اخبار گوناگون

قیمت پلی استیشن 5 لاکچری مشخص شد: 13 میلیارد تومان!

پلی استیشن 5 لاکچری

هنوز کمپانی سونی مشکل موجودی بازار جهانی را حل نکرده، اما شما می توانید با 13 میلیارد تومان صاحب پلی استیشن 5 لاکچری بشوید

پلی استیشن 5 شرکت Caviar از 4.5 کیلو طلای 18 عیار ساخته شده و حالا وزنش 20 کیلوگرم است. کنترلرش هم از چرم سفارشی پوست تمساح واقعی ساخته شده است. قیمت ناقابل 500.000 دلار یا 13 میلیارد تومان است.

کنسول نسل جدید سونی PlayStation 5 در ماه های گذشته رونمایی شد. متاسفانه به دلیل کمبود (احتمالی) تولید نمی توان این کنسول بازی را به راحتی برای خرید پیدا کرد.

پلی استیشن 5 لاکچری

پلی استیشن 5 لاکچری

اما اشکالی ندارد، بیایید PlayStation 5 دیگری را به شما معرفی کنیم که در صورت داشتن پول، می توانید آن را خریداری کنید. Caviar Playstation 5 Golden Rock

فقط 9 دستگاه از Playstation 5 با روکش طلای Caviar تولید شده و قیمت آن 500.000 دلار است. اگر می خواهید محصول را خریداری یا بررسی کنید، می توانید از این صفحه به آن دسترسی پیدا کنید. نام محصول Golden Rock می باشد.

PS5 Caviar

بخش هایی از PS5 که به طور معمول آن را به رنگ سفید دیده ایم، در اینجا کاملاً از طلا ساخته شده است.

به غیر از طراحی غنی از طلا در پلی استیشن 5 لاکچری ، می توانیم ببینیم که آنها در کنترلر DualSense نیز تغییراتی ایجاد کرده اند.

PS5 Caviar

طراحی متفاوتی در بخش لمسی دسته مشاهده می شود و قسمتهای سفید کنترلر هم اینجا پوشیده از چرم اصل تمساح است.

البته Caviar دو مدل دیگر را هم از این کنسول بازی طراحی کرده و به نام Carbon با قیمت 6.000 دلار و Alligator به قیمت 8.000 دلار آماده فروش می باشد.

مطلب پیشنهادی:  مقایسه دوربین عکاسی با چشم انسان

برای تسریع پردازش در هنگام سفارش، Caviar قابلیت سفارش با یک کلیک را فراهم کرده، شما می توانید با یک کلیک سفارش را انجام دهید، یک کلیک 13 میلیارد تومانی!

تیزر معرفی PS5 Caviar Golden Rock

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *