اخبار گوناگون

بهترین بازی ها و برنامه های 2020 گوگل پلی مشخص شد

گوگل و بهترین بازی ها و برنامه های 2020

مانند هر سال، گوگل بهترین بازی ها و برنامه های 2020 را در Play Store اعلام کرد. این لیست شامل بازی هایی از استودیوهای بازی نام دار و توسعه دهندگان مستقل (Indie) است.

Store Google Play، فروشگاه رسمی سیستم عامل اندروید، بهترین بازی ها و برنامه های موبایل سال 2020 را اعلام کرد. در میان بهترین بازی های سال، که در شش سبک مختلف دسته بندی شده است، بازی هایی وجود دارند که میلیون ها نفر را به دنبال خود کشانده و بازی های مستقلی هم هستند که پیشرفت های غیرمنتظره ای داشته اند. بهترین برنامه های سال در یک لیست ذکر شده اند.

برای کسانی که نمی دانند؛ گوگل بهترین بازی ها و برنامه های سال را در آخرین ماه هر سال از طریق فروشگاه رسمی Play Store اعلام می کند.

بهترین بازی ها و برنامه های 2020

بهترین بازی های سال 2020 از نگاه گوگل پلی

از بازی های پر سر و صدای سطح بالا که در بالای جدول قرار دارند گرفته تا بازی های استودیو های کوچک و مستقل ساخته شده در این لیست دیده میشوند، این بازی ها ما را به سفرهای دور می برند گاهی بهترین فوتبالیست گاهی بهترین راننده و گاهی بهترین جنگجو و شاید یک آشپز ماهر، گاهی هم با معما های خود ذهن ما را به چالش می کشند.

این شما و این بهترین بازی های 2020 در گوگل پلی

بهترین بازی

هر بازی که نام بهترین را یدک می کشد باید بیش از حد انتظار و نوآور باشد و در نهایت همه را مجذوب خود کند، خوشبختانه برنده امسال این کارها را انجام داده.

Genshin Impact 🏆

بهترین بازی با رأی کاربران

SpongeBob: Krusty Cook-Off 🏆

نامزدها و بهترین بازی رقابتی

در سال 2020، هم با دوستان و هم با دشمنان به وسیله این بازی ها روبروی هم قرار گرفتیم و به رقابت پرداختیم یا پیروز شدیم یا برای انتقام آماده شدیم ⚔️ 

نامزدها و بهترین بازی مستقل Indie

بازی های Indie زیادی امسال ما را سرگرم و خوشحال کردند، استودیو های مستقل سال خوبی داشته اند. این بازی های منتخب از همه انتظارات فراتر رفته و به بازی های مورد علاقه 2020 تبدیل شده اند.

نامزدها و بهترین بازی سرگرم کننده

این بازی ها به لطف طراحی عالی و قابل درک برای ارتباط سریع با کاربر، ساعت های سرگرم کننده زیادی را در سال 2020 به ما هدیه دادند.

نامزدها و بهترین بازی نوآور

سازنده این بازی ها از خود شجاعت نشان دادند تا متفاوت بودن را در سال 2020 به ما نشان بدهند، گاهی اوقات مرزهای سادگی را رد کردند ، گاهی اوقات روش های خلاقانه ای ایجاد کردند و حالا لایق نام بهترین هستند.

بهترین بازی ها و برنامه های 2020

نامزدها و بهترین برنامه سال 2020 از نگاه گوگل پلی

امسال با وجود پاندمی کرونا، برای برقرار ماندن ارتباطمان، آموزش و برای دور کاری و شاید کمی سرگرمی، بیش از هر زمان دیگری به برنامه هایی بهتر از همیشه نیاز داشتیم. برنامه هایی با نوآوری و خلاقیت، ساده و غنی.

اینها بهترین های امسال هستند.

نظر شما چیست؟ آیا نرم افزار یا بازی مورد علاقه خود را در لیست بهترین بازی ها و برنامه های 2020 پیدا کردید؟

بهترین بازی ها و برنامه های 2020 از نظر شما کدامند؟

0 / 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا