اخبار موبایل

اپل iPad Pro 11 لاکچری ، نزدیک به 5 میلیارد تومان

اپل iPad Pro 11 لاکچری

اپل iPad Pro 11 لاکچری شرکت Caviar، بجای یک سیب گاز زده معمولی، یک درخت پر از سیب های طلایی دارد

Caviar که به طراحی دستگاه های فوق لوکس و گران قیمت کمپمانی های محبوب مشهور است، طرح های فوق العاده لوکس اپل را معرفی کرد.

در میان این طرح ها با مضمون درخت سیب، یک مدل آیپد پرو نیز وجود داشت که با قیمت خود توجه ها را به خود جلب کرده. قیمت این iPad Pro نزدیک به 5 میلیارد تومان است!

iPad Pro 11 Caviar

اگر از طرفداران دستگاه های اپل هستید، حتما نام تجاری Caviar را شنیده اید. این شرکت روسی، به تولید دستگاه های فوق العاده گران و لوکس اپل معروف است.

Caviar که مدل های آیپد و آیفون اپل را با طراحی های بسیار جذاب تولید می کند، با قیمت های فوق العاده بالایی که روی این دستگاه ها می گذارد، دائما در مرکز توجه است.

گرانترین مدل سری جدید، که تم Apple Tree را دارد و با جزئیات زیبایی با طلا تزئین شده است، مدل iPad Pro است. دستگاهی که ما به آن اشاره کردیم، با چوب درخت سیب طراحی شده است.

اپل iPad Pro 11 لاکچری را با قیمت 5 میلیارد تومان می خرید؟

iPad Pro 11 Caviar

Caviar، آیفون 12 پرو را با تم Diamond Apple، با قیمت 9000 دلار، آیفون 12 پرو را با تم سیب طلایی، با قیمت 6000 دلار و سه مدل آیپد پرو را در مجموعه جدید خود گنجانده است.

مطلب پیشنهادی:  دانلود مستقیم اپلیکیشن از اینترنت برای کاربران آیفون و آیپد در اروپا!

شاید شما بگویید چه کسی 240 میلیون تومان به یک گوشی پول می دهد؟ باید بگوییم هنوز اصل کاری را ندیده اید! زیرا مدل اپل iPad Pro 11 لاکچری که مزین به چوب درخت سیب است، آن هم با سیب های طلایی، با قیمتی بی سابقه به فروش می رسد.

iPad Pro 11 Caviar

گرانترین دستگاه این مجموعه، اپل iPad Pro 11 لاکچری به ارزش 185.000 دلار است. به نظر می رسد که با دیدن این قیمت بگویید: با این پول خانه میخرم و یا خیلی چیز های دیگر که البته حق با شماست.

چون به نظر، دادن 5 میلیارد تومان به یک تبلت فقط به این دلیل که از چوب درخت سیب ساخته شده و با طلا تزئین شده است کار منطقی نیست. البته اگر پول را از خیابان پیدا کنید و پول چاپ کنید، اوضاع می تواند تغییر کند.

iPad Pro 11 Caviar

در هر صورت اگر می گویید من این اپل iPad Pro 11 لاکچری را به هر قیمتی می خواهم، ما لینک خرید را برای شما آماده کرده ایم. این شما و این iPad Pro اپل 5 میلیاردی!

تیزر رسمی سری جدید طراحی Caviar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *