نیکون حالت فوکوس خطی را به سه لنز Z-mount خود از طریق به‌روزرسانی فریمور اضافه می‌کند

نیکون به‌روزرسانی فریمور را برای سه لنز Z-mount خود منتشر کرده است که در میان به‌روزرسانی‌های دیگر، قابلیت روشن کردن چرخش حلقه فوکوس خطی را اضافه می‌کند و با پیوند مستقیم چرخش حلقه با فاصله فوکوس، فوکوس را بدون توجه به سرعت چرخش حلقه آسان‌تر و دقیق‌تر می‌کند.

فریمور 1.10 برای Nikkor 50mm F1.2 S و Nikkor MC 105mm F2.8 VR S و نسخه 1.20 برای Nikkor 24–70mm F2.8 S، فوکوس خطی را به‌طور پیش‌فرض روی این لنزها قرار می‌دهد، مگر اینکه گزینه [غیر خطی] در منوی فرعی [Focus ring rotation range] در دوربین های انتخابی Nikon-mount Z انتخاب شده است.

نیکون حالت فوکوس خطی را به سه لنز Z-mount خود از طریق به‌روزرسانی فریمور اضافه می‌کند

این حالت فوکوس به سیم مبتنی بر اینرسی را خاموش می کند که فوکوس را به صورت لگاریتمی بر اساس سرعت یا کندی چرخش حلقه در حین فوکوس تنظیم می کند و در عوض مستقیماً چرخش حلقه را به فاصله فوکوس مرتبط می کند. با کنترل خطی آن، تکرار کشیدن فوکوس با استفاده از نشانگرهای از پیش تعریف شده آسان تر است، زیرا برای هر درجه چرخش حلقه، فاصله فوکوس نیز بدون توجه به سرعت چرخش حلقه حرکت می کند.

همچنین در این به‌روزرسانی‌ها، پشتیبانی از تغییر نقش‌های فوکوس و حالت‌های حلقه کنترل در [منوی تنظیمات سفارشی] در دوربین‌های منتخب نیکون Z-mount اضافه شده است.

نیکون حالت فوکوس خطی را به سه لنز Z-mount خود از طریق به‌روزرسانی فریمور اضافه می‌کند

به گفته نیکون این ویژگی‌ها در دوربین Z9 با سیستم‌افزار نسخه 2.00 و جدیدتر و همچنین دوربین‌های Z6 II و Z7 II با سیستم‌افزار نسخه 1.40 یا جدیدتر در دسترس هستند.

با استفاده از لینک های زیر می توانید به روز رسانی سیستم عامل را از صفحه دانلود نیکون دانلود کنید.

نرم افزار نسخه 1.10 برای Nikkor Z 50mm F1.2 S

نرم افزار نسخه 1.10 برای Nikkor Z MC 105mm F2.8 VR S

نرم افزار نسخه 1.20 برای Nikkor Z 24–70mm F2.8 S

نظر دهید
   پاسخ دهید

   با دیجی سنتر

   خدمات مشتریان

   راهنمای خرید

   logo-samandehi
   اینماد
   logo-kasbokar

   دیجی سنتر (دیدافراز) در سال 1384 به منظور فعالیت در زمینه فروش گوشی موبایل، دوربین و لوازم و تجهیزات آتلیه تاسیس گردید ، و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به مصرف کنندگان، هنرمندان و دیگر هموطنان عزیزمان طی نموده.

   ارتباط با دیجی سنتر :

   تهران، سیدخندان، ابتدای رسالت شرق، نرسیده به خیابان دبستان، نبش کوچه باقری پلاک 1 طبقه سوم

   شماره تماس : 02188451003

   کد پستی : 1631773115

   تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر محفوظ است.
   دیجی سنتر
   Logo