این درپوش بدنه دوربین کامپوزیت کربنی دارای یک محفظه مخفی برای Apple AirTag است

در اوایل این ماه، خبرهایی درباره یک مرد استرالیایی به اشتراک گذاشتیم که به لطف Apple AirTag، تجهیزات دوربین به ارزش 6000 دلار را بازیابی کرده است. با این حال، همانطور که در آن زمان اشاره کردیم، AirTag او در دید واضح بود، و دزد می‌توانست، اگر نتیجه نهایی را پیش‌بینی می‌کردند، AirTag را مدت‌ها قبل از ردیابی، رها کند. ایده آل است که بتوان یک AirTag را مخفی کرد، به خصوص که آنها بیشتر شناخته شده می شوند. شرکت دوربین و لوازم جانبی رایانه Nine Volt AirCap را معرفی کرده است، یک کلاهک بدنه کامپوزیت فیبر کربنی غیر توصیفی که شامل یک محفظه مخفی است که می‌توانید از آن برای ذخیره یک AirTag Apple استفاده کنید و این اطمینان را می‌دهد که در صورت جا انداختن یا دزدیده شدن دوربین خود بدون هشدار دادن به آن، مکان آن را پیدا کنید. دزد باشد که شامل یک ردیاب است.

این درپوش بدنه دوربین کامپوزیت کربنی دارای یک محفظه مخفی برای Apple AirTag است

متأسفانه، دوربین‌ها یک هدف محبوب برای مجرمانی هستند که به دنبال درآمد سریع هستند، زیرا نسبتاً کوچک هستند و فروش آنها آسان است. علاوه بر این، عکاسان اغلب در مناطق قابل پیش بینی و پرترافیک، مانند مقاصد گردشگری محبوب، یافت می شوند. می توانید AirTag یا سایر محصولات مشابه را در کیف خود قرار دهید، اما سارقان اغلب دوربین را از بقیه کیف یا کیف جدا می کنند. اما چه کسی درپوش بدنه دوربین را برمی دارد؟

AirCap در شش پایه، از جمله پایه های رایج Canon RF، Sony E و Nikon Z موجود است. همچنین در پایه های Fujifilm GFX، PL و Phase One XF موجود است. هزینه هر AirCap 49 دلار است، صرف نظر از پایه انتخابی. می توانید AirCap را مستقیماً از Nine Volt خریداری کنید.

این درپوش بدنه دوربین کامپوزیت کربنی دارای یک محفظه مخفی برای Apple AirTag است

اگر یک دوربین دارید، AirCap و AirTag حدود 80 دلار برای شما هزینه خواهد داشت. این برای لوازم جانبی عکاسی نسبتاً ارزان است، و این خرید ممکن است شما را از درد دل شما دور کند. همانطور که آخرین بار در مورد تجهیزات دوربین دزدیده شده نوشتیم، چه AirTag داشته باشید چه نداشته باشید، مهم است که در مورد تجهیزات خود محتاط باشید و مطمئن شوید که بیمه دارید، به خصوص اگر تجهیزات دوربین شما امرار معاش شما باشد، و همه چیز را پیگیری کنید. شماره سریال وسایل خود را در صورت نیاز به ردیابی تجهیزات دزدیده شده به صورت آنلاین.

نظر دهید
   پاسخ دهید

   با دیجی سنتر

   خدمات مشتریان

   راهنمای خرید

   logo-samandehi
   اینماد
   logo-kasbokar

   دیجی سنتر (دیدافراز) در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش گوشی موبایل، دوربین و لوازم و تجهیزات آتلیه تاسیس گردید ، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به مصرف کنندگان، هنرمندان و دیگر هموطنان عزیزمان طی نموده.

   ارتباط با دیجی سنتر :

   تهران، سیدخندان، ابتدای رسالت شرق، نرسیده به خیابان دبستان، نبش کوچه باقری پلاک 1 طبقه سوم

   شماره تماس : 02188451003

   کد پستی : 1631773115

   تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر محفوظ است.
   دیجی سنتر
   Logo