنید.

عینک هوشمند شیائومی

عینک هوشمند شیائومی

عینک بر پایه اندروید است و با پردازنده 4 هسته ARM می تواند به وسیله دوربین 5 مگاپیکسلی خود تصاویر را برای ترجمه و خواندن فوری ثبت کند. همچنین ، اعلان LED نشان می دهد که دوربین روشن است. اما هنوز میزان کارآیی باتری توضیح داده نشده و این بسیار مهم است ، زیرا یکی از بزرگترین معایب Google Glass خالی کردن سریع باتری بود. جزئیات جدید در مورد عینک هوشمند شیائومی در هفته های آینده ارائه خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:  دو عکاس منظره، تصویری گیگاپیکسلی از کسوف حلقوی به ثبت رساندند

تیزر رسمی معرفی عینک هوشمند شیائومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *