تست مقاومت گوشی تاشو هواوی Mate X2 + ویدیو

تست مقاومت گوشی تاشو هواوی Mate X2 به دست JerryRigEverything انجام شد که لحظه های دردناکی را برای گوشی رقم می زند. اگرچه Mate X2 به خصوص با صفحه نمایش داخلی ما را ناامید می کند ، اما پیشرفت را در گوشی های تاشو نشان می دهد.

Zack Nelson

Zack Nelson

در سال های اخیر ، صنعت گوشی های هوشمند صفحه جدیدی در گوشی های موبایل تاشو باز کرده است. اگرچه گوشی های تاشو توسط تولیدکنندگان مختلفی تولید و با مدل های مختلفی روانه بازار می شوند ، اما هنوز نتوانسته اند خودشان را اثبات کنند. هرچند تلفن ها از نظر کاربرد ، تجربه کاملاً متفاوتی را ارائه می دهند ، اما متأسفانه از نظر کیفیت ساخت و ماندگاری بسیار ضعیف هستند.

بعلاوه ، گران تر بودن دو یا سه برابری این گوشی ها از پرچمداران ، باعث می شود که این تلفن ها را هر جایی نبینیم. در حالی که بحث درباره این عدم تطابق کیفیت و قیمت همچنان ادامه دارد ، این گوشی سه هزار دلاری به دست جراح گوشی یعنی JerryRigEverything ، افتاد و تست مقاومت گوشی تاشو هواوی Mate X2 به صورت کامل انجام شد ، نتیجه کمی ناراحت کننده است.

گوشی تاشو هواوی Mate X2 ، باز هم ضعیف ، اما این بار کمتر

Huawei Mate X2 Test

صفحه نمایش اصلی  Huawei Mate X2 هم کیفیت صفحه نمایش پرچمداران است و در برابر خراش مقاوم است. همچنین دوام قاب نزدیک به پرچمداران می باشد. اما با روشن شدن صفحه نمایش داخلی تاشو این گوشی موبایل ، اوضاع بسیار تغییر می کند.

Huawei Mate X2 Test

تست مقاومت گوشی تاشو هواوی Mate X2

کیفیت ساخت صفحه نمایش بزرگ داخلی به علت تاشو بودن پایین است و این باعث می شود صفحه نمایش مقاومت بسیار کمتری داشته باشد. به آسانی صفحه نمایش تاشو پر از خراش می شود. به همین شکل ، صفحه نمایش اصلی به مدت 25 ثانیه در برابر آتش مقاومت کرد و پیکسل ها کامل نسوخت ، در حالی که صفحه تاشو بزرگ پس از 10 ثانیه در معرض آتش گرفتن ، کاملاً غیر قابل استفاده شد و پیکسل ها و صفحه نمایش در آن قسمت کامل از کار افتادند.

Huawei Mate X2 Test

در پایان ، Zack Nelson سعی کرد تلفن را خم کند ، اما در این تست تلفن ساختار محکم خود را حفظ کرد. دستگاه در تست پر فشار تا شدن ، آسیبی ندید. با این وجود ، میانگین نتیجه ای که از همه آزمایشات در تست مقاومت گوشی تاشو هواوی Mate X2 به دست آوردیم نشان می دهد که تلفن های تاشو هنوز دوام و کیفیت لازم را ندارند. به نظر می رسد مدت ها منتظر خواهیم ماند تا کیفیت و دوام گوشی ها ، خصوصاً در صفحه های نمایش داخلی افزایش یابد.

ویدیو کامل تست مقاومت گوشی تاشو هواوی Mate X2

نظر دهید
   پاسخ دهید

   با دیجی سنتر

   خدمات مشتریان

   راهنمای خرید

   logo-samandehi
   اینماد
   logo-kasbokar

   دیجی سنتر (دیدافراز) در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش گوشی موبایل، دوربین و لوازم و تجهیزات آتلیه تاسیس گردید ، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به مصرف کنندگان، هنرمندان و دیگر هموطنان عزیزمان طی نموده.

   ارتباط با دیجی سنتر :

   تهران، سیدخندان، ابتدای رسالت شرق، نرسیده به خیابان دبستان، نبش کوچه باقری پلاک 1 طبقه سوم

   شماره تماس : 02188451003

   کد پستی : 1631773115

   تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر محفوظ است.
   دیجی سنتر
   Logo