سه پایه و لوازم جانبی

فیلتر محصولات نمایش 1 - 16 از 64 نتایج
برند
مرتب سازی بر اساس
محدوده قیمت

خرید سه پایه عکاسی

چه شما عکاس ورزشی ، مجالس ، حیات وحش یا هر سبک دیگری باشید ، سه پایه و لوازم جانبی با کیفیت میتواند تفاوت بین یک عکس خوب و یک تصویر عالی را ایجاد کند. یک سه پایه خوب به شما کمک میکند که شما فریم خود را به خوبی تنظیم کنید و ترکیب بندی شما بهم نخورد. فرقی نمیکند که شما یک عکاس حرفه ای باشید یا مبتدی ، سه پایه در بهبود عکاسی شما نقش بسیاری دارد.

چرا به سه پایه احتیاج داریم ؟

ممکن است که شما پیش خودتان بگویید که دستانتان لرزشی ندارد ، اما باید این را بدانید بعضی مواقع کوچکترین لرزش میتواند عکس را خراب کند. سه پایه وظیفه دارد که دوربین را در ثابت ترین حالت ممکن بدون لرزش و کوچکترین حرکت نگه دارد تا شما بتوانید واضح ترین تصویر را با بهترین کیفیت بدون تار شدن ثبت کنید. علاوه بر این سه پایه به شما کمک میکند تا بتوانید تنظیمات دستی خود را راحت تر انجام بدین ، سرعت شاتر و دیگر مقادیر را نسبت به شرایط محیط به مقادیر دلخواه خود تغییر دهید ( به عنوان مثال نوردهی بلند مدت ). پایه های قابل تنظیم در یک سه پایه که کنترل خوبی روی قسمت های مختلف دارد امکان تصویربرداری در زوایای مختلف را فراهم میکند.

ویژگی های سه پایه خوب

در حالی که تمام سه پایه ها ساختار یکسانی دارند ، برخی از آنها بر روی ویژگی های منحصر بفردی کار میکنند و امکانات خاصی به سه پایه ها اضافه میکنند. ویژگی هایی مانند هد سه پایه کاملا چرخان یا 360 درجه که امکان عکاسی در زوایای مختلف را ارائه میدهد. اتصال دوربین به سه پایه کار بسیار راحتی است البته باید با دقت انجام شود. یکی از امکاناتی که عکاسان بسیاری آن را دوست دارند رهاسازی سریع برای برداشتن دوربین از روی سه پایه است که بتوان سریع تغییر حالت داد ، اگر میخواهید در فضای کمی کار کنید و تجهیزات کوچک تری داشته باشید میتوانید از سه پایه های رومیزی استفاده کنید.

لوازم جانبی سه پایه

تعداد زیادی از لوازم جانبی های سه پایه در دسترس است که شما طبق نیاز خود باید آن ها را انتخاب کنید ، از مهمترین لوازم یک کیف خوب برای محافظت از سه پایه است. بسیاری از عکاسان مواردی را که اغلب مانند کیت های تمیزکننده لنز و دیگر وسایل است را در یک کیسه کوچک میگذارند و در قبال ستون مرکزی سه پایه آویزان میکنند که در حفظ تعادل سه پایه کمک میکند. همچنین لوازم جانبی بیشتر مانند هد های مختلف سازگار ، پایه های پشتیبان نگهداری لپ تاپ و پایه های نگهدارنده نور و دیگر وسایل جانبی نیز موجود است که شما میتوانید نسبت به نیاز خود آنها را انتخاب کنید.

شما میتوانید در فروشگاه دیجی سنتر انواع سه پایه ها و تک پایه ها و لوازم جانبی دیگر را خریداری کنید

اطلاعات بیشتر ...