دوربین عکاسی کانن

نمایش 1–12 از 35 نتیجه

خرید دوربین عکاسی کانن

بهترین خاطرات و لحظات زندگی خود را با کانن ضبط کنید.

دوربین‌های کانن با تکنولوژی و طراحی منحصر بفرد خود برای ضبط لحظات به‌یاد ماندنی ترین لحظات زندگی‌ مناسب هستند. مجموعه ای از دوربین‌ها و لوازم‌ جانبی توسط Canon تولید شده که برای عکاسان مبتدی و حرفه‌ای مناسب است. استودیوی خود را با تصاویر واضح و با کیفیت پر کنید و استعداد خود را نشان دهید. به لطف تکنولوژی دوربین‌های DSLR کانن ما میتوانیم به معنای واقعی چیزی که با چشم میبینیم را ثبت کنیم.

انواع دوربین‌های کانن

کانن همیشه به کیفیت بالا و نوآوری مشهور بوده است. انواع دوربین‌ها و لوازم جانبی با کیفیت مناسب برای کاربران معمولی و حرفه‌ای را تولید کرده و توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.

دوربین‌های کامپکت سری پاورشات

این دوربین‌ها بسیار کوچک و قابل حمل بوده و از لنز ثابت استفاده می‌کنند. بنابر این کاربر دیگر دغدغه ای برای پیدا کردن لنز دوربین نخواهد داشت. کامپکت‌ها برای استفاده روزانه عالی هستند. این دوربین ها معمولا عمق میدان خوبی دارند و تصاویر ثبت شده توسط این دوربین‌ها فوکوس خوبی دارند و تصاویر از وضوح خوبی برخوردارند.

دوربین‌های DSLR کانن

دوربین‌های DSLR کانن دارای یک آینه منعکس کننده نور هستند که وظیفه دارند نور را دریافت و از طریق آینه‌های داخلی دوربین به منظره یاب منتقل می‌کنند. تصویری که در منظره یاب مشاهده میکنید دقیقا همان چیزی است که پس از فشردن شاتر ثبت می‌شود. از آنجا که این دوربین‌ها تاخیر ندارند و در لحظه میتوانید پیش نمایش عکس را مشاهده کنید برای کاربران آماتور و حرفه‌ای مناسب است و کیفیت بالایی دارند.

دوربین دیجیتال تک لنز یا همان DSLR با آینه داخلی ساخته شده که نور ورودی را دریافت و به منظره یاب نوری منتقل می‌کند تا کاربر بتواند راحت تر از طریق منظره یاب عکاسی کند. شما میتوانید فقط یک دوربین DSLR خریداری کنید و به تصویربرداری بپردازید اما اگر بخواهید حرفه‌ای تر کار کنید به لوازم جانبی‌ای مانند فلاش‌ اکسترنال، گریپ و باتری اضافه نیاز خواهید داشت.

دوربین بدون آینه کانن

بر خلاف دوربین‌های DSLR که اندازه نسبتاْ بزرگی دارند،‌ دوربین‌های بدون آینه کانن سری M‌ نیز کوچکتر و سبک‌تر هستند،‌ طرز کار این دوربین‌ها در قسمت ضبط یکم با دوربین‌های قبلی که معرفی کردیم فرق دارد.  در دوربین‌های بدون آینه سنسور‌ها نور را از طریق لنز به صفحه نمایش دیجیتال منتقل میکنند. این روش مانند روش بکار رفته در دوربین‌های DSLR سریع نیست اما بدون آینه‌ها اجازه میدهند تا بتوانیم پیش نمایش و تنظیمات عالی در قسمت نوردهی را انجام دهیم تا بتوانیم به بهترین خروجی دست پیدا کنیم.

انتخاب لنز برای دوربین‌های DSLR

یکی دیگر از ویژگی های دوربین‌های DSLR امکان تعویض لنز آنها میباشد که بینهایت در شرایط مختلف میتواند تاثیر گذار باشد. اگر شما عکس تازه وارد هستید و می‌خواهید بصورت معمولی عکاسی کنید همان دوربین عکاسی با کیت ( لنز پیش فرض )‌ برا شما مناسب است. این را در نظر داشته باشید که لنز‌ها خیلی می‌توانند روی عکس شما تاثیر بگذارند. با پیکسل‌های بهتر و تکنولوژی فوکوس حرفه‌ای تر دوربین‌های DSLR عملکرد عالی‌‌ای را ارائه میدهند. حتی هنگامی که در حال تصویربرداری از یک سوژه در حال حرکت هستید. همچنین از لنز‌های زوم میتوانید جهت ایجاد بزرگنمایی و تنظیم فریم خود نسبت به سوژه استفاده کنید. اگر شما دوربین‌های بدون‌ آینه را ترجیح میدهید،‌ بررسی کنید که آیا لنز‌های موجود یا لنز‌هایی که در حال حاضر دارید با دوربین‌های بدون آینه همخوانی دارد یا خیر. معمولا دوربین‌های کانن با کیت‌های پیش فرض مناسبی به بازار ارائه میشوند.

اطلاعات بیشتر ...