Photography Simulator یک بازی ویدئویی عکاسی حیات وحش برای کامپیوتر است

اگر به عکاسی از حیات وحش و طبیعت علاقه دارید، با استفاده از بازی جدیدی که اعلام شده (Photography Simulator) می توانید بدون رفتن در دل حیات وحش، از طبیعت عکس برداری کنید. بازی کاملا به حیات وحش واقعی شبیه سازی شده است؛ و دارای منظره زیبا، حیوانات وحشی و… است.

عکاسی، مخصوصا عکاسی در سفر بسیار تفریح گرانی است به همین دلیل همه نمی توانند در این زمینه فعالیت کنند. به همین دلیل PlayWay شرکت مستقر در لهستان که در بیش از 70 شرکت توسعه بازی، سرمایه گذاری کرده است، اعلام کرد Photography Simulator در پلتفرم Steam موجود خواهد شد. این شرکت از تعدادی بازی های قوی اعم از House Flipper, Thief Simulator, Mr. Prepper و Car Mechanic Simulator 2014 پشتیبانی می کند.

Photography Simulator که توسط Madnetic Games توسعه یافته است، به شما یک تجربه واقعی از عکس برداری از حیات وحش را می دهد. از برنامه ریزی کردن جمع کردن وسایل برای سفر گرفته تا فروختن عکس ها بعد از سفر. با توجه به تریلری که اخیرا منتشر شده است، بازیکن ها به تمامی تنظیمات دوربین دسترسی دارند، همچنین می توانند ابزار های دوربین خود را از جمله پهباد، دوربین شکاری و… انتخاب کنند.

در تریلر نشان می دهد که بازیکن عکس های خود را با توجه به کیفیتی که عکس برداری شده، به فروش می رساند. انقدر که شبیه سازی در این بازی دقیقا مانند واقعیت است، در تریلر منتشر شده می توان مشاهده کرد که عکس های جنگل در این بازی به قیمت 3.425 دلار فروخته شده اند.

مطلب پیشنهادی:  DJI برنامه DJI Fly را برای پشتیبانی از پهپاد جدید Mini 3 Pro به روز می کند و مجموعه ویژگی های کامل را باز می کند.

Photography Simulator یک راه لذت بخش برای تمرین کردن و لذت بردن از عکاسی در محیط زیست مجازی است. ولی تاریخ انتشار آن مشخص نیست. کریستوف کاستوفسکی، رئیس PlayWay، به PCGamesN گفت ایده های این بازی در گروه Discord قرار دارد و توسط گروه PlayWay توسعه می یابد به همین دلیل تاریخ انتشار آن نامشخص است.

همچنین کریستوف کاستوفسکی گفت: “ما نظرات شما را در فیس بوک، یوتوب و Steam می خوانیم و خود را با نظرات شما وفق می دهیم تا خدمات بهتری را ارائه دهیم.”

Photography Simulator اولین بازی عکاسی نیست که ساخته شده ولی با وجود پیشرفت هرساله در گرافیک، بازیکن ها می توانند از عکاسی مجازی لذت ببرند. این بازی دارای ابزار هایی است که بازیکنان را قادر می سازد تا عکس های زیبا بگیرند و بین طرفداران این زمینه به اشتراک بگذارند. برخی بازی های دیگر مانند Mir-or-Image به شما یاد می دهد که چگونه در مدل های مختلف عکس برداری کنید.

اکثر بازی ها به شما تجربه عکاسی لذت بخش را مانند Photography Simulator نمی دهد. شرکت استرالیایی که Mat Newell را توسعه داده است، چند بازی را منتشر کرده است که به شما امکان این را می دهند که به مکان های واقعی بروید و از سوژه ها عکس برداری کنید. جالب است بدانید بازی Martha is Dead به بازیکن ها امکان عکس برداری در ایتالیا در سال 1940 را می دهد.

 

رسول
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.