سومین تیزر Nikon Z9 بر روی سیستم AF تمرکز دارد

سومین تیزر از تریلرهای نیکون برای Z9، بیشتر سوژه هایی که با سرعت خیلی بالا حرکت می کنند را نشان می دهد.

اولین تیزر نیکون Z9 یک صفحه نمایش عجیب را که بر روی فیلم عکاسی مد تمرکز کرده بود را نشان داد، در حالی که تیزر دوم Z9 عکاسی حیات وحش بود و نشان می داد که دوربین می تواند فیلم های طولانی را ضبط کند.

در تریلر سوم که 30 ثانیه ای است، مجموعه ای از سکانس های ورزشی را نشان می دهد که یک ورزشکار برای پرش آماده می شود. بعد یک موتورکه  در مسیر خاکی حرکت می کند را نشان می دهد، در اصل یا تمام این ها ها قصد دارد فوکوس خودکار قوی و پیشرفته خود را به رخ بکشد.

در ادامه تریلر ما اتومبیل های مسابقه ای را می بینیم که با تمرکز دوربین بر روی چراغ های جلوی سمت چپ ماشین اصلی، نشان می دهد که سیستم AF-eye بسیار عالی عمل می کند.

در آخر فیلم زمین فوتبال را نشان می دهد که دوربین بازیکن را در حین عبور ردیابی می کند و حتی یک لحظه هم از آن قافل نمی شود. سرعت عکس برداری این دوربین بسیار بالا است.

نظر دهید

   پاسخ دهید

   با دیجی سنتر

   خدمات مشتریان

   راهنمای خرید

   logo-samandehi
   اینماد
   logo-kasbokar

   دیجی سنتر (دیدافراز) در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش گوشی موبایل، دوربین و لوازم و تجهیزات آتلیه تاسیس گردید ، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به مصرف کنندگان، هنرمندان و دیگر هموطنان عزیزمان طی نموده اند.

   ارتباط با دیجی سنتر :

   تهران، سیدخندان، ابتدای رسالت شرق، نرسیده به خیابان دبستان، نبش کوچه باقری پلاک 1 طبقه سوم

   کد پستی : 1631773115

   دیجی سنتر
   Logo