[vc_row][vc_column][vc_column_text]

به جهان متصل باشید ، عکس های خود را به اشتراک بگذارید.

به اسنپ بریج خوش آمدید ، خانواده نیکون سرویس جدیدی به نام SnapBridge راه اندازی کرده که شما میتوانید دوربین و گوشی هوشمند خود را از طریق تکنولوژی بلوتوث کم مصرف (BLE). دوربین های نیکون بواسطه لنز های NIKKOR تصاویر شارپ و زیبایی به شما ارائه میدهد، در همین حال SnapBridge بصورت خودکار عکس هایی که شما می اندازید به گوشی هوشمند شما انتقال میدهد ، مشاهده ویرایش و اشتراک گذاری عکس ها در کمترین زمان بوسیله SnapBridge نیکون.

نکته : حتما اطمینان حاصل کنید که از بروزترین فریمور دوربین استفاده میکنید، از بخش دانلود نیکون میتوانید بروزترین فریمور ها را دانلود کنید

 

SnapBridge

انتقال تصاویر بصورت خودکار بر روی گوشی هوشمند

نیکون انتقال تصاویر را برای کاربران بسیار راحت کرده است، SnapBridge اتصال بین دوربین و موبایل شما که با اسنپ بریج سازگار است را براحتی برقرار میکند و به شما این امکان را میدهد که عکس هایی که شما میگیرید بصورت خودکار به گوشی هوشمند شما ارسال شود ، علاوه بر این شما میتوانید بصورت ریموت عکسبرداری کنید. براحتی در یک مرحله ساده SnapBridge را نصب و استفاده کنید.

 

 

اتصال بدون مرز بین دوربین و دستگاه هوشمند

SnapBridge با استفاده از فناوری بلوتوث کم انرژی (BLE) ارتباط بین دوربین و دستگاه هوشمند برقرار میکند، این ارتباط فقط جهت انتقال تصاویر نیست و شما میتوانید زمان و مکان را با استفاده از گوشی هوشمند خود روی هر عکس تگ کنید ، این ارتباط با سایر فعالیت هایی که روی گوشی انجام میدهید مرتبط نیست و شما میتوانید به چک کردن ایمیل، وب گردی، و استفاده از دیگر برنامه های هوشمند کنید بدون اینکه تداخلی پیش بیاید، عملیات انتقال هنگامی که فعالیتی هم روی گوشی انجام نمیدهید صورت میگیرد.

 

 

 

ارتباط مداوم، حداقل مصرف باتری

بعد از اولین اتصال بین دوربین و گوشی هوشمند سازگار با SnapBridge شما شاهد این خواهید بود که مصرف باتری به قدری کم بوده که شما اصلا نباید نگران خالی شدن شارژ بر اثر استفاده از اسنپ بریج باشید ، به لطف بلوتوث کم انرژی (BLE) میزان استفاده از باتری به حداقل میرسد.

 

قابلیت و امکانات بیشتر ، راحتی بیشتر

 

 

snap 1

بروزرسانی سیستم عامل جدید دوربین

نیکون هنگامی که فریمور جدید برای دوربینی که به آن متصل هستید ارائه شود برای شما اعلانیه ارسال میکند، با این روش شما میتوانید همیشه از آخرین بروزرسانی ها استفاده کرده و از تمامی امکانات دوربین به خوبی استفاده کنید، در فریمور ها ایرادات مربوط به هر بخش که گزارش شده باشد برطرف و عملکرد بهینه تر میشود.

snap 3

عکاسی از زاویه دید جدید و هیجان انگیز با کنترل دوربین از راه دور

از صفحه نمایش گوشی خود به عنوان یک مانیتور استفاده کنید و عکاسی کنید.

شما میتوانید به راحتی با دوربین خود عکس سلفی و یا دسته جمعی بگیرید ! این نوع عکس گرفتن ها تا بحال براحتی نبوده بعد از اومدن مونوپادها این کار با گوشی و یا بعضی دوربین ها براحتی انجام میشد اما حالا با پیشرفت تکنولوژی شما دوربین حرفه ای خود را روی سه پایه یا هر جایی که ممکن هست میتوانید قرار دهید و به راحتی با کنترل زوم و عکاسی زمان دار از خودتان عکس بگیرید.

توجه : امکان عکسبرداری بصورت کنترل از راه دور توسط نرم افزار روی دوربین D3400 قابل استفاده نیست

 

snap 4برچسب گذاری عکس های خود با ثبت تاریخ ، زمان و اطلاعات جغرافیایی

همگام سازی خودکار اطلاعات جغرافیایی و زمانی با دستگاه هوشمند، این امکان هنگام سفر به مناطق مختلف بکار می آید، همگام سازی بصورت خودکار با ساعت محلی صورت میگیرد.

 

snap 2

اضافه کردن عنوان به عکس ها توسط دستگاه هوشمند

براحتی اطلاعات کپی رایت و اطلاعات عکسبرداری و نوشته های دلخواه ، این روند به اشتراک گذاری عکس ها سرعت میبخشد.

 

app icon 360.2cadb354

SnapBridge 360/170

محصوص  دوربین Nikon KeyMission 360 و Nikon KeyMission 170

hardware keymission.1f9245f3

 

app icon.51acf3fe

اسنپ بریج / SnapBridge

hardware camera.42cad66d