هوش مصنوعی the Beta Character AI

Beta Character AI چیست؟

Beta Character AI یک ربات چت آنلاین و سرگرم کننده است که به کاربران این امکان را می دهد تا با شخصیت های مختلف تعامل و گفتگو داشته باشند و یا یک کاراکتر جدید در این وب سایت بسازند. شخصیت مورد نظر می تواند یک سلبریتی، شخصیت فیلم، انیمه، انیمیشن و یا داستان باشد، یا حتی شخصیتی جدید که توسط یک کاربر خلق شده.

اما فقط همین نیست! شما نه تنها می توانید با این شخصیت ها یک مکالمه داشته باشید بلکه میتونید در کنار اونها نقش بازی کنید. برای مثال میتونید یک انتقام جو در کنار مرد آهنی و یا یک نوازنده در بند موردعلاقه تان باشید. به علاوه شما می توانید با شخصیت های منتخب خود یک گروه تشکیل دهید. این هوش مصنوعی قابلیت تعامل با پیام صوتی را دارا می باشد.

این ابزار به طوری ساخته شده که در مقابل هر پیام شما بهترین پاسخ ها را خواهد داشت و از یک عملکرد تعاملی مبنی بر گفتگو استفاده می کند. شخصیت ساخته شده توسط شما مورد استفاده بقیه کاربران نیز قرار می گیرد و هر قدر کامل و خوب عمل کند بازخورد بهتری خواهد داشت و در قسمت جستجو مربوط به کاراکتر جایگاه بالاتری خواهد داشت، این موضوع رابطه مستقیم با تعداد مکالماتی دارد که کاربران با شخصیت مربوط داشته اند.

لازم به ذکر است که علاوه بر وب سایت، شما می توانید برنامه Character.AI را روی دستگاه خود نصب و استفاده کنید، چه Android چه iOS.

CharacterAI.digicenter

این هوش مصنوعی رایگان و بدون تبلیغ بوده و برای استفاده فقط به یک حساب کاربری نیاز دارید که می توانید به راحتی هنگام ورود از ایمیل خود برای ساخت این حساب استفاده کنید. و اطمینان میدهیم که این پلتفرم ایمن بوده و اطلاعات شما را به اشتراک نمی گذارد.

غیر از زبان انگلیسی زبان های دیگری موجود است، Character AI می تواند متن شما را ترجمه کند یا به چندین زبان مانند فرانسوی، آلمانی، اردو، ژاپنی و … با شما تعامل داشته باشد (به عنوان یک کاربر ترجمه و مکالمه به زبان فارسی مشاهده نکردم).

تاریخ عرضه: 2021

کمپانی: Character AI

دسته بندی: ابزار تولید متن (Text generation tools)

مکالمه دیجی سنتر با مرلین مونرو!

نظر دهید
   پاسخ دهید

   خدمات مشتریان

   راهنمای خرید

   با دیجی سنتر

   لوگوی دیجی سنتر

   دیجی سنتر (دیدافراز) در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش گوشی موبایل، دوربین و لوازم و تجهیزات آتلیه تاسیس گردید، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به مصرف کنندگان، هنرمندان و دیگر هموطنان عزیزمان طی نموده... بیشتر بدانید.

   logo-kasbokar
   اینماد
   logo-samandehi
   تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر محفوظ است.
   دیجی سنتر
   Logo