با توجه به تعطیلی تیپاکس و پست ارسال سفارشات شهرستان‌ها از 1402/01/14 امکان پذیر میباشد.

بهترین نرم افزار برای بازگرداندن عکس های پاک شده 2022

افراد حرفه ای فعال در این حوزه توصیه می کنند که عکاس ها همیشه فایل های خود را در یک هارد ذخیره کنند. یا اینکه یک سرویس فضای پشتیبان ابری تهیه کنید (البته خیلی افراد در ایران به این روش اعتماد نمیکنند) حتی بهترین عکاس ها هم همیشه این کار را انجام نمی دهند که این می تواند موجب از دست رفتن فایل هایمان شود حالا یا وقتی که حواسمان نیست آن ها را پاک می کنیم و یا ممکن است اتفاقی برای دستگاهمان بی افتد و فایل ها را از دست بدهیم.

برای برخی افراد برگرداندن فایل ها کاری غیر ممکن است. هراتفاقی ممکن است برای دستگاهتان بی افتد و باعث شود که شما فایل های خود را از دست دهید. از دست دادن عکس ها مانند از دست دادن یک نرم افزار و یا فایل هایی که به راحتی می توان آن ها را جایگزین کرد، نیست. عکس ها ممکن است بخشی از خاطرات یک خانواده، سفر و یا مناسبت های خاصی باشد که ممکن است برای حرفه خود به آن نیاز داشته باشید و این گنجینه مهم ممکن است هر آن از بین برود. عکاس ها حتی ممکن است عکس های مشتریان خود را از دست بدهند که این اتفاق ممکن است برای کسب و کار فاجعه بار باشد.

ولی تصور کنید عکس های شما از توی گوشی، کامپیوتر و یا تبلت شما پاک شده است. در این موارد متصل کردن گوشی و یا کامپیوتر شما به یک سیستم بازیابی اطلاعات حرفه ای بهترین گزینه برای برگرداندن عکس هایتان است. و امروزه با تشکر از تکنولوژی نرم افزار هایی به وجود آمده اند که می توانند به شما کمک کنند تا عکس های خود را باز گردانید.

ما به دنبال چی هستیم

ما به دنبال راهی برای برگرداندن عکس هایی که پاک شده اند هستیم. عکس هایی که ممکن است به هر دلیلی پاک شده باشند مانند پاک کردن تصادفی، اصلاح مجدد فایل ها (reformat)، آسیب های سخت افزاری و اتفاقات مختلفی که ممکن است برای سخت افزار شما بی افتد. به خاطر این که مردم از وسایل و راه های مختلفی برای ذخیره کردن عکس هایشان استفاده می کنند؛ ما تعدادی نرم افزار کاربردی را برای شما گلچین کرده ایم تا به شما در برگرداندن عکس هایتان کمک کند.

تمامی نرم افزار ها رایکان نیستند و کار کردن با همه آن ها آسان نیست. ما نرم افزار های زیادی را مورد بررسی قرار داده تا بتوانیم آن هایی که رایگان هستند و یا نیاز به پول کمی دارند را پیدا کنیم و نرم افزار هایی که کار کردن با آن ها آسان است را به شما معرفی کنیم.

 • بهترین نرم افزار رایگان برای بازیابی عکس: Disk Drill
 • بهترین نرم افزار بازیابی عکس برای کاربران بیزار از تکنولوژی: Apower Recover
 • بهترین نرم افزار بازیابی عکس برای کاربران اهل فناوری: PhotoRec
 • بهترین نرم افزار برای بازیابی عکس در مقیاس بزرگ: Stellar Photo Recovery
 • بهترین نرم افزار بازیابی عکس برای کاربران مک: Mac Data Recovery Guru
 • بهترین نرم افزار بازیابی عکس برای کاربران رایانه شخصی: GetDataBack
 • بهترین نرم افزار بازیابی عکس برای آیفون/آیپد: Tenorshare UltData
 • بهترین نرم افزار دسکتاپ بازیابی عکس برای اندروید: EaseUS MobiSaver
 • بهترین برنامه موبایل بازیابی عکس برای اندروید: DiskDigger

بهترین نرم افزار رایگان برای برگرداندن عکس های از دست رفته: Disk Drill

Disk Drill یک نرم افزار رایگان است که هم روی مک کار می کند و هم روی PC. یک بار این نرم افزار را بر روی سیستم خود نصب کنید تا تمامی عکس های قدیمی، عکس های داخل کارت و یا USB، دوریبن و یا هر عکسی که بر روی هر موبایلی بوده، همه را برای شما بازیابی کند.

Disk Drill با هر فایلی از جمله فایل خام کار می کند. این اپلیکیشن همچنین دارای ویژگی هایی است که از فایل های شما در مقابل اتفاقتی که ممکن است درآینده بی افتد و منجر به پاک شدن فایل ها شود، محافظت می کند. البته نسخه ی رایگان تا حجم 500 مگابایت را برمی گرداند اگر بخواهید عکس های بیشتری را برگردانید باید 89 دلار پرداخت کنید. اگر بودجه کمی دارید و نیاز هایتان بیشتر از این نیست، Disk Drill می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

بهترین نرم افزار برگردندان عکس های پاک شده برای افرادی که کم از تکنولوژی استفاده می کنند: Apower Recover

دلایل زیادی برای این که چرا نمی توان با نرم افزار های برگرداندن عکس به راحتی کار کرد، وجود دارد؛ برای مثال افرادی هستند که خیلی با تکنولوژی همراه نیستند. به همین دلیل کسانی که نرم افزار ها را می سازند بیشتر بر روی کاربر پسندانه بودن نرم افزار خود تمرکز می کنند، ولی نرم افزار های برگرداندن عکس زیاد کاربر پسندانه نیستند.

کار کردن با Apower Recover بسیار راحت است طوری که برای برگرداندن فایل هایتان تنها کافی است سه مرحله را انجام دهید: 1) نصب کنید 2) اسکن کنید 3) پیش نمایش آن را مشاهده کنید. این برنامه می تواند عکس های داخل کامپیوتر، کارت SD، USB، دوربین ها و هر دستگاه دیگری را برگرداند. Apower Recover یک نرم افزار رایگان است که به شما کمک می کند تا بتوانید عکس و یا فایل های پاک شده خود را برگردانید ولی برای اینکار باید هزینه ای را پرداخت کنید. ماهانه 50 دلار، سالانه 80 دلار و برای این که همیشه بتوانید از Apower Recover استفاده کنید باید 140 دلار پرداخت کنید.

بهترین نرم افزار برگرداندن فایل برای افرادی که همیشه از آخرین نرم افزار ها استفاده می کنند: PhotoRec

اگر از آن دسته افرادی هستید که همیشه آخرین نرم افزار ها را دانلود می کنید و کار کردن با نرم افزار هایی که کمی پیچیده هستند برایتان آسان است PhotoRec بهترین نرم افزار برای شما است. PhotoRec یک نرم افزار رایگان متن باز است که برای برگرداندن عکس ها، ویدئو ها و فایل ها از کارت حافظه، سخت افزار ها و CD-ROM ها طراحی شده است.

شما می توانید PhotoRec را بر روی کامپیوتر، مک و Linux نصب کنید. حتی اگر دستگاه شما آسیب دیده باشد،  PhotoRec تمامی فایل هایی پاک شده است را برمی گرداند. همچنین PhotoRec دارای قابلیتی است که نمی تواند نا خواسته باعث از بین رفتن فایلی شود.

بهترین نرم افزار برای برگرداندن حجم خیلی زیادی فایل: Stellar Photo Recovery

نرم افزار های زیادی وجود دارد که می توانند فایل های شما را برگردانند ولی برای این که حجم خیلی زیادی از فایل های شما را برگردانند، باید هزینه ی زیادی را پرداخت کنید ویا حتی حجم فایلی را که می خواهند برگردانند محدود است؛ Stellar Photo Recovery یکی از این نرم افزار ها است با این تفاوت که فایل های شما را تا حجم شش ترابایت برمی گرداند.

دانلود Stellar Photo Recovery رایگان است و به راحتی نصب می شود. این ویژگی برای آن دسته از افرادی که عکس، فایل و ویدئو زیادی دارند، خوب است. هزینه ای که باید برای برگرداندن فایل هایتان پرداخت کنید 50 دلار است که در مقایسه دیگر رقبا، قیمت آن مناسب است. همچنین گاهی اوقاب شرکت این نرم افزار کوپون هایی می دهد که شما می توانید با قیمت کمتر از آن استفاده کنید. در نظر داشته باشید چون Stellar Photo Recovery می خواهد حجم خیلی زیادی فایل را برگرداند، ممکن است زمان خیلی زیادی طول بکشد.

بهترین نرم افزار برگرداندن فایل برای کسانی که با مک کار می کنند: Mac Data Recovery Guru

Mac Data Recovery Guru برای کمک کردن به کاربران مک در برگرداندن فایل های پاک شده، به وجود آمده است. این برنامه نه تنها می تواند مواردی را که ممکن است شما به طور تصادفی پاک کرده باشید را برگرداند بلکه می تواند فایل هایی که یابنده نتوانسته پیدا کند را تشخیص دهد. بعد از دانلود کردن و نصب کردن این اپلیکیشن، تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که دستورعمل هایی که دارد را اجرا کنید تا اپلیکیشن شروع به اسکن کردن کامپیوتر شما کند.

با یک بار اسکن، برنامه تمامی فایل ها و یا عکس هایی را که شما از دست داده اید را نشان می دهد و شما می توانید فایل هایی را که می خواهید برگردانده شود را انتخاب کنید. Mac Data Recovery Guru راه های زیادی را برای شما ارسال می کند که بتوانید فایل های خود را برگردانید. اگر فقط می خواهید فایل های خود را برگردانید Mac Data Recovery Guru می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. اسکن کردن دستگاه توسط برنامه ممکن است مدت زمانی طول بکشد.

بهترین نرم افزار برگرداندن فایل برای آن دسته از افرادی که با کامپیوتر کار می کنند: GetDataBack

برنامه های زیادی وجود دارد که هم روی کامپیوتر نصب می شوند و هم روی مک ولی GetDataBack مخصوصا برای کسانی که از کامپیوتر استفاده می کنند ساخته شده است و آخرین نسخه آن بر روی ویندوز 7/8 و 10 نیز کار می کند. این اپلیکیشن نه تنها توانایی برگرداندن عکس ها را دارد بلکه توانایی برگرداندن همه جور فایلی اعم از صدا، ویدئو و برنامه را نیز دارد. این ویژگی برای آن دسته از افرادی که کامپیوترشان یک دفعه خاموش می شود و تمامی فایل هایشان پاک می شود، مناسب است.

با یک بار اسکن کردن این برنامه تمامی فایل های شما با همان اسمی که ذخیره شده بودند باز می گردند. از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن می توان به طراحی آن اشاره کرد؛ GetDataBack طوری طراحی شده است که کاربر به راحتی می تواند با آن کار کند و تنها با پرداخت 79 دلار شما می توانید در تمام دوران زندگی خود از GetDataBack استفاده کنید.

بهترین نرم افزار برگرداندن عکس برای آیفون و آیپد: Tenorshare UltData

اگر تصادفا عکس های خود را از آیفون و یا آیپد خود پاک کردید، Tenorshare UltData بهترین نرم افزاری است که می تواند در برگرداندن فایل هایتان به شما کمک کند. علاوه بر برگرداندن فایل ها، برنامه از مشکلاتی که ممکن است برای IOS شما پیش بیاید، محافظت می کند. با یک بار دانلود کردن و نصب کردن کردن این اپلیکیشن و پرداخت هزینه آن (ماهانه، سالانه و یا برای همیشه) شما می توانید فایل های خود را به هردلیلی که پاک شده اند را برگردانید.

علاوه بر برگرداندن عکس ها Tenorshare UltData به شما کمک می کند تا تمامی فایل ها اعم از پیام های واتس اپ، پیام های Kik، تاریخچه تماس ها، مخاطبین و یادداشت را برگردانید. ولی برای استفاده از آن شما باید هزینه ای را پرداخت کنید. Tenorshare UltData بهترین گزینه برای فایل های از دست رفته در آیفون، آیپد و حتی آیپاد است.

بهترین نرم افزار برگرداندن عکس برای اندروید: EaseUS MobiSaver

هر زمان که بر حسب اتفاق شما عکس هایی را از دستگاه اندروید خود پاک کردید و یا به هر شکلی عکس های شما به خودی خود پاک شد، EaseUS MobiSaver تنها چیزی است که شما برای برگرداندن فایل هایتان به آن نیاز دارید.

EaseUS MobiSaver یک اپلیکیشن رایگان است و برای کسانی که نمی خواهند حجم زیادی فایل را برگردانند، مناسب است. نسخه رایگان آن به شما اجازه می دهد تنها یک فایل را برگردانید ولی نسخه پولی آن به شما این امکان را می دهد که چندین فایل را برگردانید. علاوه بر برگرداندن عکس ها، EaseUS MobiSaver قادر است پیام ها، مخاطبین و صداها را نیز برگرداند.

بهترین اپلیکیشن موبایل برگرداندن عکس برای اندروید: DiskDigger

DiskDigger یک اپلیکیشن رایگان برای اندروید در گوگل پلی است که می تواند تمامی فایل های JPG/PNG و GIF را از کارت های حافظه و حافظه داخلی دستگاه برگرداند. اگر دستگاه شما روت نشده است، DiskDigger اسکن ابتدایی را سریعا انجام می دهد ولی ممکن است کیفیت فایل ها چندان مناسب نباشد. اما اگر دستگاه شما روت شده باشد، برنامه تمامی فایل های شما را با همان کیفیت برمی گرداند. نسخه رایگان این اپلیکیشن تعداد محدودی از عکس ها و ویدئو ها را برمی گرداند و نسخه پولی آن تنها 3 دلار است.

 

نظر دهید
   پاسخ دهید

   خدمات مشتریان

   راهنمای خرید

   با دیجی سنتر

   لوگوی دیجی سنتر

   دیجی سنتر (دیدافراز) در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش گوشی موبایل، دوربین و لوازم و تجهیزات آتلیه تاسیس گردید، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به مصرف کنندگان، هنرمندان و دیگر هموطنان عزیزمان طی نموده... بیشتر بدانید.

   logo-kasbokar
   اینماد
   logo-samandehi
   تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر محفوظ است.
   دیجی سنتر
   Logo