کیف دوربین

نمایش 1–12 از 25 نتیجه

خرید کیف دوربین عکاسی

کیف های دوربین عبارتند از کوله پشتی، کیف های فانوسقه ای و کیف های چرخدار که حمل تجهیزات عکاسی به محل را برای شما راحت تر میکنند. دوام این کیف ها در مقایسه با کوله پشتی ها و یا کیف های قدیمی بیشتر است در حالیکه دسته ها و یا چفت های بیشتری بر روی آنها تعبیه شده است که حمل تجهیزات را برای شما آسانتر میکند. انتخاب کیف صحیح برای تجهیزات و لوازم عکاسی برای کسب اطمینان خاطر از محافظت کامل آنها در برابر هرگونه آسیب و مخاطره ای حائز اهمیت است.

بعد از خرید دوربین عکاسی چه یک عکاس آماتور باشید و یا یک عکاسی که به صورت تفریحی عکاسی میکند و یا یک عکاسی که تمام وقت در جهت پیشبرد اهداف شغلی و … در حال عکاسی است کیف دوربین از ضروری ترین لوازمی است که باید خریداری شود. قطعا با توجه به حساسیتی که دوربین های عکاسی دارند استفاده از کیف‌های معمولی که مخصوص دوربین نیست کم لطفی به حساب بانکیتان محسوب میشود. چرا که گاهی یک ضربه کافی است تا دوربینتان را برای همیشه به خاطرات بسپارید. کیف دوربین با ضربه‌گیر‌هایی که در دیواره‌های آن تعبیه شده امن‌ترین منزل برای دوربینتان خواهد بود.

انواع کیف ها و چمدان های مخصوص دوربین عکاسی

زمانی که در حال بررسی انواع مختلف کیف ها و چمدان های عکاسی هستید حتما سبک عکاسی خود را مدنظر قرار دهید تا ببینید کدام یک برای نیاز شما مناسب تر است.

کیف پوزه ای و کوچک

کیف فانوسقه ای نوع کوچکی از کیف هاست که به‌گونه ای طراحی شده که فضای کمی را اشغال کند. انواعی از این کیف ها که مخصوص دوربین طراحی شده اند تنها از یک فضای خالی برای دوربین و چند مورد تجهیزات جانبی دیگر مانند باتری ها و یا کارت های حافظه برخوردارند. هم چنین شما می توانید در کنار این کیف یک کیف دیگر برای قرار دادن تجهیزات جانبی در آن استفاده کنید مانند کیف های مخصوص لنز و یا حتی می توانید در کنار چمدان های بزرگ از لین کیف ها استفاده کنید.

جلدهای چرمی و مدل های کمربندی

یک جلد چرمی و یا کمربند را دور کمر و یا شانه های خود ببندید تا مجبور نباشید زمانی که در حال حرکت هستید دوربین را با دست خود نگه دارید.همانند کیف های فانوسقه ای، کیف های کمربندی نیز فضای کافی برای جای دادن لوازم‌جانبی مانند یک لنز اضافی ندارند.

کیف و کوله پشتی های مخصوص پیک ها

کوله پشتی ها و کیف های مخصوص پیک ها فضای زیادی برای قرار دادن تجهیزات عکاسی دارند. به دلیل قابلیت آویزان کردن و بنددار بودن، حمل آنها از یک محل دیگر بسیار آسان صورت میگیرد. کیف های مخصوص طراحی شده دارای تعداد زیاوی ضربه گیر هستند که برای بیرون ماندن برای مدت زمان طولانی مناسب هستند.

چمدان ها و کیف های سخت یا همان هارد کیس

چمدان ها و دیگر انواع صندوق عای سخت بیشترین میزان محافظت را برای تجهیزات شما به ارمغان می آورند که معمولا با ضربه گیرها و تقسیم کننده ها کامل شده اند تا شما بتوانید وسایل خود را منظم و مرتب در آنها جای دهید. این نوع از صندوق ها در اندازه های مختلفی طراحی شده اند از یک جعبه بزرگ کفش گرفته تا یک چمدان و یا حتی بزرگتر. بیشتر آنها دسته های قابل حمل دارند در حالیکه انواع بزرگتر و سنگین تر آنها دسته ها و چرخ های بیشتری دارند تا مسافرت با آنها آسانتر شود. به دلیل اندازه های خاص خود، این نوع کیف ها گزینه ی خوبی برای حمل لامپ ها، تریپاد ها و دیگر تجهیزات کاری شما هستند.

چگونه یک کیف مخصوص عکاسی انتخاب کنیم؟

بعد از اینکه سبک کیف عکاسی خود را مشخص کردید باید جنس و اندازه ی آن را نیز مدنظر قرار دهید. کیف های پارچه ای و پلاستیکی گزینه های سبک و با دوامی هستند، در حالیکه روکش برخی از این کیف ها به گونه ای است که ضد آب بوده و یا از تجهیزات شما در برابر ضریه محافظت میکند.

صندوق های سخت معمولا از جنس آلومینیوم پلاستیک و و یا ترکیبی از هر دو هستند. وزن این نوع از صندوق ها بیشتر از کیف هاست ولی به دلیل ساختار سخت خود بهتر می توانند از تجهیزات شما محافظت کنند.

به لحاظ اندازه کیف های فانوسقه ای کوچکترین نوع هستند بنابراین اگر تنها میخواهید یک دوربین با خود ببرید این کیف ها گزینه مناسبی هستند. اگر می خواهید تجهیزات زیادی را حمل کنید کیف های بزرگ و یا چرخدار گزینه مناسبی هستتد.انواع بزرگ این کیف ها از فضای مناسبی برای حمل لنزها، تریپادها و دیگر تجهیزات برخوردارند. اگر می خواهید سفر بروید باید تجهیزات محافظتی دیگری مانند جعبه مخصوص لنز و یا فلش ها را نیز تهیه کنید و بعد آنها را در کیف های بزرگتر قرار دهید.

کیف دوربین ویست

در سال 1393 با توجه به قیمت های بالای کیف های دوربین خارجی تصمیم به خلق برندی کردیم که از دل کشورمان برخیزد و در کنار ایجاد کار برای جوانان عزیز ایرانی به تولید داخلی رونق و از مصرف کنندگان حمایت کنیم.هدف از ابتدا روشن بود تولید کیف ایرانی و تنظیم قیمت بالای کیف دوربین در کشورمان، در یک کلام رساندن تیر اقتصاد به چندین هدف اگر بخواهیم صادق باشیم کار بسیار دشواری بود حتی اولین قدم برای ما ایجاد چالش کرد، ثبت برند: ویست شهری در شهرستان خوانسار، استان اصفهان، ایران است. اما نام ویست را به عنوان یک نام ایرانی نپذیرفتند و از همان ابتدا دریافتیم که راه دشوار است و بس طولانی به هر حال قدم ها یکی پس از دیگری طی شد و امروز ما در نقطه ای ایستاده ایم که میتوان گفت 30 درصد مسیر را پیموده‌ایم و کمی به ایدآل خود نزدیک هستیم. لوگو کیف های ویست طرح دو کوه معروف در این منطقه هستند که به نیت پایداری و استحکام و از همه مهم‌تر ریشه و اصالت از آن استفاده کردیم. کیف های ویست از نظر کیفیت و استحکام بسیار قابل قبول طراحی شده اند و به راحتی میتوانید به آن اطمینان کنید کافی است یک بار مدل مورد نظرتان را لمس کنید تا استحکام آن را تایید نمایید.  جنس کیف های ویست پارچه ایست و تقریبا تمام مدل‌های آن ضدآب هستند و همچنین از کاور باران هم برخوردارند.

انواع کیف دوربین ویست

خوب قبل از ادامه بحث اشاره کنم که تنها کیفی دوربینی که در دیجی سنتر به فروش میرسد کیف دوربین ویست است پس در اینجا در رابطه با انواع کیف دوربین ویست صحبت میشود. برای اینکه بدانید باید کدام مدل را انتخاب کنید باید مسیر عکاسی خود را مشخص کنید به طور مثال:

  • اگر از دوربین های کامپکت و شبه اس‌ال‌آر استفاده میکنید بهترین گزینه برای دوربین های خیل کوچک VC5 و برای دوربین های کمی بزرگتر VC7 مناسب خواهد بود.

  • اگر مبتدی هستید و از یک دوربین DSLR‌ KIT  استفاده میکنید کیف VD20 50 و یا VD70 میتواند مناسب شما باشد. به طور مثال اگر قرار نیست لنز خود را در طول عکاسی تعویض کنید VD20 مناسب است کیفی جمع و جور و مدل پوزه ای که کمک میکند زمانی که لنز روی دوربین نصب است آن را داخل کیف خود بذارید این امر به طرعت عمل شما کمک میکند.

حال اگر لوازم جانبی بیشتری دارید و جای بیشتری لازم دارید و یا به جز لنز کیت به طور مثال یک لنز 50 میلی متر هم دارید VD50 و VD70 بهترین گزینه برای شماست.

  • اگر طرفدار کوله پشتی هستید. و تعداد لوازمی که دارید کمتر است مثلا یک دوربین با سه لنز و یا دو دوربین و سه لنز و لوازم جانبی VD60 با طراحی منحصر به فرد جمع‌و‌جو و زیبا بی‌شک بهترین انتخاب برای شما است.

  • اگر طرفدار کوله پشتی هستید و اهل تور و مسافرت های کوتاه مدت هستید VD90 یک همراه عالی برای شماست.

  • اگر طرفدار کوله پشتی هستید اهل سفر هستید و حمل لپ تاپتان هم از دغدغه های شماست VD100 یک رفیق جادار محکم و مطمئن برای شماست که دغدغه ای برای لوازم شما باقی نمیگذارد.

  • VD105 هم کوله پشتی است بسیار جادار و مستحکم که برای عکاسانی که لوازم عکاسی آنها بیشتر است بسیار مناسب است.

  • اگر اهل فیلمبرداری هستید و از دوربین های حرفه ای فیلمبرداری استفاده میکنید VCR10‌کیفی است که باید داشته باشید برترین ویژگی این کیف سبک بودن در عین حال مستحکم بودن آن است.

  • خوب شاید برای شما مهم باشد کیف شما هم جادار باشد و هم کوله پشتی مورد پسند شما نیست در اینجا VDS30 بهترین انتخاب شماست کیفی با طراحی بسیار شیک و زیبا جادار و مستحکم.

خرید کیف دوربین ویست

همانطور که گفتیم خرید کیف دوربین یکی از الزامات برای تمام اشخاصی است که از دوربین استفاده میکنند حال خرید کیف دوربینی که در کنار قیمت بسیار مناسب از 3 سال گارانتی یک سال گارانتی تعویض و دو سال تعمیر برخوردار است میتواند بسیار لذتبخش باشد چرا که اولین چیزی که یک شخص را ترقیب به خرید کالایی میکند حس اعتماد است و چه حس اعتمادی میتواند از گارانتی سه ساله قوی تر باشد. در حال حاظر دیجی سنتر اولین مرجع قیمت کیف های ویست است که همه ی مدل ها را با بهترین قیمت موجود دارد.

اطلاعات بیشتر ...