با توجه به تعطیلی تیپاکس و پست ارسال سفارشات از ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ لغایت ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ امکانپذیر نمیباشد و ارسال ها پس از تاریخ ذکر شده انجام میشود.

نیکون حالت فوکوس خطی را به سه لنز Z-mount خود اضافه می‌کند

نیکون حالت فوکوس خطی را به سه لنز Z-mount خود اضافه می‌کند

نیکون به‌روزرسانی فریمور را برای سه لنز Z-mount خود منتشر کرده است که در میان به‌روزرسانی‌های دیگر، قابلیت روشن کردن چرخش حلقه فوکوس خطی را اضافه می‌کند و با پیوند مستقیم چرخش حلقه با فاصله فوکوس، فوکوس را بدون توجه به سرعت چرخش حلقه آسان‌تر و دقیق‌تر می‌کند.

فریمور 1.10 برای Nikkor 50mm F1.2 S و Nikkor MC 105mm F2.8 VR S و نسخه 1.20 برای Nikkor 24–70mm F2.8 S، فوکوس خطی را به‌طور پیش‌فرض روی این لنزها قرار می‌دهد، مگر اینکه گزینه [غیر خطی] در منوی فرعی [Focus ring rotation range] در دوربین های انتخابی Nikon-mount Z انتخاب شده است.

این حالت فوکوس به سیم مبتنی بر اینرسی را خاموش می کند که فوکوس را به صورت لگاریتمی بر اساس سرعت یا کندی چرخش حلقه در حین فوکوس تنظیم می کند و در عوض مستقیماً چرخش حلقه را به فاصله فوکوس مرتبط می کند. با کنترل خطی آن، تکرار کشیدن فوکوس با استفاده از نشانگرهای از پیش تعریف شده آسان تر است، زیرا برای هر درجه چرخش حلقه، فاصله فوکوس نیز بدون توجه به سرعت چرخش حلقه حرکت می کند.

همچنین در این به‌روزرسانی‌ها، پشتیبانی از تغییر نقش‌های فوکوس و حالت‌های حلقه کنترل در [منوی تنظیمات سفارشی] در دوربین‌های منتخب نیکون Z-mount اضافه شده است.

به گفته نیکون این ویژگی‌ها در دوربین Z9 با سیستم‌افزار نسخه 2.00 و جدیدتر و همچنین دوربین‌های Z6 II و Z7 II با سیستم‌افزار نسخه 1.40 یا جدیدتر در دسترس هستند.

با استفاده از لینک های زیر می توانید به روز رسانی سیستم عامل را از صفحه دانلود نیکون دانلود کنید.

نرم افزار نسخه 1.10 برای Nikkor Z 50mm F1.2 S

نرم افزار نسخه 1.10 برای Nikkor Z MC 105mm F2.8 VR S

نرم افزار نسخه 1.20 برای Nikkor Z 24–70mm F2.8 S

نظر دهید
   پاسخ دهید

   خدمات مشتریان

   راهنمای خرید

   با دیجی سنتر

   لوگوی دیجی سنتر

   دیجی سنتر (دیدافراز) در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش گوشی موبایل، دوربین و لوازم و تجهیزات آتلیه تاسیس گردید، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به مصرف کنندگان، هنرمندان و دیگر هموطنان عزیزمان طی نموده... بیشتر بدانید.

   logo-kasbokar
   اینماد
   logo-samandehi
   تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر محفوظ است.
   دیجی سنتر
   Logo