کلاب هاوس اندروید در راه است

کلاب هاوس که از روز اول انتشار ، همیشه در رأس اخبار نرم افزار های فضای مجازی بوده ، حالا در روند توسعه سیستم عامل اندرویدش ، پیشرفت چشمگیری حاصل شده است. تیم توسعه دهنده در یک پست وبلاگی اعلام کرد که آزمایش بتای کلاب هاوس اندروید شروع شده است.

کاربران iOS چند ماه پیش با برنامه ای به نام کلاب هاوس آشنا شدند. این اپلیکیشن ، جایی که کاربران می توانند در یک اتاق گفتگو جمع شوند و از طریق گفتگوی صوتی ارتباط برقرار کنند ، در اولین روزهای انتشار خود موفق شده است به انتخاب شماره یک کاربران تبدیل شود.

Clubhouse Android

توسعه دهندگان اعلام کردند ، این برنامه که اول فقط توسط دارندگان آیفون قابل استفاده بود ، به سیستم عامل اندروید وارد خواهد شد. اکنون ، اخبار جدیدی در این زمینه منتشر شده است.

در پست وبلاگی که در وب سایت کلاب هاوس منتشر شده است ، اعلام شده که نسخه اندروید این برنامه موبایل در حال آزمایش بتا است. اگرچه این بیانیه تاریخ انتشار کلاب هاوس اندروید را تعیین نمی کند ، اما می توان گفت که گام مهمی برای کاربرانی که منتظر این برنامه هستند ، برداشته شده است. نسخه بتا ممکن است در روزهای آینده برای کاربران بیشتری در دسترس قرار بگیرد.

روند توسعه کلاب هاوس اندروید طبق برنامه پیش می رود

کلاب هاوس اندروید

کلاب هاوس اندروید

کلاب هاوس ، که امور مالی آن توسط یک شرکت سرمایه گذاری (کارآفرینی) به نام “آندرسن هوروویتس” اداره می شود ، به نظر می رسد با عزم راسخ در رسیدن به اهدافی که قبلا اعلام کرده بود پیش می رود. زیرا ، قبلا عنوان شده بود که هم بودجه لازم برای ورود برنامه به اندروید فراهم می شود و هم امکاناتی که به کاربران امکان می دهد کسب درآمد کنند ، در دسترس خواهد بود. به نظر می رسد وعده های داده شده ، حداقل تا این لحظه به حقیقت پیوسته است.

محبوبیت Clubhouse به طور مستقیم ، بسیاری از شرکت های شبکه های اجتماعی ، به ویژه فیس بوک را تحت تأثیر قرار داده است. توسعه دهندگان با سرعت بالایی وارد عمل شدند و در مدت زمان کوتاهی ویژگی هایی همانند Clubhouse را به کاربران ارائه دادند. حالا خود کلاب هاوس ، که به نظر می رسد مشابه آن زیاد شده است ، به اندروید آمده است. باید ببینیم در آینده این برنامه چقدر نظرات کاربران را به خود جلب می کند.

نظر دهید
   پاسخ دهید

   خدمات مشتریان

   راهنمای خرید

   با دیجی سنتر

   لوگوی دیجی سنتر

   دیجی سنتر (دیدافراز) در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش گوشی موبایل، دوربین و لوازم و تجهیزات آتلیه تاسیس گردید، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به مصرف کنندگان، هنرمندان و دیگر هموطنان عزیزمان طی نموده... بیشتر بدانید.

   logo-kasbokar
   اینماد
   logo-samandehi
   تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر محفوظ است.
   دیجی سنتر
   Logo