سومین تیزر Nikon Z9 بر روی سیستم AF تمرکز دارد

سومین تیزر از تریلرهای نیکون برای Z9، بیشتر سوژه هایی که با سرعت خیلی بالا حرکت می کنند را نشان می دهد.

اولین تیزر نیکون Z9 یک صفحه نمایش عجیب را که بر روی فیلم عکاسی مد تمرکز کرده بود را نشان داد، در حالی که تیزر دوم Z9 عکاسی حیات وحش بود و نشان می داد که دوربین می تواند فیلم های طولانی را ضبط کند.

در تریلر سوم که 30 ثانیه ای است، مجموعه ای از سکانس های ورزشی را نشان می دهد که یک ورزشکار برای پرش آماده می شود. بعد یک موتورکه  در مسیر خاکی حرکت می کند را نشان می دهد، در اصل یا تمام این ها ها قصد دارد فوکوس خودکار قوی و پیشرفته خود را به رخ بکشد.

سومین تیزر Nikon Z9 بر روی سیستم AF تمرکز دارد

در ادامه تریلر ما اتومبیل های مسابقه ای را می بینیم که با تمرکز دوربین بر روی چراغ های جلوی سمت چپ ماشین اصلی، نشان می دهد که سیستم AF-eye بسیار عالی عمل می کند.

سومین تیزر Nikon Z9 بر روی سیستم AF تمرکز دارد

در آخر فیلم زمین فوتبال را نشان می دهد که دوربین بازیکن را در حین عبور ردیابی می کند و حتی یک لحظه هم از آن قافل نمی شود. سرعت عکس برداری این دوربین بسیار بالا است.

سومین تیزر Nikon Z9 بر روی سیستم AF تمرکز دارد

نظر دهید
   پاسخ دهید

   با دیجی سنتر

   خدمات مشتریان

   راهنمای خرید

   logo-samandehi
   اینماد
   logo-kasbokar

   دیجی سنتر (دیدافراز) در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش گوشی موبایل، دوربین و لوازم و تجهیزات آتلیه تاسیس گردید ، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به مصرف کنندگان، هنرمندان و دیگر هموطنان عزیزمان طی نموده.

   ارتباط با دیجی سنتر :

   تهران، سیدخندان، ابتدای رسالت شرق، نرسیده به خیابان دبستان، نبش کوچه باقری پلاک 1 طبقه سوم

   شماره تماس : 02188451003

   کد پستی : 1631773115

   تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر محفوظ است.
   دیجی سنتر
   Logo