اخبار گوناگون

رم سامسونگ مدل Pro Plus و Evo Plus جدید معرفی شد

رم سامسونگ مدل Pro Plus و Evo Plus

سامسونگ کارت های microSD و SD را معرفی کرده که پیشرفت های جدیدی را به کاربران و متخصصان ارائه می دهد. این شرکت دوام تمام کارت های جدید را افزایش داده است ، مدل های جدید تا 72 ساعت در برابر آب دریا ، دمای بالا ، دستگاه های اشعه ایکس و اسکنرهای MRI محافظت می شوند. همچنین کل لایه های حفاظتی در برابر ساییده شدن و  فشار ، 6 برابر افزایش داده شده.

رم سامسونگ مدل Pro Plus و Evo Plus

رم سامسونگ مدل Pro Plus و Evo Plus

رم سامسونگ Pro Plus و Evo Plus ترکیب استقامت و سرعت بالا

سری Samsung Evo Plus برای کاربران عادی طراحی شده است و سرعت انتقال تا 130 مگابایت بر ثانیه را ارائه می دهد. در این مدل ظرفیت های 64 گیگابایت ، 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت ، 512 گیگابایت موجود است و سرعت آنها 1.3 برابر افزایش یافته است. به نظر می رسد Evo Plus 64 گیگابایت با سرعت خواندن 100 مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن 60 مگابایت بر ثانیه مناسب ترین مدل این خانواده باشد.

مموری کارت microSD Pro Plus برای تولیدکنندگان محتوا و کاربران حرفه ای طراحی شده است. این سری با ارائه سرعت خواندن 160 مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن 120 مگابایت بر ثانیه ، دارای ظرفیت های 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت ، 512 گیگابایت است.

رم سامسونگ مدل Pro Plus و Evo Plus

مدل های Pro Plus و Evo Plus SD دارای نسخه هایی هستند که عملکردی نزدیک به مدل های microSD ارائه می دهند. این کارت ها دارای سرعت V30 برای ضبط ویدئو با کیفیت 4K هستند. مدل های کارت حافظه MicroSD این سری که ماه آینده به فروش می رسند با شروع قیمت از 18.99 دلار و مدل های SD با شروع قیمت از 8.99 دلار به فروش می رسند.

مطلب پیشنهادی:  قطعه ای از Vision Pro که اپل نمی خواهد شما ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *