محافظ و کاور

نمایش 1–16 از 62 نتیجه

خرید کاور و محافظ دوربین و تجهیزات

از پوشش‌های بارانی ساده دوربین گرفته تا پوشش‌های محافظ و کاور دوربین DSLR متناسب، محافظ دنده‌ای متناسب با دوربین و بودجه شما وجود دارد. اقلام خاصی را بشناسید که از تجهیزات شما در برابر آب و هوا، رطوبت، گرد و غبار و استفاده سخت محافظت می کنند.

کاور های دوربین دیجیتال

مانند دستکش‌های دوربین، پوشش‌های محافظ دوربین DSLR یا پوسته‌های دوربین دیجیتال، از دوربین شما در برابر خط و خش، برخورد خشن و سقوط محافظت می‌کنند. آنها معمولاً از سیلیکون یا نئوپرن ساخته می شوند که هر دو می توانند به طور قابل اعتمادی از وسایل شما محافظت کنند. نئوپرن برای محافظت در برابر رطوبت مفید است و اگر در دمای بالا کار می کنید سیلیکون مناسب است. پوسته ها متناسب با مدل های خاص اکثر برندهای بزرگ است.

روکش ها و تشک های محافظ

هنگامی که به محافظت بیشتری برای لنز یا سایر تجهیزات ظریف نیاز دارید، آن را با یک حصیر یا پارچه بسته بندی بپوشانید. این روکش‌ها با روکش‌های بیرونی انعطاف‌پذیر و روکش‌های داخلی پددار، در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند و اکثر آنها دارای بسته‌های راحت مانند زبانه‌های بست هستند. در بیشتر موارد، اولویت شخصی انتخاب شما را راهنمایی می کند.

کیسه و کاور ضد آب

در حالی که دوربین شما ممکن است ویژگی‌های مقاوم در برابر آب داشته باشد، احتمالاً در برابر بارندگی یا سفرهای رفتینگ در آب‌های سفید مقاومت نخواهد کرد. ماهیت عکسبرداری شما تعیین می کند که آیا به پوششی نیاز دارید که تمام وسایل شما را نگه دارد و از آن محافظت کند، یا پوششی که فقط دوربین شما را ایمن کند. کیسه های ضد آب تمام وسایل شما را در جاده یا آب خشک نگه می دارند. سبک ها عبارتند از کوله پشتی، کیف های زنجیر دوربین سنتی، کیف های کیف دوربین و کیف های خشک.

برای محافظت ساده در برابر باران، به یک پوشش باران دوربین نیاز دارید. حمل و نقل آسان و در دسترس بودن در مواقع اضطراری، پوشش های باران متناسب با مدل ها و برندهای مختلف است.

کابینت های خشک و رطوبت گیر

تجهیزات شما ممکن است محکم باشد، اما همچنان نیاز به محافظت در برابر مزاحمان موذی مانند گرد و غبار و رطوبت دارد. کابینت های خشک و جعبه های خشک واحدهای محصور شده ای هستند که رطوبت را در یک سطح کنترل شده برای دکل کامل شما حفظ می کنند. اگر وسایل شما در انباری است، برای کنترل رطوبت به یک رطوبت گیر مستقل نیاز دارید.

اطلاعات بیشتر ...