اخبار و مقالات

بالاخره تغییراتی در توییتر رخ داد، اما این تغییرات خوب می باشد؟

بالاخره تغییراتی در توییتر رخ داد، اما این تغییرات خوب می باشد؟

دیگر نیازی نیست توییت هایی که به اشتباه توییت کردید و یا آن هایی که غلط املایی دارند را پاک کنید. توییتر اعلام کرده است که یک گزینه برای ویرایش توییت اضافه خواهد کرد.

بسیاری از کاربران سال ها این درخواست را داشتند. اگر از توییتر استفاده می‌کنید، به احتمال زیاد در موقعیتی قرار گرفته‌اید که توییتی را از روز گذشته ارسال کرده‌اید و متوجه شده‌اید که یک حرف به اشتباه تایپ شده یا یک کلمه جا مانده است و باعث شده آنچه را که می‌خواهید منتقل کنید منحرف کند.

توییتر تأیید کرده است که این ویژگی ابتدا به طور آزمایشی برای کاربران آبی (افراد مشهور) فعال می شود.

دیگر شبکه های اجتماعی سال هاست که این ویژگی را دارند. اگر به عنوان مثال چیزی در فیس بوک پست کرده اید و کلمه ای از آن را اشتباه بنویسید، می توانید به سرعت آن پست را ویرایش کنید و کلمه را درست کنید.

اینستاگرام و تیک‌تاک نیز این گزینه را دارند، اما برای توییتر، این کار آن طور که به نظر می رسد ساده نیست.

بسیاری از کاربران روشی آسان برای ویرایش یک توییت بدون حذف آن می‌خواستند و بسیاری از این پلتفرم به عنوان خبر رسان و به عنوان راهی برای گفتگو با دنبال کنندگان در مورد موضوعات خاص استفاده می کنند. این عمل می تواند باعث شود که مردم دیگر به خبر ها و یا انتقاد هایی که در توییتر می شود اعتماد نکنند.

ویرایش توییت‌ها بحث حیاتی نیست که توییتر باید روی آن تمرکز کند – بلکه تمرکز بیشتر آن باید روی محدود کردن حساب‌های سوءاستفاده گر است که از زمان شروع کرونا در سال 2020 رایج‌تر شده اند.

با این حال، این اعلامیه خیلی ها را هیجان زده کرده است، بنابراین همیشگی شدن این تغییر بستگی به این دارد که آیا این ویژگی مطابق با خواسته های کاربرانش باشد یاخیر.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *