سامسونگ گلکسی S21 و مشکل طراحی

سامسونگ گلکسی S21 مشکلی دارد که می تواند کاربر را به اشتباه بیندازد

اگرچه مدل های Samsung Galaxy S21 با نسبت بالای صفحه نمایش به بدنه، گزینه های متنوع رنگ و بدنه آلومینیومیشیشه ای، بازخورد مثبتی در مورد این طراحی را دریافت کردند، اما این مدل ها دارای یک نقص در طراحی هستند که در برخی موارد، زمینه برای خطای کاربر را فراهم می کند.

پرچمدار جدید گوشی های هوشمند سامسونگ، خانواده Galaxy S21 در رویداد Galaxy Unpacked 2021 هفته گذشته رسما معرفی شدند. اگرچه بحث های پس از رونمایی به طور کلی بر روی قیمت و محتوای جعبه دستگاه ها متمرکز است، اما می توان گفت که خانواده Galaxy S21 دارای نقص در طراحی است که می توان مشکل جدی را برای کاربران ایجاد می کند.

سامسونگ در خانواده Galaxy S21 تغییر بزرگی در محل سوکت و خشاب سیم کارت انجام داد. در نتیجه این تغییر، محل سیم کارت در قسمت پایین دستگاه قرار داده شده است که قبلا جای جک هدفون 3.5 میلی متری بود. با این حال، این تغییر که بسیار ساده به نظر می رسد، امکان ایجاد یک مشکل مهم و بزرگ را دارد.

حفره سیم کارت و حفره میکروفون تقریبا در کنار یکدیگر هستند!

سامسونگ گلکسی S21

سامسونگ گلکسی S21

همانطور که می دانید، برای قرار دادن سیم کارت یا خارج کردن آن، لازم است که سوزن را در محل درست قرار داده تا بتوانیم خشاب سیم کارت را در بیاوریم. مشکل این است که، همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید، خشاب سیم کارت درست در کنار حفره میکروفون قرار دارد. بنابراین، اگر کاربری لحظه ای حواسش پرت شود یا دقت نکند، می تواند سوزن سیم کارت را به جای حفره خشاب سیم کارت داخل حفره میکروفون قرار دهد و به راحتی میکروفون سامسونگ گلکسی S21 خود را سوراخ کند.

هشدار سامسونگ در مورد حفره میکروفون، روی برچسب های گلکسی S21

سامسونگ گلکسی S21

در واقع، سامسونگ این احتمال را پیش بینی کرده است. چون وقتی Galaxy S21 را از جعبه خارج می کنید، در قسمت خشاب سیم کارت و حفره میکروفون، آیکون های هشدار دهنده وجود دارد. البته این نقص جزئی در طراحی، تأثیرگذاری بزگی برای کاربر را ندارد. با این حال، جای تعجب نخواهد داشت که در روزهای پیش رو با کاربران Galaxy S21 روبرو شویم که سوزن را به جای خشاب سیم کارت در حفره میکروفون قرار داده اند.

مطلب پیشنهادی:  سنسور تصویر سامسونگ و عکس 200 مگاپیکسلی از گربه

نظر دهید

   پاسخ دهید

   با دیجی سنتر

   خدمات مشتریان

   راهنمای خرید

   logo-samandehi
   اینماد
   logo-kasbokar

   دیجی سنتر (دیدافراز) در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش گوشی موبایل، دوربین و لوازم و تجهیزات آتلیه تاسیس گردید ، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به مصرف کنندگان، هنرمندان و دیگر هموطنان عزیزمان طی نموده اند.

   ارتباط با دیجی سنتر :

   تهران، سیدخندان، ابتدای رسالت شرق، نرسیده به خیابان دبستان، نبش کوچه باقری پلاک 1 طبقه سوم

   کد پستی : 1631773115

   دیجی سنتر
   Logo