با توجه به تعطیلی تیپاکس و پست ارسال سفارشات از ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ لغایت ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ امکانپذیر نمیباشد و ارسال ها پس از تاریخ ذکر شده انجام میشود.

30 تا از عکاسان سفر که باید در اینستاگرام دنبال کنید

30 تا از تاثیرگذارترین عکاسان سفر که باید در اینستاگرام دنبال کنید

چه کسی عاشق سفر، بازدید از مکان های جدید و ماجراجویی نیست؟ و چه کسی نمی خواهد این خاطرات را ثبت کند و بعداً به آنها نگاه کند؟ اگر در طول سفر به دنبال الهام گرفتن از عکاسی هستید، این مقاله فقط برای شماست! ما 30 تا از تاثیرگذارترین عکاسان سفر را از سراسر اینستاگرام جمع آوری کرده ایم. باور کنید، آنها ارزش دنبال کردن را دارند! کار و سبک منحصر به فرد آنها ممکن است دفعه بعد که در سفر هستید ایده هایی به شما بدهد.

عکاسی سفر چیست؟

به عبارت ساده، عکاسی سفر به ثبت ماجراجویی ها و مکان هایی است که در طول سفر از آنها بازدید می کنید. این سبک عکاسی شامل ژانرهای بسیار مختلفی است. یک عکاس مسافرتی باید در زمینه عکاسی منظره، معماری، خیابان و محیط نیز اطلاعاتی داشته باشد. عکاسی در سفر و ماجراجویی اغلب شامل داستان سرایی است و بر ثبت لحظات و فضاهای خاص تمرکز دارد. روش های مختلفی برای عکاسی در سفر وجود دارد. می توانید روی افراد تمرکز کنید، از خود پرتره بگیرید، بر مناظر تأکید کنید یا در عکاسی هوایی شیرجه بزنید. ترکیب این رویکردها می تواند به یک سبک منحصر به فرد منجر شود و به مرور زمان می تواند شما را به عنوان عکاس مسافرتی به رسمیت بشناسد.

30 تاثیرگذارترین عکاس سفر که باید دنبال کنید

بیایید نگاهی به کار این عکاسان شگفت انگیز سفر بیندازیم!

1- فراکه همیستر

این عکاس آلمانی از مناظر و ماجراجویی های خیره کننده، بیشتر در مکانی محصور شده توسط کوه ها و صخره ها عکس می گیرد. فراوکی در تجسم داستان ها از طریق تصاویرش کار بسیار خوبی انجام می دهد. سبک او حول رنگ های سرد و فضای مه آلود می چرخد. او بیشتر خودش را در عکس هایش می گنجاند و به کارش حس شخصی بیشتری می بخشد.

Frauke Hameister

2- رابرت کینگ

از حیات وحش گرفته تا مناظر و عکس های شبانه، رابرت کینگ در چندین زمینه عکاسی استثنایی است. اما قبل از هر چیز، او به دور دنیا سفر می کند و مناظر بی نظیری را که در مقابلش قرار دارد، ثبت می کند. اشتیاق او به سفر در میان عکس هایش می درخشد. تصاویر او درجه یک هستند و اغلب با چشم‌اندازی اضافی از پهپاد خلق می‌شوند.

Robert King

3- پدرو کوینتلا

پدرو یک هنرمند تجسمی واقعی است. عکس های او انگار نقاشی هستند. او از آسمان ها و مناظر رنگارنگ فوق العاده در سراسر جهان بهره می برد. روش او در استفاده از یک ترکیب بندی مرکزی ثابت می کند که این تکنیک قطعاً آنطور که برخی فکر می کنند کلیشه ای نیست.

4- آدام دژاردین

کوه های برفی، جزایر عجیب و غریب، شهرهای پر جنب و جوش… وقتی آدام با دوربینش وارد می شود، هیچ چیز متوقف نمی شود. او از یک چشم انداز منحصر به فرد برای ثبت ماجراهای سفر خود استفاده می کند، که عمدتاً از یک لنز زاویه باز استفاده می کند تا تمام اطراف خود را در بر بگیرد. او همچنین دوست دارد از دید پرندگان عکاسی کند.

ADAM DESJARDINS

5- کریس هنری

کریس یک عکاس آمریکایی است که از مکان هایی مانند نروژ، ایسلند، آلاسکا یا ایتالیا دیدن می کند. او عاشق عکاسی از حیات وحش است و به طرز باورنکردنی به مدل هایش نزدیک می شود. برای هر کشوری که بازدید می کند، از سبک عکاسی خاصی استفاده می کند و هر مجموعه عکس را منحصر به فرد و متمایز می کند. او همچنین صاحب برند لباس خیابانی خودش است که طراحی ها بر اساس عکاسی او است.

Chris Henry

6- مورتن مونته

مورتن عکاسی از نروژ است که عمدتاً از گنجینه های کشور خود عکس می گیرد. او سبک ثابتی از عکس های تیره، متضاد و بد خلق دارد. او دوست دارد افراد را در عکس هایش بگنجاند و مناظر را به پرتره های سبک زندگی تبدیل کند. نه تنها این، بلکه زمانی که فرصت پیدا می کند، از حیات وحش نیز شکار می کند.

Morten Munthe

7- لوک استکپول

این عکاس انگلیسی عکاسی از منظره و سفر را به خوبی ترکیب می کند. به هر کجا که سفر می کند سعی می کند از جواهرات پنهان آن مکان عکس بگیرد. خانه های کوچک، مسیرهای جنگلی، حیوانات محلی همگی موضوعات رایج عکاسی لوک هستند. او به طور کلی مکان های شمالی مانند ایسلند، اسکاتلند یا گرینلند را ترجیح می دهد.

Luke Stackpoole

8- مارسل سیبرت

مارسل در به تصویر کشیدن بهترین ها در هر فصل کار بسیار خوبی انجام می دهد. او دوست دارد تا حد امکان جزئیات بیشتری را در عکس‌هایش بگنجاند، اغلب از وسایلی که نماد فصل جاری هستند (مانند کدو تنبل در پاییز) استفاده می‌کند. تصاویر او مانند یک افسانه است: جنگل های جادویی، قلعه های نفس گیر و روستاهای سنتی اغلب سوژه های او هستند.

9- دیزا وولد

اگر کسی از زندگی نهایت لذت را می برد، دیسا است. هر جا که می رود، از فرصت هایی که آن مکان می دهد استقبال می کند. از چادر زدن گرفته تا نوازش یک گوزن شمالی یا سرد شدن در جکوزی، او می داند که چگونه بهترین ها را از هر لحظه به ارمغان بیاورد. و او این لحظات را به شیوه ای معتبر و شاد ثبت می کند. Disa یک حساب عکاسی پرتره نیز دارد، بنابراین اگر به کار او علاقه دارید، آن را بررسی کنید.

Disa Wold

10- مونیکا جسکه

اگر به دنبال جادو هستید، حتما باید عکاسی مونیکا را ببینید. او از آسمان های تماشایی برای تأکید بر زیبایی مکان هایی مانند سیسیل یا اردن استفاده می کند. جدای از اینها، او مکان‌های روزمره مانند شهر قدیمی پراگ را نیز انتخاب می‌کند و با سبک ویرایش خود به آن‌ها رنگ و بوی بیشتری می‌دهد.

 

11- راچ استوارت

راچ یک عکاس اهل نیوزلند است که عمدتا از مناظر کوهستانی عکس می گیرد. تصاویر او به طرز باورنکردنی تصفیه شده و متفکرانه ترکیب شده اند. او مانند یک هنرمند واقعی با رنگ ها بازی می کند. انتقال صاف بین سایه های ساعت آبی و ابرهای پنبه ای در تصاویر او قابل توجه است.

Rach Stewart

12- فورسست

Stijn عاشق ایجاد تصاویر دراماتیک است، اغلب با استفاده از سیلوئت، غروب خورشید، و شعله های نور برای رسیدن به فضای مورد نظر. او اغلب از منظره چشم پرنده استفاده می کند تا تا حد امکان مناظر را در بر بگیرد. تسخیر خود در صحنه های او نیز بخش مشترک کار اوست. اگر به دنبال عکاسی ماجراجویی در مکان های مختلف هستید، این حساب را بررسی کنید!

Stijn

13- نظری کریووشیف

نظری در حالی که در حال پیاده روی و سفر در مکان های باشکوه است، از عکاسی خود برای ثبت لحظه حال استفاده می کند. شما اغلب می‌توانید تکه‌ای از آسمان، یا پرتوی از نور خورشید، یا یک ابر در حال عبور را ببینید که به تصاویر او حس بیشتری می‌دهد. او می داند چگونه با سایه ها و کنتراست بازی کند تا سبک خود را ایجاد کند.

Nazariy Kryvosheyev

14- در سیاره پرسه بزنید Roam The Planet

برخلاف سایر حساب‌های موجود در این فهرست، @roamtheplanet یک هنرمند فردی نیست، بلکه یک جامعه عکاسی است که بر اساس اشتیاق به ماجراجویی ساخته شده است. تصاویری از انواع عکاسان سفر ارائه می دهد. شما می‌توانید از این حساب برای الهام گرفتن استفاده کنید، اما همچنین می‌توانید با استفاده از هشتگ #roamtheplanet در زیر عکس‌های سفرتان، برجسته شوید.

عکس از: @planetx44

15- تراین کولباینسون

تراین یک عکاس ایسلندی است که در کشورش سفر می کند. زیبایی بی نظیر ایسلند در عکس های او از یخچال های طبیعی گرفته تا ارتفاعات و آبشارها می درخشد. او جزئیاتی مانند نماهای نزدیک از اسب های ایسلندی یا علف های یخ زده و همچنین مناظر را ثبت می کند. او اغلب با هواپیماهای بدون سرنشین عکس می گیرد و مکان را از منظری منحصر به فرد نشان می دهد.

Thrainn Kolbeinsson

16- گابور ناگی

گابور یک عکاس مجارستانی است که علاقه زیادی به سفر و ماجراجویی دارد. چیزی که کار او را خاص می کند این است که او اغلب موفق می شود به سبک مینیمالیستی به مناظر دست یابد، تنها با دو یا سه عنصر در تصویر. این باعث می شود عکس های او ساده و در عین حال نفس گیر باشد. یکی از مکان های مورد علاقه او برای بازدید، ایسلند است، و او دوستان خوبی با Thrainn است.

Gábor Nagy

17- پیتر مک کینون

پیتر یکی از پرطرفدارترین عکاسان سفر اینستاگرام است. این تصادفی نیست او رویکرد منحصربه‌فردی را برای سفر در پیش می‌گیرد و سلف‌پرتره‌های سبک زندگی را با عکس‌های ماجراجویی ترکیب می‌کند. او از مکان های متنوعی بازدید می کند. می توانید عکس های شهرهای بزرگ و همچنین مناظر شمالی یا حتی سواحل کالیفرنیا را در حساب کاربری او بیابید.

Peter McKinnon

18-مایکل کاگرر

عکس‌های او تا حدودی به لطف تکنیک ویرایش و تا حدودی به دلیل انتخاب مکان او آرامش می‌دهد. او ترجیح می‌دهد از مکان‌هایی بازدید کند که کمترین سکونت انسانی را دارند، به کاوش در طبیعت و تعامل با حیوانات اطراف بپردازد. او به هر کجا که می‌رود، ویژگی‌های اصلی منطقه را برجسته می‌کند، خواه جنگل‌های بد خلق، کوه‌های یخ‌زده یا تپه‌های برهنه.

Michael

19- جولیو گروبرت

جولیو یک عکاس آلمانی است که عاشق سفر در اروپا و به اشتراک گذاشتن سفر خود از طریق عکاسی است. او از مجموعه رنگ هارمونیک در تصاویرش استفاده می کند که فضایی گرم ایجاد می کند که سبک او را مشخص می کند. جولیو ثابت می کند که در همه جا جواهرات پنهان وجود دارد. با نگاه کردن به تصاویر او، بیننده انگیزه ای غیرقابل مقاومت برای بیرون رفتن و کشف برخی از مکان های اطراف پیدا می کند.

giuliogroebert

20- تام جونمن

تام یک عکاس آلمانی در سفر و خارج از منزل است که اغلب از دید پرندگان عکس می گیرد. او عاشق بازدید از قلعه ها و روستاهای سنتی و خلق تصاویر افسانه ای است. هدف او الهام بخشیدن به پیروانش برای سفر است. او همچنین با دفاتر گردشگری و بسیاری از برندها مانند Vans، Sony یا Adobe همکاری می کند تا به آنها کمک کند تا مخاطبان بیشتری را جذب کنند.

Tom

21- استوارت پرایس

استوارت عکاسی است که در زمینه های مختلف تجربه دارد. او به غیر از عکس های سفر، عکاسی سبک زندگی، محصول و پرتره را نیز انجام می دهد. او عکس هایی از انگلستان، پرتغال، یونان دارد که فقط به چند مورد اشاره می کند و در استفاده از تکنیک های مختلف ترکیب بندی مهارت فوق العاده ای دارد. او همچنین نویسنده کتاب الکترونیکی ترکیب بصری ما است!

Stuart Price

22- مندی روزنفلد

اگر به دنبال الهام گرفتن برای عکاسی از منظره کوهستانی هستید، حتما این حساب را بررسی کنید. از دولومیت تا ایسلند، مندی استعدادی در ثبت فضای سرد و در عین حال زیبای زمستانی از طریق عکس هایش دارد. او عاشق محیط های صخره ای، مه و غروب خورشید است که از میان ابرها به اوج می رسد.

23- فابیان هوبنر

در مورد عکس های سرد و مه آلود، فابیان قطعاً یکی از عکاسان برجسته سفر در آن منطقه است. او ضمن استفاده از غروب های گاه و بیگاه، فضای عرفانی روزهای ابری را در آغوش می گیرد. اگر حساب کاربری او را بررسی میکنید، آماده باشید که تصاویر تیره و بد خلق او شما را بلرزاند.

fabian huebner

24- مانوئل دیتریش

از کالیفرنیا گرفته تا آلمان و نروژ، مانوئل مشتاق است که ماجراهای خود را ثبت کند. او عاشق این است که جلوی دوربینش کوه و دریاچه داشته باشد. تکنیک ترکیب بندی او پویا است، او اغلب با گذاشتن گیاهان و سنگ ها در قاب خود پیش زمینه ایجاد می کند. همچنین یک پیش‌تنظیم در دسترس است تا فالوورهای او بتوانند رنگ‌های منحصربه‌فردی را که استفاده می‌کند بازتولید کنند.

Manuel Dietrich

25- ماروین کوهر

ماروین یکی دیگر از عکاسان مسافرتی است که ترجیح می دهد رویکردی مینیمالیست داشته باشد. او کادر خود را بیش از حد شلوغ نمی کند، زیرا او به وضوح هر موضوع خود را می سازد در حالی که آگاهانه از قوانین ترکیب بندی استفاده می کند. او عمدتاً در اروپا سفر می کند، اما از مکان هایی مانند La Réunion یا کانادا نیز دیدن کرد.

Marvin Kuhr

26- امت اسپارلینگ

در حالی که سایر عکاسان این لیست بیشتر از مناظر کوهستانی عکس می گیرند، امت به طور مرتب از مکان های عجیب و غریب و سواحل دریا بازدید می کند. او سبکی پر جنب و جوش و رنگارنگ دارد و اغلب با شرایط نوری مختلف بازی می کند. او همچنین به عکاسی زیر آب، پرتره و همچنین عکس های حیات وحش می پردازد.

EMMETT SPARLING

27- برایدن هال

مجموعه عکس های فصلی برایدن فوق العاده است. او دقیقاً آنچه را که در هر فصل جذاب ترین است، تجسم می کند. برگ های رنگارنگ پاییز یا ماجراهای دریایی تابستان اغلب سوژه عکس های اوست. نحوه استفاده او از نور می تواند به عنوان نمونه ای برای عکاسان دیگر باشد.

BRAYDEN

28- آندره الکساندر

این عکاس مسافرتی آلمانی از مناظر به اندازه قلعه ها، روستاها و شهرها عکس می گیرد. او ترجیح می دهد در غروب یا طلوع خورشید عکاسی کند که به فضای رویایی عکس های او می افزاید. نگاه کردن به عکس‌های آندره واقعاً باعث می‌شود که بخواهید در اروپا سفر کنید و از مکان‌هایی که او گرفته است دیدن کنید.

André Alexander

29- دیو ویلیامز

دیو یک عکاس بین المللی سفر و حیات وحش است. او توسط سایت ها و مجلاتی مانند فوربس یا نشنال جئوگرافیک معرفی شده است. او از نورپردازی و مناظر باشکوه استفاده می کند، در حالی که اغلب حیوانات وحشی را به عنوان مدل خود انتخاب می کند. اگر دوست دارید چند عکس زیبای شفق قطبی را ببینید، حتماً حساب او را بررسی کنید!

Dave Williams

30- لنارت پاگل

لنارت به اندازه طبیعت از شهرها و روستاها عکس می گیرد. او عاشق استفاده از منظره چشم پرنده هنگام ثبت ماجراهای خود در سراسر جهان است. چه نقاط دیدنی و چه خلاقیت های طبیعی، او قادر است جوهر هر مکان را به تصویر بکشد.

Lennart Pagel

منبع

نظر دهید
   پاسخ دهید

   خدمات مشتریان

   راهنمای خرید

   با دیجی سنتر

   لوگوی دیجی سنتر

   دیجی سنتر (دیدافراز) در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش گوشی موبایل، دوربین و لوازم و تجهیزات آتلیه تاسیس گردید، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به مصرف کنندگان، هنرمندان و دیگر هموطنان عزیزمان طی نموده... بیشتر بدانید.

   logo-kasbokar
   اینماد
   logo-samandehi
   تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر محفوظ است.
   دیجی سنتر
   Logo