با توجه به تعطیلی تیپاکس و پست ارسال سفارشات از ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ لغایت ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ امکانپذیر نمیباشد و ارسال ها پس از تاریخ ذکر شده انجام میشود.

9 عکاس سیاه و سفید که برای الهام گرفتن باید دنبال کنید

وقتی عکاسی را شروع کردم، ساعت ها در کتابخانه بودم. کتاب‌هایی درباره عکاسی سیاه و سفید چشمانم را به پتانسیل زیبایی شناسی سیاه و سفید باز کرد. و به من انگیزه داد تا تکنیک ها و سبک های جدید را امتحان کنم. به لطف ظهور رسانه‌های اجتماعی، اکنون می‌توانیم از استادان قدیمی بیاموزیم و با کلیک یک دکمه عکاسان با استعداد معاصر را کشف کنیم. برای عکاسی خود به الهام نیاز دارید؟ تعدادی از عکاسان سیاه و سفید مورد علاقه (نه چندان معروف) و معروف برای من را بررسی کنید.

9. تیم بوث و زیبایی شناسی سیاه و سفید

Tim Booth

من هرگز کاملاً نمی دانم که در آینده از تیم بوث چه خواهم دید. کارهای او از همه سبک اسست سبک هایی چون پرتره، داستان سرایی و مناظر رویایی است. و آنها با تکنیک بی نقص اجرا می شوند.

Tim Booth

من سبک کار با سرعت شاتر Booth دوست دارم اینکه چگونه سرعت شاتر را بدون توجه به داستان برای برانگیختن احساسات خاص بررسی می کند.

Tim Booth

رویکرد بوث به نور در بدن انسان نیز خیره کننده است. نمونه کارها سیرک او را بررسی کنید. هر زمان که برای بهبود تکنیک خود نیاز به انگیزه داشته باشم، کارهای بوث را در اینستاگرام و وب سایت او بررسی می کنم. من همیشه احساس می کنم کارهای او الهام گرفته شده از استقامت است.

Tim Booth

8. الهام عکاسی معماری با جولیا آنا گوسپودارو

گوسپودارو به عنوان یک معمار و عکاس سیاه و سفید هنرهای زیبا، مهارت های خود را برای خلق تصاویری نفس گیر از معماری ترکیب می کند. او ساختمان‌های بزرگی را از سراسر جهان در رسانه‌های اجتماعی و وب‌سایت خود به نمایش می‌گذارد.

من هنوز کار او را الهام‌بخش می‌دانم، حتی اگر از خانه‌ای کوچک در میان ناکجاآباد عکاسی کنم. از دیدن عکس های پشت صحنه گوسپودارو و وسایلش در اینستاگرام لذت می برم. اینها یک عنصر انسانی را برای کار معماری او فراهم می کند.

او هر از گاهی مناظر آرامی را منتشر می کند که با عکاسی معماری هنری او در تضاد است. عکس های Gospodarou را بررسی کنید و الهام بگیرید تا عکاسی خود را به هنر تبدیل کنید.

Julia Anna Gospodarou

7. دکتر راس

راس از سراسر جهان عکس گرفته است. این تصاویر سیاه و سفید او از مردم و ساختمان ها در شهر زادگاه من کرایست چرچ نیوزلند بود که برای اولین بار در من طنین انداز شد. کارهای او در شهر قبل و بعد از زلزله های ویرانگر 2010 و 2011 آرشیو بی نظیری از معماری و عکاسی خیابانی را فراهم کرده است. آنها به ما یادآوری می کنند که ما به عنوان یک جامعه چگونه بودیم و به کجا می رویم.

اینستاگرام راس مجموعه‌ای التقاطی از عکس‌های رسمی، عکس‌های تلفن عجیب و غریب، مناظر، افراد، فرآیندهای عکاسی است.

این مجموعه متنوع و زمینی زیبایی را در جزئیات به ما نشان می دهد. همیشه به من انگیزه می دهد که به دنبال لحظه تعیین کننده باشم.

کاشان ایران 2000 #ایران

Doc Ross

6. Adela Filip – عکاسی از بافت و نور

Adela Filip

برای دیدن مناظر و پرتره های سیاه و سفید ماورایی، عکاسی فیلیپ را در اینستاگرام ببینید. عکس‌های بی‌عیب او بافت‌ها، تن‌ها، سایه‌ها و نور را در طبیعت تجلیل می‌کنند.

Adela Filip

مردم گاهی اوقات در کارهای او ظاهر می شوند، اما تمایل دارند که نسبت به خلق و خوی کلی که فیلیپ ایجاد می کند، در درجه دوم اهمیت قرار بگیرند. من عاشق نرمی عکس های سیاه و سفیدش هستم. آنها تغییری تازه را نسبت به تصاویری که گاهی اوقات در رسانه های اجتماعی یافت می شوند، ایجاد می کنند.

Adela Filip

بعد از اینکه عکس های فیلیپ را دیدید، می خواهید کفش های اسکی بخرید و با دوربین و سه پایه خود وارد تپه های برفی شوید!

Adela Filip

5. عکاسی نولان رایان ترو با دیدی تازه

Nolan Ryan Trowe

داستان های قابل توجه و هوشمندانه ای در عکاسی سیاه و سفید ترو وجود دارد که او در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارد. عکاسی خیابانی صادقانه او از شهرهای ایالات متحده تصویری جذاب از تضادها و نابرابری ها را ترسیم می کند.

Nolan Ryan Trowe

ترو پاراپلژی دارد. بسیاری از عکس های او حول این موضوع است. آنها اجتماع، قدرت و کنشگری را در بر می گیرند.

Nolan Ryan Trowe

پروژه های او (فداکار، نامرئی، مکاشفه با صندلی چرخدار) نگاهی اجمالی به زندگی روزمره افراد دارای معلولیت در اختیار بینندگان قرار می دهد. با احترام و مسئولیت از آنها عکس گرفته می شود.

Nolan Ryan Trowe

هر کس داستانی برای گفتن در مورد جامعه خود دارد. کارهای ترو را بررسی کنید تا از کار او الهام بگیرید.

Nolan Ryan Trowe

4. داستان سرایی توسط کوئن جیکوبز

Koen Jacobs

جیکوبز یک عکاس بلژیکی است که از عکس های سیاه و سفید خود به زیبایی برای روایت داستان استفاده می کند. او به نور، ترکیب بندی و فرم علاقه دارد. او در وب‌سایت خود اعلام می‌کند که تجهیزات مهم نیستند چیزی که من نیز به آن علاقه دارم.

Koen Jacobs

جیکوبز از تاری حرکتی برای جداسازی سوژه‌هایش استفاده می‌کند (به سریال Blur Will Save The World مراجعه کنید)، و شما را با پرسپکتیو و خطوط پیشرو جذب می‌کند و من این سبک کار او را دوت دارم.

Koen Jacobs

جیکوبز از عکاسی خیابانی در اینستاگرام خود استقبال می کند. اما سری رقص او را در وب سایت او بررسی کنید تا جنبه متفاوتی از کار او را ببینید.

Koen Jacobs

3. کارینا هدلاند

Carina Hedlund

هدلاند یک عکاس سوئدی است که اینستاگرامش مملو از انسان ها در هر سن، توانایی و جنسیت است. او آسیب پذیری و شادی را سیاه و سفید به تصویر می کشد. بین او و آزمودنی‌هایش حس اعتماد زیادی وجود دارد.

Carina Hedlund

وب سایت Hedlund کار پروژه و رنگ را ارائه می دهد. اما این عکاسی خیابانی بدون تعصب او در سیاه و سفید در اینستاگرامش است که من به آن علاقه دارم. این به من کمی ایمان به نوع بشر می دهد!

Carina Hedlund

صراحت و صمیمیت عکس‌های هدلاند نشان می‌دهد که اشتراک‌گذاری او در رسانه‌های اجتماعی درباره عشق او به عکاسی است. نه در مورد کسب فالو و لایک.

Carina Hedlund

2. حالت ها و عکاسی تک رنگ با نیکلاس دکوپمن

Nicolas Decoopman

من از دنبال کردن عکاسی سیاه و سفید Decoopman به دلیل سادگی موضوع لذت می برم. او خیابان‌ها و صحنه‌های شمال فرانسه را با تکان دادن سر به بازتاب‌ها و سایه‌ها در آغوش می‌گیرد.

Nicolas Decoopman

Decoopman خلق و خوی را تنظیم می کند و شخصیت را به وضوح در عکس های خود از طریق ترکیب بندی ارتباط می دهد. مدتی طول کشید تا متوجه شدم که ما به ندرت در آثار او نمای واضحی از چهره و بدن می بینیم.

Nicolas Decoopman

آب و هوا اغلب یک قهرمان ثانویه در عکس های او است. Decoopman نشان می دهد که آب و هوای خاکستری و مرطوب مانعی برای عکاسی نیست.

Nicolas Decoopman

1. نوریاکی کیمورا و عکاسی تک رنگ آرام او

Kimura, Noriaki

اگر می‌خواهید مراقبه باشید، عکس‌های سیاه و سفید نفس‌گیر کیمورا را در اینستاگرام ببینید. مناظر آرام و با نور زیبا حس آرامش را بر می انگیزد، حتی زمانی که ابرها طوفانی به نظر می رسند.

Kimura, Noriaki

او در عکاسی خود به جزئیات ساده مانند لبخند، موج های آب و گلبرگ ها احترام می گذارد. همه چیز خیلی آسان به نظر می رسد، اما ما می دانیم که اینطور نیست!

Kimura, Noriaki

کیمورا همچنین یک حساب کاربری رنگی جداگانه در اینستاگرام نیز دارد. این نشان می دهد که او با عکاسی رنگی به همان اندازه در خانه است.

Kimura, Noriaki

نتیجه

گاهی اوقات ما در عکاسی سیاه و سفید خود وارد یک راهپیمایی خلاقانه می شویم و نیاز داریم به داستان ها و موضوعات متفاوت برخورد کنیم. چه در حال تحقیق در مورد عکاسان اینستاگرام، چه عکاسان مشهور یا استعدادهای در حال ظهور در گالری محلی خود باشید، همیشه می توانید چیزهای جدیدی از سایر عکاسان بیاموزید.

عکاسی فقط نگه داشتن دوربین و کلیک کردن روی شاتر نیست. برای خود یک قهوه بریزید، پاهای خود را بالا بگذارید و کمی تحقیق آنلاین انجام دهید تا عکس های سیاه و سفید خود را به سطح بالاتری ببرید.

منبع

نظر دهید
   پاسخ دهید

   خدمات مشتریان

   راهنمای خرید

   با دیجی سنتر

   لوگوی دیجی سنتر

   دیجی سنتر (دیدافراز) در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش گوشی موبایل، دوربین و لوازم و تجهیزات آتلیه تاسیس گردید، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به مصرف کنندگان، هنرمندان و دیگر هموطنان عزیزمان طی نموده... بیشتر بدانید.

   logo-kasbokar
   اینماد
   logo-samandehi
   تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر محفوظ است.
   دیجی سنتر
   Logo