رسانه و سرگرمی

گاندو 3: همه چیز درباره فصل جدید سریال پرطرفدار

گاندو 3: همه چیز درباره فصل جدید سریال پرطرفدار

معرفی

گاندو یک مجموعه تلویزیونی در ژانر اجتماعی، اکشن، معمایی و سیاسی-امنیتی است که تاکنون 2 فصل آن از شبکه سوم سیما پخش شده است. فصل اول این سریال در سال 1398 و فصل دوم آن در سال 1400 به روی آنتن رفت. با استقبال خوب مردم از این سریال سیاسی، این روزها خبر ساخت فصل سوم سریال گاندو نیز به گوش می‌خورد.

داستان

داستان سریال گاندو بر اساس پرونده‌های واقعی جاسوسی و خرابکاری در ایران است. فصل اول این سریال به ماجرای جاسوسی جیسون رضائیان خبرنگار روزنامه واشنگتن پست می‌پردازد. فصل دوم سریال نیز به ماجرای نفوذ سرویس‌های اطلاعاتی غرب در ایران می‌پردازد.

بازیگران

از جمله بازیگران فصل اول و دوم سریال گاندو می‌توان به داریوش فرهنگ، محمدرضا شریفی‌نیا، محسن کیایی، وحید رهبانی، پیام دهکردی، مجید نوروزی، احمد نجفی، یوسف تیموری، علیرضا کمالی، سوگل طهماسبی، فهیمه عبدالناصری، سارا خوئینی‌ها، لیلا اوتادی، ویشکا آسایش، و لاله مرزبان اشاره کرد.

زمان پخش

تاکنون هیچ خبری از زمان پخش فصل سوم سریال گاندو منتشر نشده است. با این حال، با توجه به استقبال خوب مردم از فصل‌های قبلی این سریال، انتظار می‌رود که فصل سوم نیز در سال 1404 یا 1405 به روی آنتن برود.

سخن پایانی

سریال گاندو یکی از پرطرفدارترین سریال‌های تلویزیونی ایرانی در سال‌های اخیر است. این سریال به دلیل پرداختن به موضوعات سیاسی و امنیتی، با استقبال خوب مردم مواجه شده است. فصل سوم این سریال نیز با توجه به پایان‌بندی فصل دوم، انتظار می‌رود که جذابیت‌های بیشتری نسبت به فصل‌های قبلی داشته باشد.

مطلب پیشنهادی:  بازی Assassin's Creed Mirage در ماه ژوئن برای دستگاه‌های iOS عرضه می‌شود

گمانه‌زنی‌ها درباره داستان فصل سوم

با توجه به پایان‌بندی فصل دوم سریال گاندو، گمانه‌زنی‌های مختلفی درباره داستان فصل سوم این سریال مطرح شده است. برخی معتقدند که فصل سوم سریال گاندو به ماجرای نفوذ سرویس‌های اطلاعاتی غرب در ایران در حوزه‌های اقتصادی و فناوری می‌پردازد. برخی دیگر معتقدند که فصل سوم سریال گاندو به ماجرای ترور دانشمندان هسته‌ای ایران می‌پردازد. با این حال، تا زمانی که اطلاعات بیشتری از فصل سوم سریال گاندو منتشر نشود، نمی‌توان به طور قطع درباره داستان آن اظهار نظر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *