باتری و لوازم جانبی

نمایش یک نتیجه

راهنمای خرید باتری و لوازم جانبی

باتری های دوربین انبارهای قابل حمل انرژی برای دوربین های دیجیتال شما هستند. باتری های ایده آل باید عملکرد بالا، مدت زمان نگهداری انرژی طولانی و تاثیرات محیطی کم را ارائه دهند. برای به دست آوردن باتری های مناسب دوربین دیجیتال، باید بدانید که به چه چیزی نیاز دارید.

 

انواع باتری دوربین فیلم

دوربین های فیلم معمولاً از باتری های یکبار مصرف استفاده می کنند. این بدان معناست که اگر باتری های شما از بین بروند، آنها را به سادگی تعویض کرده و دوباره شروع به عکاسی می کنید. از سوی دیگر دوربین های دیجیتال از باتری های قابل شارژ استفاده می کنند. بیشتر سبک های باتری بسته به مدل دوربین و سازنده متفاوت است. به عنوان مثال ، باتری های کانن در اشکال و اندازه های مختلف مناسب خطوط خاص دوربین کانن هستند. همچنین می توانید باتری های معمولی تهیه کنید که دارای شکل و اندازه مشابه باتری های این نام تجاری هستند.

باتری های لیتیوم یونی قابل شارژ رایج ترین نوع باتری برای دوربین های DSLR هستند. آنها قدرتمند و سبک تر هستند و هوای سرد بر آنها تأثیر نمی گذارد. اکثر این باتری های قابل شارژ در قالب های خاص مارک تولید می شوند. درست مانند باتری های لیتیوم-یونی ، باتری های NiMH صدها بار قابل شارژ هستند. آنها مقرون به صرفه هستند و می توانند در کمتر از دو ساعت شارژ شوند.

اگر قصد دارید با فلاش در محل عکاسی کنید، خرید یک پاور فلش بسیار مهم است. این باتری با ظرفیت زیاد برای زمانهای بازیافت سریعتر انرژی بیشتری تولید می کند. اکثر مارک های دوربین باتری شارژر و کابل های مرتبط لازم دوربین را ارائه می دهند.

خرید باتری و لوازم جانبی دوربین دیجیتال

خرید باتری و لوازم جانبی آن بستگی به دوربین عکاسی شما و تجهیزاتتان دارد مثلا اگر از باتری های قابل شارژ استفاده می کنید، به شارژرهای باتری دوربین دیجیتال احتیاج دارید. بسته به مدل و نوع دوربین، می توانید باتری های داخل دوربین را شارژ کنید یا آنها را بیرون آورده و از شارژرهای اختصاصی استفاده کنید. شارژرهای هوشمند میزان شارژ باتری های شما را کنترل می کنند و پس از شارژ کامل باتری ها به طور خودکار خاموش می شوند. این نوع شارژرها عمر باتری های شما را افزایش می دهند. اگر به دنبال شارژ سریع هستید ، یک شارژر سریع بخرید. اینها معمولاً باتری های شما را در کمتر از یک ساعت شارژ می کنند.

اطلاعات بیشتر ...