اخبار گوناگون

پیش فروش پلی استیشن 5 در چین ، شروع نشده پایان یافت

پیش فروش پلی استیشن 5

کنسول نسل جدید سونی پلی استیشن 5 ، به دلیل همه گیری کرونا COVID19 و تقاضای زیاد در سراسر جهان دچار کمبود موجودی است. از جمله کشور ما ، PlayStation 5 در حال حاضر یا گران است یا اصلا موجود نیست. اخیراً هم در کشور چین پیش فروشی آماده شده بود که شروع نشده تمام شد!

پلی استیشن 5 ، قبلاً در کشور چین به صورت حضوری به فروش رسیده بود و در فروشگاه ازدحام بزرگی شده بود. این بار فروشنده ها ، پلی استیشن 5 هایی که قرار است در تاریخ May 15 توزیع شوند را برای پیش فروش گیمر های چینی از طریق اینترنت آماده کردند. اما حدود 20 دقیقه بعد از شروع پیش فروش پلی استیشن 5 ، همه محصولات فروخته شدند!

PS5 China

پیش فروش پلی استیشن 5 در چین

طبق اعلامیه Niko Partners ، تعداد پلی استیشن 5 های آماده شده برای پیش فروش در چین 50 هزار دستگاه بوده است. به عبارت دیگر ، در حدود 20 دقیقه 50.000 پلی استیشن 5 فروش رفت. البته اعلام شده در روز های پیش رو تعداد بیشتری پلی استیشن 5 راهی بازار چین خواهد شد.

PS5 China

در کشور ترکیه هم این اتفاق افتاد ، در آخرین روزهای سال 2020 ، تعدادی کنسول پلی استیشن 5 برای پیش فروش از طریق سایت آمازون در ترکیه آماده شد و تمام شدن آنها حدود 30 ثانیه طول کشید. البته تنها دلیل تمام شدن سریع آنها ، این بود که فقط 50 عدد پلی استیشن 5 در این پیش فروش موجود بود. متأسفانه مشخص نیست تا چه زمانی مشکل موجودی پلی استیشن 5 در جهان حل خواهد شد. بعضی شایعات می گویند این مشکل تا 1 سال دیگر ادامه خواهد داشت.

مطلب پیشنهادی:  بروزرسانی فریم‌ور Nikon Z fc نسخه 1.6.0 ویژگی‌های هیجان‌انگیزی را ارائه می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *