به نظر می رسد که سامسونگ گلکسی واچ 5 پرو با باتری بزرگتری عرضه می شود

به نظر می رسد که سامسونگ گلکسی واچ 5 پرو با باتری بزرگتری عرضه می شود

تنها نقطه ضعف خانواده گلکسی واچ 4 سامسونگ عمر باتری آن ها می باشد و به نظر می رسد که شرکت کره ای کاملاً از این موضوع آگاه است، زیرا قبلاً شایعه ای شنیده بودیم مبنی بر اینکه دستگاه های نسل Watch5 باتری های بزرگ تری خواهند داشت.

با توجه به شایعات جدیدی که امروزه پخش شده است، باید منتظر یک Watch5 Pro جدیدتر و درجه یک باشیم که در اواخر  امسال در فهرست سامسونگ قرار می گیرد و مدل و کارایی آن بالاتر از Watch5 و Watch5 Classic می باشد.

گفته می شود که این گلکسی واچ 5 پرو با باتری بزرگ 572 میلی آمپر ساعتی عرضه می شود. برای درک بزرگی واچ 5 پرو، باتری این ساعت را با  بزرگترین مدل های Galaxy Watch4/Classic که دارای باتری 361 میلی آمپر ساعتی هستند، مقایسه می کنیم. بنابراین ظرفیت آن تقریباً 60٪ بیشتر  خواهد بود و احتمالاً باتری برای کاربران پر مصرف تا دو روز ظرفیت دارد خواهد داشت.

ولی این موضوع هنوز تایید نشده است و صرفا در حد یک شایعه است. اگر این موضوع واقعیت داشته باشد و سامسونگ یک واچ جدید با باتری بزرگ عرضه کند، قطعا گران قیمت خواهد بود.

هنوز جزئیات دیگری منتشر نشده است و حتی منابعی که این شایعه ادعا کرده اند اشاره کردند که 100٪ “تأیید” نشده است و واچ 5 پرو واقعاً عرضه می شود یا خیر و سامسونگ هر لحظه که بخواهد می تواند پروژه را لغو کند.

مطلب پیشنهادی:  پاناسونیک لنز 500 دلاری Leica DG Summilux 9mm F1.7 را برای Micro Four Thirds معرفی کرد.
عاطفه لطفی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.