کنترلر مشکی DualSense برای پلی استیشن 5؟

احتمال دارد کنترلر (DualSense)، دسته مشکی پلی استیشن 5 تولید شود

ظاهر کلاسیک برای کنسول جدید؟ دسته مشکی پلی استیشن 5

از طرفدارهای رنگ زیبای سفید پلی استیشن 5 نیستید؟ خوب، احتمال دارد کنترلر (DualSense) مشکی رنگی هم در کار باشد.

در حال حاضر ، سونی برای کنسول بعدی خود به طور رسمی فقط یک کنترلر سفید با استیک های سیاه را معرفی کرده است، اما تصاویر کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده آمریکا اشاره به یک دسته مشکی پلی استیشن 5 میکند.

دسته مشکی پلی استیشن 5

کنترلرهای رنگی بیشتری در راه است؟

با توجه به کنترلرهای DualShock 4 متنوعی که برای کنسول PS4 وارد بازار شد، منطقی است که منتظر رنگ های مختلف DualSense برای PS5 باشیم. اما فعلا برای سایه DualShock 4 بر روی DualSense کمی باید صبر کرد.

دسته مشکی پلی استیشن 5 که در عکس ها میبینید فاقد علامت هایی که رو DualSense دیده ایم هست، که نشان می دهد ممکن است فقط یک نمونه اولیه یا بخشی از کیت توسعه دهنده باشد ، نه اینکه برای مصرف عمومی در نظر گرفته شده باشد.

با تمام اینها احتمال دارد نسخه معکوسی با رنگ مشکی و علامت های سفید داشته باشیم و این احتمال وجود دارد که نسخه مشکی رنگی هم برای PS5 وجود داشته باشد.

نظر دهید
   پاسخ دهید

   خدمات مشتریان

   راهنمای خرید

   با دیجی سنتر

   لوگوی دیجی سنتر

   دیجی سنتر (دیدافراز) در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش گوشی موبایل، دوربین و لوازم و تجهیزات آتلیه تاسیس گردید، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به مصرف کنندگان، هنرمندان و دیگر هموطنان عزیزمان طی نموده... بیشتر بدانید.

   logo-kasbokar
   اینماد
   logo-samandehi
   تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر محفوظ است.
   دیجی سنتر
   Logo