اخبار موبایل

مسیریاب گوگل مپ ایران هم بالاخره فعال شد

مسیریاب گوگل مپ ایران

برای پیدا کردن آدرس مورد نظر کار را به مسیریاب گوگل مپ ایران بسپارید

امروزه امکان دسترسی به اینترنت و طیف گسترده ای از برنامه ها به لطف تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها، زندگی ما را بسیار آسان کرده اند.

با استفاده از این برنامه ها، می توانیم شرایط آب و هوایی را بررسی کنیم، کارهای بانکی را انجام دهیم و بسیاری از کارهای دیگر. یکی از این برنامه های موبایل محبوب، Google Maps است.

Google Map یکی از برنامه های موجود در بیشتر تلفن های همراه است که بیشتر برای اهداف مسیر یابی استفاده می شود.

Google Map Navigate For Iran

مسیریاب گوگل مپ ایران

قابلیت مسیر یابی در این برنامه رایگان فوق العاده از همان اوایل برای اکثر کشور های جهان فعال بود، متاسفانه این قابلیت برای کشور ایران تا به امروز فعال نبوده.

قابلیت جهت یابی دقیق در مسیریاب گوگل مپ ایران حالا قابل استفاده است

حالا می توانیم این خبر خوش را بدهیم که از این پس می توانید از مسیریاب گوگل مپ ایران به راحتی استفاده کنید، چون این قابلیت برای کشور ما هم فعال شده.

نرم افزار گوگل مپ در حالت عادی روی تمام گوشی های هوشمند اندرویدی نصب و آماده استفاده است. اما اگر باز هم آن را پیدا نمی کنید یا به هر دلیلی این اپلیکیشن را ندارید می توانید از گوگل پلی دانلود کنید.

البته برای آیفونی ها هم این برنامه موجود است، اگر میخواهید این مسیریاب فوق العاده را روی آیفون خود نصب کنید، میتوانید از اپ استور دانلود کنید.

البته تا به امروز کاربران ایرانی می توانستند از تمام قابلیت های گوگل مپ بجز مسیریابی استفاده کنند، مثلا تعیین مسیر مبدأ و مقصد و دیدن مسیر از فاصله و یا پیدا کردن آدرس یا مکانی در نقشه.

مطلب پیشنهادی:  جزئیات Poco F6 فاش شد

Google Map Navigate For Iran

اما حالا قابلیت مسیر یابی با جهت یابی دقیق نیز فعال شده است، حالا شما یک مسیر یاب فوق العاده با نقشه های به روز و مورد اطمینان گوگل را خواهید داشت، و البته همه اینها رایگان است.

کاری که باید انجام بدهید این است GPS گوشی خود را روشن کرده تا موقعیت شما به صورت خودکار مشخص شود و حالا فقط کافی است مقصد را به گوگل بگویید و Start کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *