با توجه به تعطیلی تیپاکس و پست ارسال سفارشات از ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ لغایت ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ امکانپذیر نمیباشد و ارسال ها پس از تاریخ ذکر شده انجام میشود.

تاثیرگذارترین عکاس ماکرو در سال 2022

عکاسی ماکرو می تواند ما را به دنیایی هدایت کند که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیست. این باعث می شود با بزرگتر نشان دادن سوژه های کوچک زیبایی را در جزئیات ببینیم. برای شروع، در اینجا 30 تا از تأثیرگذارترین هنرمندانی که امروزه در این صنعت کار می کنند، آورده شده است. ما را باور کنید، ارزش دنبال کردن آنها را دارد!

عکاسی ماکرو چیست؟

عکاسی ماکرو در مورد گرفتن کلوزآپ از سوژه های کوچک و بزرگتر به نظر رسیدن آنها از اندازه واقعی است. موضوعات آن می تواند هر موجود زنده ای از گل گرفته تا حشرات یا جزئیات چیزهای بزرگتر باشد. همچنین، ماکروها می‌توانند درباره پدیده‌های بی‌جان، مانند دانه‌های برف، قطرات آب یا اشیاء مانند یک جواهر باشند.

حیوانات کوچک در چنین بزرگنمایی می توانند به نظر برسند که از سیاره دیگری آمده اند، این چیزی است که نفس ما را بند می آورد. ممکن است به تجهیزات خاصی مانند لنزهای ماکرو یا میکروسکوپ نیاز داشته باشد، اما عکاسانی هستند که از گوشی های هوشمند خود برای عکاسی ماکرو استفاده می کنند. اگر به عکاسی ماکرو علاقه دارید، مطمئن شوید که از حیات وحش محافظت کنید و در حین عکاسی آسیبی وارد نکنید!

تاثیرگذارترین عکاسان ماکرو چه کسانی هستند؟

بیایید نگاهی به کار 30 عکاس ماکرو بیندازیم!

1- آدام گور

آدام یک زیست شناس اهل مجارستان است که از سال 2000 عکاسی می کند و آن را ذره ذره به سطح حرفه ای رسانده است. او بیشتر از پروانه ها عکاسی می کند. تصاویر او کاملاً ترکیب شده‌اند، او همیشه موفق می‌شود لحظاتی را که زیبایی سوژه‌هایش بیش از همه نمایان است را شکار کند. این عکس ها بیننده را نیز به تعجب وا می دارد که آدام چقدر می تواند صبور باشد.

Adam Gor

2- خاویر روپرز

خاویر روپرز یک عکاس اسپانیایی است که در عکاسی ماکرو شدید تخصص دارد. این ژانر فرعی بر جزئیاتی تمرکز دارد که تقریباً با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیستند. عکس های ماکرو او زیبایی شگفت انگیز و ترسناک حشرات را کاملا به تصویر می کشد. خاویر واقعاً ما را وادار می کند در مورد آنچه در مورد دنیای اطراف خود می دانیم تجدید نظر کنیم.

Javier Rupérez

3- آندری ساوین

آندری ساوین یک عکاس و فیلمبردار زیر آب است. او یک غواص است و زمان زیادی را زیر آب می گذراند. مجموعه مهارت‌های منحصر به فرد او به او اجازه می‌دهد عکس‌های ماکرو برجسته‌ای بگیرد که اغلب نمی‌توانید آن‌ها را ببینید. او زیاد سفر می‌کند و تورها و کارگاه‌هایی را راهنما کرده است که می‌توانید با آندری بروید و مانند او تصاویری پر جنب و جوش و متنوع بگیرید.
Andrey Savin

4- هانس توماسن

هانس توماسن زیست شناس، محقق، عکاس و کارآفرین برزیلی است. هدف او افزایش آگاهی در مورد طبیعت و مبارزه برای جهانی پایدار است. در میان تصاویر او می توانید با موجودات مختلف زیادی روبرو شوید. حشرات، عنکبوت ها، دوزیستان یا خزندگان همه سوژه های مورد علاقه او برای گرفتن عکس های ماکرو هستند. او همچنین با نوشتن کپشن های آموزنده به دنبال کنندگان خود آموزش می دهد.
Hans Thomassen

5- جیمی پرایس

جیمی پرایس در عکاسی ماکرو، پرتره، پرتره حیوانات خانگی و عکاسی محصول تخصص دارد. او در لسترشایر مستقر است و در خانه اش زیاد عکاسی می کند. او می تواند ترسناک ترین عنکبوت ها را چنان شگفت انگیز جلوه دهد که بیننده ترس را فراموش کند. اما در میان تصاویر کلان او، نه تنها موجودات زنده، می توانید اشیاء کوچک، میوه ها، گل ها یا دانه ها را بیابید.

Jamie Price

6- کارلا تامپسون

کارلا تامپسون یک عکاس محافظ بندپایان است که علاقه زیادی به طبیعت دارد. او مدافع عکاسی اخلاقی است و امیدوار است که پلی بین طبیعت و انسان بسازد. تصاویر او زنده و زیبا هستند و زیرنویس‌های پر جنب و جوش او، موجودات عکاسی‌اش را به ما نزدیک‌تر می‌کند. از زنبورها گرفته تا عنکبوت ها، او هر چیزی را که با آن روبرو می شود، ثبت می کند.

Karla Thompson

7- آلن شاپیرو

آلن یک عکاس برنده جایزه و مدیر خلاق تبلیغات است. عکاسی به عنوان یک سرگرمی برای او شروع شد، اما خیلی زود تبدیل به علاقه او شد. او به ژانرهای بیشتری علاقه دارد و خوشبختانه عکاسی ماکرو یکی از آنهاست. عکاسی ماکرو او بیشتر از تصاویر شگفت انگیز و نقاشی مانند گل ها تشکیل شده است.

Alan Shapiro

8- جیمز وایس

جیمز وایس خود را اینگونه معرفی می کند: “جیمز پسر بامزه ای است که در زندگی گم شد و اشتیاق خود را در زباله های برکه پیدا کرد.” این اساساً آن را خلاصه می کند. او از موجودات میکروسکوپی مانند آمیب ها عکس می گیرد و فیلم می گیرد و پست های وبلاگی جالب و قابل فهم درباره آنها می نویسد. به لطف میکروسکوپ و دانش عمیق خود، او ما را به دنیایی راهنمایی می کند که تمایل داریم فراموشش کنیم.

Jam’s Germs

9- کریستین بروکس

کریستین بروکس استاد عکاسی افراطی ماکرو است. این عکاس آلمانی از آثار خود برای افزایش آگاهی از مشکلات زیست محیطی استفاده می کند. او موجودات کوچکی را مستند می کند که گاهی حتی برای ما آشنا نیستند و چشمان ما را به شگفتی های طبیعت باز می کند. این یک راه موثر برای مبارزه با از دست دادن زیستگاه، تغییرات آب و هوا و استفاده از آفت کش ها و علف کش ها است.

Christian Brockes

10- الکسی کلاتوف

اشتیاق الکسی کلاتوف گرفتن عکس های ماکرو از دانه های برف است زیرا او تنوع نامحدود آنها را شگفت انگیز و دارای ارزش ثبت می داند. عکس های او توسط ناسا، سی ان ان، وال استریت ژورنال و چندین مکان دیگر منتشر شد. جای تعجب نیست که او مشهور شد، تصاویر او باورنکردنی هستند. آنها زیبا، تیز و به سادگی مسحور کننده هستند، شما نمی توانید از پیمایش در پست های او دست بردارید!

alexey kljatov

11- دیگو مندز

دیگو مندز یک عکاس ماکرو اهل آرژانتین است. او علاقه زیادی به دنیای حشرات و عنکبوت ها دارد. او فقط عکس های بدون ظلم می گذارد و از هیچ طعمه ای برای جذب حشرات استفاده نمی کند. همچنین، او تنها از حیوانات زنده در مزرعه عکاسی می کند و شعار او این است: «همه چیزهای خوب وحشی و رایگان هستند».

Diego Mendez

 

12- ناتان رنفرو

ناتان گوهرشناس و زمین شناس است که با میکروسکوپ خود تصاویر خیره کننده ای می گیرد. موضوعات او جواهرات، سنگ ها و مواد معدنی است و با میکروسکوپ ZEISS کار می کند. در ابتدا، گالری او به نظر می رسد که او یک طراح گرافیک یا یک نقاش بوده است، زیرا او چیزهایی را به تصویر می کشد که ما هرگز نمی توانستیم ببینیم. سطوح این سازندها هندسی هستند و به دلیل تکنیک های عکاسی، رنگارنگ به نظر می رسند و نمی توان آنها را با چیزی که می دانیم مقایسه کرد.

Nathan Renfro

13- ماریت هوودن

سوژه های اصلی Marit Hovdens قطره ها هستند که او آنها را در عکس های ماکرو خیره کننده ثبت می کند. او حتی یک حساب کاربری اختصاصی (@drops_creative) برای دراپ عکس دارد، می‌توانید از هشتگ #drops_creative برای برجسته شدن استفاده کنید. تصاویر او جادویی هستند، قطرات آب مانند مرواریدهای ریز به نظر می رسند، و او با بازتاب پس زمینه در آنها بازی می کند.

Marit Hovdens

14- کنت آر مایرز

کنت آر مایرز در پاناما به دنیا آمد و بزرگ شد و حیات وحش زیبای آنجا را به تصویر می کشد. از این طریق او آگاهی را نسبت به اهمیت حفاظت و حفاظت از طبیعت افزایش می دهد. تصاویر او بیشتر از پرندگان و حشرات ریز هستند و تقریباً شبیه نقاشی هستند. آنها فوق العاده زنده و رنگارنگ هستند و بیننده را به دنیای کمتر شناخته شده هدایت می کنند.

Kenneth R Myers

15- میشلا کامپانارو

میشلا یک عکاس ایتالیایی است که عکس هایش خام و احساسی است. متوجه خواهید شد که بیشتر عکس های او تاریک و بدون ویرایش به نظر می رسند. این اثر فقط مدل های کوچک او را تقویت می کند. Michela همچنین دارای یک حساب کاربری با بیش از 22000 دنبال کننده در اینستاگرام است. در آنجا می‌توانید با استفاده از هشتگ #Thehub_macro، کار خود را برای برجسته شدن ارسال کنید.

Michela Campanaro

16- اسکار روجاس

اسکار یک عکاس ماکرو مستقر در فلوریدا است. او تصاویر نزدیک شگفت انگیزی از حشرات، عنکبوت ها و گاهی کرم ها دارد. او همچنین رفتارهای آنها را ثبت می کند، مانند زمانی که عنکبوت ها در حال خوردن چیزهای کوچک دیگر هستند. او حتی آنچه را که ما می‌بینیم در زیرنویس‌هایش توضیح می‌دهد و جزئیات فنی فرآیندی را که عکس می‌گیرد اضافه می‌کند. برای عکاسان و هر بیننده دیگری نیز فوق العاده مفید است.

OSCAR ROJAS

17- مونیکا

مونیکا تصاویر ماکرو مانند نقاشی دارد. او از گل هایی با پس زمینه های تار عکس می گیرد. در طول پردازش، او با رنگ‌ها بازی می‌کند تا به عکس‌ها عمق و فضا ببخشد. همه آنها نرم به نظر می رسند و احساس آرامش می دهند که آنها را برای تزئین هر خانه ایده آل می کند. چه کسی نمی تواند این زیبایی ها را روی دیوار خود تصور کند؟

monica

18- امثل الدینی

امثل الدینی عکاسی است که علاقه زیادی به عکاسی ماکرو دارد. او خود را یک حرفه ای نمی داند، اما تصاویرش هم همین را نمی گوید. کار او پر از عکس های خیره کننده و رنگارنگ از حشرات، عنکبوت ها، گل ها، قارچ ها و امروزه بیشتر قطره است. او با عکس‌های قطره‌ای خود بسیار خلاق می‌شود و سوژه‌های مختلف را از پس‌زمینه منعکس می‌کند.

Amthel Al-Dayni

19- اندریانسیا آندریانسیاه

Andriansyah یک عکاس ماکرو اندونزیایی است که به حیوانات کوچک علاقه دارد. او تصاویر خیره کننده و شگفت انگیزی از حشرات، گل ها، عنکبوت ها یا حلزون ها و گاهی خزندگان یا دوزیستان می گیرد. او به طور حرفه ای حرکات را منجمد می کند و فعل و انفعالات موجودات زنده اطراف خود را نشان می دهد. علاوه بر حیوانات، می توانید اشیایی مانند جواهرات را در کارنامه او پیدا کنید.

Andriansyah Andriansyah

20- ریتا ساری دوی

ریتا یک عکاس ماکرو با تصاویر رویایی است. سوژه های اصلی او به وضوح در فوکوس هستند، در حالی که پس زمینه نرم و تار است و به تصاویر فضایی زیبا و مینیمال می دهد. او با قطره ها و انعکاس ها در آنها بازی می کند، اما می توانید تصاویر خیره کننده ای از پروانه ها و زنبورها را نیز در بین عکس های او پیدا کنید.

Rita Sari Dewi

21- کریستین

کریستین یک عکاس طبیعت و ماکرو اهل لتونی است. او وبلاگ خود را دارد که در آن موضوعات مختلف را لمس می کند و نکات و آموزش هایی را در مورد ساخت تصاویری شبیه به او ارائه می دهد. او دارای استایلی منحصر به فرد با ترکیبی از رنگ های قوی و کم رنگ است. او گل ها، برگ ها، قارچ ها، حشرات یا حباب های یخ زده، همه آنها را به روشی حرفه ای می گیرد.

Kristine

22- کاتارینا جنکووا

Katarina Jencova یک عکاس ماکرو اسلواکی با تصاویر رویایی و گاهی اوقات زیبا است. او به صورت دستی سوژه هایش را در کادرش مرتب می کند، گل روی حلزون ها یا حلزون ها روی گل ها می گذارد و نتیجه همیشه زیباست. در بیشتر تصاویر او، موجودات ریز در حال تعامل با گل ها هستند و او دوست دارد آنها را به سبک مینیمالیستی ثبت کند.

Katarina Jencova

23- برت نیجهولت

Bert Nijholt موفق می شود از همان سوژه ها عکس بگیرد بدون اینکه آنها را خسته کننده نشان دهد. گاهی اوقات می توانید تصاویر او را از گل ها یا پرندگان ملاقات کنید و او حتی مناظر خیره کننده ای دارد. اما عکس های او عمدتاً دارای قطرات کوچک آب روی دانه های قاصدک است. این قطرات به قدری ریز هستند که شبیه نگین های شفاف یا مروارید هستند.

Bert Nijholt

24- جولی

جولی در میشیگان و مونتانا مستقر است و تصاویر ماکرو خیره کننده ای می گیرد. کار او بیشتر در مورد گیاهان، برگ ها و گل های آنها در تمام فصول است. او دنیای یخ زده زمستان را با استفاده از رنگ های کم رنگ جادویی و چشمه های پر جنب و جوش با رنگ های قوی تر به تصویر می کشد. تصاویر او نشان می دهد که او چقدر به زیبایی نرم و لطیف جهان حساس است.

Julie

25- کریس رویتر

Chris Ruijter یک عکاس طبیعت از هلند است که علاقه زیادی به عکاسی ماکرو دارد. او یک سفیر Ricoh-Pentax است و از وسایل خود برای گرفتن تصاویر واضح و زیبا از سنجاقک ها، قارچ ها، عنکبوت ها یا هر گونه حشره و گیاه دیگر استفاده می کند. طبیعت اطرافش را با حساسیت زیاد مستند می کند و به جزئیات توجه می کند.

Chris Ruijter

26- زهره

زهره یک عکاس موبایل است و نمونه خوبی از کارهایی است که موبایل ها می توانند در زندگی روزمره ما انجام دهند. زهره با استفاده از یک Samsung A750 با لنز ماکرو، از حشرات و گل ها عکس های نزدیک بسیار زیبایی می گیرد. تصاویر او گواه این است که همیشه برای گرفتن عکس های ماکرو خیره کننده به دوربین حرفه ای نیاز ندارید.

27- کارتیکیان شانموگاسوندارام

کارهای Karthikeyan Shanmugasundaram بیشتر در مورد حیوانات و حشرات در حال حرکت است. این باعث شده است که او در جامعه عکاسی ماکرو شناخته شود. تصاویر او به قدری واضح و رنگارنگ هستند که بیننده این احساس را دارد که می توانند در هر ثانیه شروع به حرکت کنند. گرفتن موجودات پرنده کوچک کار آسانی نیست، اما او موفق می شود این کار را به روشی حرفه ای انجام دهد.

Karthikeyan Shanmugasundaram

28- ویکتور بروزدین

ویکتور اهل فرایبورگ، آلمان است. او عاشق عکس گرفتن در جنگل است و عکس های بسیار زیبایی از گل های آفتابگردان و خشخاش دارد. او امیدوار است که مردم اگر جزییات کوچک دنیا را ببینند به طبیعت احترام بیشتری بگذارند. تصاویر او مانند نقاشی به نظر می رسند و او از رنگ ها به روشی هوشمندانه برای بهبود اشکال و بافت استفاده می کند.

Wiktor Borozdin

29- Andrey Shapovalov

یکی از علاقه مندان به عکاسی ماکرو است. او در گرودنو، بلاروس زندگی می کند، جایی که در یک استودیوی عکس خانگی عکاسی می کند. در گالری او عکس های فوق العاده ای از حشرات و عنکبوت ها خواهید دید. عکس‌های ماکرو افراطی او به نظر می‌رسد که از موجوداتی از سیاره دیگری گرفته شده‌اند. او از فوکوس انباشته استفاده می کند تا تمام سوژه هایش به وضوح در فوکوس باشند.

Андрей Шаповалов

30- وحید سوبری

وحید سوباری عکاس ساکن اندونزی است که تصاویر شگفت انگیزی از حشرات و عنکبوت ها دارد. او بیشتر آنها را در حالت نشسته روی گل یا هر نوع گیاهی می گیرد. همه آنها به وضوح در فوکوس هستند و رنگ آمیزی واقعی دارند. او موجودات کوچک اطراف خود را به شیوه ای زیبا و حرفه ای ثبت می کند.

Wahid Subari

منبع

نظر دهید
   پاسخ دهید

   خدمات مشتریان

   راهنمای خرید

   با دیجی سنتر

   لوگوی دیجی سنتر

   دیجی سنتر (دیدافراز) در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش گوشی موبایل، دوربین و لوازم و تجهیزات آتلیه تاسیس گردید، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به مصرف کنندگان، هنرمندان و دیگر هموطنان عزیزمان طی نموده... بیشتر بدانید.

   logo-kasbokar
   اینماد
   logo-samandehi
   تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر محفوظ است.
   دیجی سنتر
   Logo