حذف اکانت تلگرام

چگونه اکانت تلگرام خود را حذف کنیم؟!

در دنیای پیوسته در حال تغییر تکنولوژی و ارتباطات امروزی، اپلیکیشن‌های پیام‌رسان تلفن همراه نقش بسیار مهمی در ارتباطات ایفا می‌کنند. یکی از این اپلیکیشن‌ها که به سرعت توجه میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان جلب کرده، تلگرام است.

اما در برخی موارد، کاربران ممکن است به دلایل مختلفی نیاز داشته باشند که حساب کاربری تلگرام خود را حذف کنند. این مقاله به شما نحوه حذف حساب کاربری تلگرام را به صورت کامل و دقیق توضیح می‌دهد تا شما بتوانید این فرآیند را به سادگی و بدون مشکل انجام دهید. همچنین نکاتی را نیز در مورد تأثیرات و عواقب حذف حساب برای حریم خصوصی و ارتباطات شما مطالعه خواهید کرد. پس با ما همراه باشید تا به شما راهنمایی کاملی در این خصوص ارائه دهیم.

مرحله اول

ابتدا وارد سایت زیر شوید:

Telegram Delete Account

مرحله دوم

سپس شماره تلفن خود را بدون 0 و با پیش شماره ایران یعنی +98 وارد کنید و بر روی گزینه Next کلیک کنید.

telegram delete account123

 

مرحله سوم

تلگرام کدی برای شما ارسال می کند، نه به صورت SMS بلکه در خود اپلیکیشن تلگرام. کد را کپی کرده و در قسمت confirmation code وارد کنید، سپس بر روی گزینه sign in کلیک کنید.

telegram delete account12397469746

مرحل چهارم

پس از ورود بین سه گزینه در دسترس بر روی مورد دوم یعنی delete account کلیک کرده تا وارد صفحه مورد نظر شوید.

telegram delete account12314659781485542

مرحله پنجم

در کادر ?why are you leaving دلیل حذف اکانتتان را بنویسید، هرچند این قسمت کاملا اختیاری بوده و می توانید آن را خالی بگذارید. سپس بر روی گزینه delete my account کلیک کرده و حذف حسابتان را تایید کنید.

telegram delete account1237896458968

با مشاهده این کادر سبز که در تصویر زیر نشان داده شده، اطمینان حاصل کنید که حساب شما به طور کلی و دائمی حذف شده است.

telegram delete account1231236547

توجه داشته باشید که بعد حذف اکانت تمام مخاطبان ذخیره شده در تلگرام و تمام صفحات چت شما پاک می شوند و ممکن تا چند روز نتوانید با همان شماره از تلگرام استفاده کنید و اکانت جدید بسازید.

We will be happy to hear your thoughts
   Leave a reply

   خدمات مشتریان

   راهنمای خرید

   با دیجی سنتر

   لوگوی دیجی سنتر

   دیجی سنتر (دیدافراز) در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش گوشی موبایل، دوربین و لوازم و تجهیزات آتلیه تاسیس گردید، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به مصرف کنندگان، هنرمندان و دیگر هموطنان عزیزمان طی نموده... بیشتر بدانید.

   logo-kasbokar
   اینماد
   logo-samandehi
   تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر محفوظ است.
   دیجی سنتر
   Logo