بحران تراشه جهانی ممکن است تا سال 2023 ادامه یابد

بر اساس گزارشی که اخیراً در بلومبرگ منتشر شده ، تاکیشی کامبوچی ، مدیر توشیبا فکر می کند که بحران تراشه ها تا سال 2023 ادامه خواهد داشت.

همانطور که می دانید از ابتدای همه گیری کرونا ، بحران تراشه های جهانی ، که تأثیر گسترده ای از صنعت خودرو تا صنعت بازی داشته است ، ادامه دارد. اگرچه سهام کلی در ماه های اخیر به آرامی افزایش یافته است ، اما آخرین بیانیه توشیبا نشان می دهد فعلا خبری از بهبود نیست.

بحران تراشه جهانی

بحران تراشه جهانی

تاکیشی کامبوچی ، (توشیبا) اخیرا با بلومبرگ صحبت کرده و اخبار بدی را برای آینده دنیای بازی ارائه کرده است. تاکشی کامبوچ ، مدیر توشیبا ، یکی از تولیدکنندگان مهم تراشه ، گفت که به دلیل تقاضا برای تراشه ، عرضه تا سپتامبر 2022 بهبود نمی یابد ، بنابراین مشکلات تا سال 2023 ادامه خواهد داشت.

بحران تراشه جهانی

بحران تراشه جهانی

ادامه بحران تراشه ها تا سال 2023 به این معنی است که تولید پلی استیشن 5 ، ایکس باکس سری ایکس و اس و نینتندو سوییچ با مشکل مواجه می شود. در حقیقت ، کمبود سهام در بسیاری از بخش ها ادامه خواهد داشت. متأسفانه به نظر نمی رسد این بحران به این زودی ها بگذرد و بنابراین ، مشخص نیست که موجودی کنسول های بازی در آینده نزدیک ، به اندازه لازم خواهد رسید یا خیر.

نظر دهید
   پاسخ دهید

   خدمات مشتریان

   راهنمای خرید

   با دیجی سنتر

   لوگوی دیجی سنتر

   دیجی سنتر (دیدافراز) در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش گوشی موبایل، دوربین و لوازم و تجهیزات آتلیه تاسیس گردید، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به مصرف کنندگان، هنرمندان و دیگر هموطنان عزیزمان طی نموده... بیشتر بدانید.

   logo-kasbokar
   اینماد
   logo-samandehi
   تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر محفوظ است.
   دیجی سنتر
   Logo