سامانه استعلام دوربین عکاسی سرقتی

سرقت یکی از مشکلات جدی کاربران دوربین های عکاسی و تصویربرداری است که متاسفانه به راحتی نمیتوان راه چاره ای برای حل این مشکل یافت و در اکثر مواقع دوربین گمشده یا به سرقت رفته برای همیشه از دست خواهد رفت و این برای شخص مالباخته بسیار گران تمام خواهد شد.

خوب سارق محترم قطعا برای فروش کالای سرقتی اقدام خواهد کرد و خریدار هم بیخبر از همه جا امکان داره شریک جرم این عمل ناجوانمردانه شود.

دیجی سنتر با توجه به تجربیات سال های اخیر تصمیم به ایجاد فضایی برای رفع این مشکل کرده تا با کمک سامانه دوبین های سرقتی مال باخته اعلام سرقت و خریدار اقدام به استعلام کالای سرقتی کند تا این فضا مکانی امن برای هر چه شفاف تر شدن خرید کالاهای مورد نظر باشد.

حالا دیگه نه خریدار نگران سرقتی بودن کالاست و نه مالباخته به دنبال اطلاع رسانی های پیچیده برای پیدا کردن کالای به سرقت رفته.

*با توجه به اینکه کالای سرقتی توسط کاربر اعلام سرقت خواهد شد “دیجی سنتر” هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت این اطلاعات ندارد و صرفا فضا را برای استعلام و اعلام کالای سرقتی فراهم کرده است*

برای ثبت دوربین سرقتی لطفا اطلاعات را بصورت صحیح و کامل وارد نمایید

نکته : در صورتی که دوربین یا لنز سرقتی شما پیدا شده و در سامانه ما ثبت شود برای اطلاع رسانی به شما از این اطلاعات استفاده خواهد شد.

برای استعلام دوربین سرقتی یا لنز سرقتی فقط کافیه تا سریال یکی از کالا ها را در کادر زیر وارد کرده و در صورتی که اطلاعات در لیست کالاهای سرقتی باشد به شما نمایش داده میشود.

سبد خرید
close