نمایش 1–12 از 169 نتیجه

نور ثابت

ویدیو لایت گودکس Godox SL150II Bi-Color LED
قیمت اصلی 28,470,000 تومان بود.قیمت فعلی 27,000,000 تومان است.
کد محصول: 97365

خرید نور ثابت + آموزش نورپردازی مداوم

روشنایی مداوم دقیقاً همین است - چراغ هایی که همیشه روشن هستند. روشنایی پیوسته با نور بارق که روشن و خاموش می شود متفاوت است. نورپردازی مداوم جزء اصلی صنعت فیلمبرداری است و همچنین در شرایطی که عکاس باید ببیند محصول نهایی قبل از گرفتن عکس چگونه به نظر می رسد، به خوبی کار می کند. منابع نوری از این نوع از وسایل اولیه نور داخلی گرفته تا تجهیزات نورپردازی درجه یک می باشد.

آشنایی با منابع مختلف نورپردازی عکاسی و فیلمبرداری

چراغ های اتاق استاندارد یک منبع نور آسان و ارزان هستند. هم لامپ های رشته ای و هم لامپ های فلورسنت می توانند نور مناسب عکاسی را فراهم کنند. برای بهترین نتیجه، هر بار فقط از یک نوع لامپ استفاده کنید. اگر از چند لامپ استفاده می کنید، مطمئن شوید که از نظر رنگ و شدت نور مطابقت دارند.

هنگامی که می خواهید گزینه های بیشتر، قدرت بیشتر یا هر دو را داشته باشید، چراغ های استودیو نیاز را برآورده می کند. لامپ های فلورسنت کم مصرف مقرون به صرفه هستند و گرمای کمی تولید می کنند، اگرچه به اندازه انواع دیگر لامپ ها وات تولید نمی کنند. لامپ های تنگستن قدرت برتر را ارائه می دهند. نقطه مقابل این است که این چراغ ها داغ تر می شوند و گاهی کار با آنها را سخت می کند. لامپ های دیود ساطع نور (LED) از تعداد زیادی چراغ الکترونیکی کوچک تشکیل شده اند. این چراغ های ویدئویی LED ارزان، ماندگاری طولانی دارند و دمای خنک را حفظ می کنند.

لوازم جانبی برای روشنایی و نور ثابت

هنگامی که لامپ خود را انتخاب کردید، به راهی برای پشتیبانی از آن نیاز دارید. با پایه های نور و نصب می توانید چراغ ها را در ارتفاع های مختلف و در موقعیت های مختلف ایمن کنید. پایه‌ها و پایه‌ها در اندازه‌های مختلف هستند و اکثر آنها قابل تنظیم هستند. رایج ترین انواع پایه ها، پایه های سبک وزن و پایه های C هستند. پایه‌های C گزینه‌های بادوام‌تری هستند که بسیار پایدار هستند، می‌توانند وزن بیشتری را نگه دارند و قابلیت اضافه کردن پیوست‌ها را دارند.

عکاس استودیو گزینه های لوازم جانبی نورپردازی دیگری نیز دارد. به عنوان مثال، اصلاح‌کننده‌های نور می‌توانند جلوه‌های مختلفی تولید کنند، در حالی که مترها به کنترل و تنظیم نور و رنگ کمک می‌کنند. یک راه آسان و مقرون به صرفه برای مونتاژ مجموعه چراغ های استودیویی استفاده از کیت روشنایی پیوسته است. یک پایه دارای چراغ ها و پایه است، در حالی که انتخاب های پیشرفته تر شامل سایر لوازم جانبی روشنایی است.

استفاده از نور ثابت

نورپردازی مداوم برای فیلمبرداران و عکاسان مبتدی عالی است. برای عکاسان مبتدی، نورپردازی مداوم سناریویی را ارائه می دهد که «آنچه می بینید همان چیزی است که به دست می آورید» و یادگیری آن را آسان می کند.

این نوع تنظیمات برای عکاسان باتجربه نیز به خوبی کار می کند. برخی از افراد دوست دارند از دوربین دور شوند تا از زاویه ای متفاوت ببینند یا سوژه یا شی را تغییر مکان دهند. با یک منبع روشنایی ثابت، انعطاف پذیری لازم برای انجام این کار را بدون نگرانی در مورد تنظیم نور دارید.

شما میتوانید انواع نور ثابت را با بهترین قیمت از فروشگاه دیجی سنتر تهیه کنید.