اضافه شدن فوکوس خودکار تشخیص چشم به فیلمبرداری Nikon Z50 با اپدیت فریمور

نیکون به‌روزرسانی فریمور نسبتاً قابل توجهی را برای سیستم دوربین Z50 خود منتشر کرده است که اکنون فوکوس خودکار تشخیص چشم را برای فیلم‌برداری نیز فعال کرده است.

نسخه 2.40 میان‌افزار نیکون Z50 اکنون از وب‌سایت نیکون برای دانلود در دسترس است. این به‌روزرسانی حالت AF تشخیص چشم نیکون را به سیستم دوربین APS-C می‌آورد و عملکرد تشخیص چشم را هنگام عکاسی با حالت خودکار منطقه‌ای AF بهبود می‌بخشد.

در حالی که Z50 در مقایسه با Z30 بدون منظره یاب (EVF)، از لحاظ عکاسی بهتر است، اما عملکرد ویدیویی کاملاً یکسانی دارد، بنابراین برای هر کسی که با Z50 فیلم می گیرد، افزودن فوکوس خودکار تشخیص چشم باید یک پیشرفت خوشایند باشد.

D77F6A4F 28E3 4245 96B6 409F0759719E

نیکون می‌گوید نرخ تازه‌سازی نقاط فوکوس نمایش داده شده در نمای زنده در حین ردیابی سوژه و AF با تشخیص چهره/چشم را نیز بهبود بخشیده است. بنابراین، نقاط فوکوس سریعتر بروزرسانی می شوند، اما به نظر نمی رسد عملکرد آنچنان بهبود یافته باشد.

در بررسی خود، گفتیم «سیستم فوکوس خودکار Z50 کمی ناجورتر از آنچه باید باشد است.» و اگرچه این به‌روزرسانی لزوماً پیچیدگی را ساده نمی‌کند، هر گونه بهبودی در سیستم فوکوس خودکار گامی در جهت درست است.

برای دانلود فریمور نسخه 2.40 برای نیکون Z50 به وب سایت نیکون بروید.

نظر دهید
   پاسخ دهید

   خدمات مشتریان

   راهنمای خرید

   با دیجی سنتر

   لوگوی دیجی سنتر

   دیجی سنتر (دیدافراز) در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش گوشی موبایل، دوربین و لوازم و تجهیزات آتلیه تاسیس گردید، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به مصرف کنندگان، هنرمندان و دیگر هموطنان عزیزمان طی نموده... بیشتر بدانید.

   logo-kasbokar
   اینماد
   logo-samandehi
   تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر محفوظ است.
   دیجی سنتر
   Logo